1 Naposledy upravil: Lajonel (2014-05-11 22:48:52)

Téma: Snip. server

Zdravíčko,
Jak jsem četl nějaké ty novinky zde na fóru, tak asi neuvažujete o spuštění Sniper / Awp serveru? Docela mě to mrzí jelikož jsem tam hrál často. Ale jak je tam psáno hold malá návštěvnost. A já to respektuji. Jen bych si rád zas zkusil nějakou tu děrovačku ale asi už jsem to zapomněl i hrát big_smile. Ale Soe byla srdeční záležitost :"-(.

S Pozdravem a přáním hezkého zbytku dne / večera.
Lajonel.

/Edit : Popřípadě bych si u Vás třeba smahnul DM ( aha taky zrušen :-( ) ale nějak to na webu nemohu najít, nevím jestli mám levé ruce big_smile ale vidím tam jen ty čtyři základní servery.

Thumbs up +4 Thumbs down

2

Re: Snip. server

Ahoj, sniper se zatim neplanuje(bohuzel). Jak jsi psal, tak v soucasne dobe jsou spusteny pouze 4 servery. V nejblizsi dobe bude spusten dalsi server, jaky to vsak bude, to se nech prekvapit. Mezitim te radi uvidime na Classicu, jailbreaku, gungame nebo na minecraftu. A kdo vi, kdyz to pujde dobre a budou chodit lidi, tak je mozne, ze se spusti i sniper.  Tak to zapni a pojd si zastrilet.

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up +1 Thumbs down

3 Naposledy upravil: Lajonel (2014-05-13 20:32:10)

Ahoj,
Děkuji za odpověd, ještě mrknu co tu máte pro CSS. Když tak bych smahnul smile wink

L.

/Edit : Ještě takový dotaz, zda se jde k Vám připojit jako "NS". Jako to bylo možné v minulosti pokud se nezměnili nějaké požadavky ze strany vedení?. A jestli se to třeba vztahuje jen pro některé kategorie třeba jen pro 1.6ku a nebo i pro všechny kategorie?.

Thumbs up Thumbs down

4

Prozatím máme 3 CS 1.6 servery, všechny přístupné na NS a Minecraft server, kterej jede taky na bez steamu.

Second place is the first LOSER!

Thumbs up Thumbs down

5

Pokud vím tak Minecraft není na steamu ani distribuovanej, tak ještě aby bez něj nešlapal ...

Thumbs up +3 Thumbs down

6

Ahoj,
Tak to je asi vše co jsem chtěl vedět, na vše jsem dostal odpověď a vřele děkuji. Můžete lock.
S Pozdravem L.

Thumbs up Thumbs down