1

Téma: Soutěž o nejlepší sprejlogo s tematikou SOE.cz !

Zdravíme všechny fanoušky Jailbreaku!

Neuplynul ani týden od velmi zdařilé JB párty, při které si mnoho z vás přišlo na slušný balík JB bodů, a my už jsme si pro vás přichystali další akci! Tentokrát se však bude jednat o speciální soutěž, při které si 3 nejlepší z vás pěkně "namastí kapsu" body. Jediné dvě podmínky, které jsou potřeba pro účast v této soutěži jsou trocha kreativity a být ve správný čas na správném místě - a to v neděli 23.2.2014 mezi 17. a 19. hodinou na našem JB serveru (cs.soe.cz:27030). Ti z vás, kteří se nemohli zúčastnit podzimní soutěže (nejlepší Halloweenské sprejlogo), mají nyní jedinečnou příležitost jak si to vynahradit, jelikož vyhlašujeme soutěž "O nejlepší sprejlogo s tematikou SOE.cz"!

Vašim úkolem bude vytvořit logo, které bude tématicky souviset s našim serverem SOE.cz. Následně se stačí v uvedeném čase dostavit na server, kde si vaše logo zaznamená někdo z našeho admin teamu a v následujících dnech vyhodnotí AT 3 nejlepší z vás. Vítězové této soutěže budou vyhlášeni v průběhu následujících 2 dnů ode dne konání soutěže na našem fóru v sekci "Akce, párty, soutěže, turnaje" a také na Facebooku SOE.cz. A abychom nezapomněli, vítěz naší soutěže získá 1000 JB bodů, druhé místo bude odměněno 600 body a ani hráč na třetím místě nezůstane na suchu a odnese si 300 bodů. Aby však i ostatní byli oceněni za svou snahu, získá každý, kdo se neumístí na 1. až 3. místě 100 bodů. To už stojí za to, ne?! Tak neváhej a zapoj se i TY do této soutěže.

Těšíme se na Vás a Vaše výtvory!
~PrO_LaMEr & CHLEBA SE SOLI

Přátelé jsou jako stromy. Když do nich mlátíš sekerou, umřou.

Thumbs up +2 Thumbs down

2

Re: Soutěž o nejlepší sprejlogo s tematikou SOE.cz !

Na žádost některých hráčů přikládám návod, jak uložit do hry vaše vytvořené sprejlogo.
1. Stáhněte si program HL Tag Converter.
2. Otevřete tento program a klikněte na "open image".
3. Vyberte obrázek, který chcete používat jako vaše sprejlogo.
4. Poté klikněte na "Adjust image". Zde si můžete upravit velikost vašeho loga, ale není to potřeba.Budete-li upravovat velikost vašeho loga, nesmí být hodnoty "Surface" a "Max Surface" označeny červenou barvou.( Můžete si zde také upravit které části na vašem logu budou průhledné pomocí tlačítka "This tool will allow you to make a specific color transparent").
5. Poté klikněte na "Apply changes and convert to 256 colors".
6. Dále klikněte na "save tag" a vyberte druhou možnost "export to WAD file"
7. Při ukládání pojmenujte soubor- tempdecal.wad ...(DŮLEŽITÉ, JINAK TO NEBUDE FUNGOVAT).
8. Po uložení, klikněte na tento soubor pravým tlačítkem u myši, dejte vlastnosti a zaškrtněte "Jen pro čtení" a klikněte na "ok".
9. Máte-li steam otevřete složku Steam-> Steam apps-> common-> Half-Life-> csstrike ... do složky csstrike vložte váš soubor tempdecal.wad a mělo by se vám objevit okno, kde kliknete na "přesunout a nahradit". ( Pokud nemáte steam vložte vaše logo také do složky csstrike)
10. Až vložíte váš soubor do složky csstrike, najděte v této složce soubor pod názvem "custom.hpk" a tento soubor odstraňte.
11. Zapněte CS 1.6 a sprejujte smile

Přátelé jsou jako stromy. Když do nich mlátíš sekerou, umřou.

Thumbs up +2 Thumbs down

3 Naposledy upravil: Pro_LaMEr^ (2014-02-23 19:46:21)

Re: Soutěž o nejlepší sprejlogo s tematikou SOE.cz !

