1

Téma: Kráděž

Dobrý den chtěl bych jen říct že my byla odcizena hra counter strike 1.6 na steamu a že už nejspíš nemam doklad o koupii counter strike 1.6 steamu a či by bylo možné my nějak hru vratit děkuji.

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Kráděž

Jak ti mohla byt odcizena hra na steamu? Nevymyslis si trochu?

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

3

Ne nevymýšlim byl jsem  normalně na csku a druhej den chci jít hrat a nemam jí na steamu...psal jsem i email a psali že by bylo možné dohledat cd-key

Thumbs up Thumbs down

4 Naposledy upravil: Arkii (2014-05-27 18:19:39)

Jaký je tvůj steam nick a ID? Kupovals steam u nás? Jestli ano, dej sem kontakt, na který ti přišel steam key (mail, telefonní číslo, apod., dohledáme si to). Přilož sem taky email, který ti přišel ze Steam Customer Support.

Whit's fur ye'll no go past ye!

5

Ano steam jsem kupoval u vás a nick je pompovic333 a steam key mi přišel na pompovic333@seznam.cz a ID je VALVE_0:0:759098016

Thumbs up Thumbs down

6 Naposledy upravil: Arkii (2014-05-28 16:22:36)

A screen z konverzace se Steam Customer Support?

pompovic333 napsal:

Ne nevymýšlim byl jsem  normalně na csku a druhej den chci jít hrat a nemam jí na steamu...psal jsem i email a psali že by bylo možné dohledat cd-key

Proč teda Felclovi na TS píšeš, že ti z Customer Supportu neodepisují? Takže buď lžeš na TS nebo na foru, anebo taky obojí, hm?

<17:06:23> "ProKrtekCZ": co mám dělat když mi steam support neodepisuje už sem jím posílal 5 krát že mi ukradli steam učet a furt nic a prave že sem se chtel zeptat jestli at vy neco řešíte neco takeho jestli máte přístup k steam učtu atd..

7

Od kdy má SID 9 číslic? Od kdy mizí z účtu hry?

Life is too short to remove USB safely.

Thumbs up +1 Thumbs down

8

Ja jsem Steam Customer Support nepsal klidně vám pošlu screen smile psal sem jen sem a email soe

Thumbs up Thumbs down

9

viz #3 a #6

10

To je ale náhoda. Včera někdo na TS po mě chtěl pomoct ohledně odcizeného Steam účtu a vyprávěl jak mu neodpisují a poslal tam přitom 5 mailů. Když jsem se ho zeptal zda nepsal náhodou na naše forum tvrdil mi, že ne. Možná to sem úplně nepatří, ale proč se mi zdá, že je to jeden a ten samý člověk?

Hra co už jednou vlastníš na steamu se odcizit nedá. Nereální.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

11

Fake SID, hry z účtu jen tak nezmizí (i když z neplaceného třeba jo) a ještě nám tu ten člověk llže. Má cenu to tu řešit? Prosím lock.

Thumbs up Thumbs down

12

big_smile kdybych lhal tak sem nepišu a na ts sem nepsal protože ts nemam smile a hru na steamu taky ne nevim čemu nevěříte

Thumbs up Thumbs down

13

tak máš mít zaplej steamguard

Dokončené mapy: ka_35hp_winter , fun_aquapark_cz
Pravidla soe.cz,  STEAM_0:0:49400908

Thumbs up +2 Thumbs down