POZOR ! POZOR !   
Nestihli jste soutěž „O nejlepší sprejlogo s tematikou soe.cz“, která se konala dnes mezi 17. a 19. hodinou? Nevěšte hlavu! I vy máte možnost se soutěže zúčastnit! Máte-li zájem o zařazení do soutěže, přidejte vaše vytvořené sprejlogo do tohoto příspěvku . Podmínkou však je, abyste vaše logo přidali do 24.2.2014 (pondělí) do 20:00. Loga, která přidáte déle, nebudou do soutěže zařazena. Tito lidé budou také soutěžit o již zmíněných 1000/600/300 bodů, neplatí pro ně však bonus v podobě 100 bodů za účast v soutěži. Nezapomeňte připsat váš nick, pod kterým hrajete !!!

Přátelé jsou jako stromy. Když do nich mlátíš sekerou, umřou.

Thumbs up Thumbs down

4

Re: Soutěž o nejlepší sprejlogo s tematikou SOE.cz !

Dnes bylo v 19:30 zahájeno hlasování! Soutěže se účastní celkem 10 hráčů. Výsledek soutěže bude zveřejněn v zítřejších večerních hodinách.
Soutěže se účastní tito hráči:
Viper
Mysli na zele
[FREE] ^.$p@cYr
[zTc] Digi
(kima)Dacan
nOrA<
BeoNSelXi
EmteC.C
vtonCERIS|HLava_NeHLava
mareeK

Přátelé jsou jako stromy. Když do nich mlátíš sekerou, umřou.

Thumbs up +3 Thumbs down

5

Re: Soutěž o nejlepší sprejlogo s tematikou SOE.cz !

Hlasování ukončeno ! Výsledky jsou sečteny !
Za pár okamžiků se dozvíte výsledky smile

Přátelé jsou jako stromy. Když do nich mlátíš sekerou, umřou.

Thumbs up +1 Thumbs down

6

Re: Soutěž o nejlepší sprejlogo s tematikou SOE.cz !

Tak je to tady. Výsledky naší soutěže „O nejlepší sprejlogo s tematikou SOE.cz“ jsou tu !
Do finálového kola naší soutěže se nakonec podařilo probojovat 10 soutěžícím. Poté k výtvorům našich finalistů zasedlo 12 neúprosných porotců, kteří se nebáli hodnotit některá loga velmi kriticky. Nakonec se však naší porotě, složené z Admin teamu, podařilo vybrat čtveřici, ano vidíte správně, nejlepších. Po dlouhém a vyrovnaném hlasování se totiž na druhém místě umístili hned dva soutěžící s naprosto stejným počtem bodů. Což znamená, že ne jeden, ale hned 2 soutěžící získají odměnu za druhé místo, tedy 600 JB bodů.
„Bronzovou medaili“ v této soutěži nakonec získal hráč se jménem mareeK, s konečným bodovým ziskem 77 bodů ze 120 možných a vybojoval si tak odměnu 300JB bodů.
Na druhém místě, jak jsem již avizoval, se umístili hned 2 soutěžící a to (kima)Dacan společně s hráčem [zTc] Digi, přičemž oba nakonec získali 83 bodů a oba tak získají odměnu 600JB bodů.
A konečně na prvním místě se v naší soutěži nakonec umístil hráč EmteC.C, který z maximálního možného počtu 120 bodů získal v konečném hodnocení velmi pěkných 100 bodů a vysloužil si tak odměnu 1000JB bodů!!
Ostatní hráči, kteří se umístili na 4.-9. místě, získávají alespoň slibovaných 100JB bodů za postup do finálového kola.
Tímto gratulujeme všem výhercům a děkujeme všem zúčastněným a doufáme, že se zúčastníte i dalších soutěží a třeba i v hojnějším počtu. smile
(P.S. zde si můžete prohlédnout všechna soutěžní loga, která se probojovala do finálového kola http://imgur.com/a/M4Zup )

PrO_LaMEr & CHLEBA SE SOLI

Přátelé jsou jako stromy. Když do nich mlátíš sekerou, umřou.

Thumbs up +3 Thumbs down