1

Téma: Úprava hlášení cheateru

Zdravím. Dneska se mi stalo,že jsem hlásil na webu cheatera. Nahlásil jsem ho úspěšně. Chyba je v tom, že 4x big_smile. Když jsem dal nahlásit a dal tam demo, tak se to chvíli uploadovalo samozřejmě že a pak u 100% se stalo to, že se vymazal pouze poslední formulář s textem a soubor, jakoby tam nebyl.

Nikde se nenapsalo nic jako... Hlášení bylo úspěšně dokončeno nebo něco podobného a já myslel, že je prostě někde chyba. Někdy jsou na webech takové chyby, že na něco klikáte a ono to nic prostě nedělá. Tak jsem to zkusil znovu a znovu a až pak jsem si vpravo všiml, že jsou tam jakoby odkazy na hlášení a to moje tam už bylo 4x.

Bylo by dobré udělat to tak, aby to uživateli dalo nějakou informaci, že je to dokončeno.

Ty poslední 3 hlášení by jste mohli smazat :DD.

S pozdravem Chodura

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Úprava hlášení cheateru

Už jsou smazané.. Pro všechny administrátory,kteří to budou číst.

Thumbs up Thumbs down

3

Nejsou smazané, jen v koši smile Za hlášení děkujeme, o chybě / návrhu na vylepšení ti nějaký webař nejspíš řekne víc.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up +1 Thumbs down

4

Ok. Ještě zabanujte toho cheatra big_smile. Myslím, že ten první čas je dostačující dostatečně big_smile a docela i na pobavení big_smile, jak je mrtvej a cross mu jede na hlavu soupeře v té death cam.

Thumbs up Thumbs down

5

Tak je tady teda ten nějaký webař ? big_smile
Uděláte s tím něco smile ?

Thumbs up Thumbs down

6

Po odoslani ked sa odosle formular a nahra demo tak vypise hlasku ze to bolo psotnute na fore. Ak tam das demo tak rteba chvilu pockat kym to odosle no

7

Jo však jsem počkal, než se demo uploadlo, pak bylo 100% a nic se nestalo. Jenom se vymazal poslední formulář, kde se píše popis. Ostatní zůstaly vyplněné. A nikde se nic nenapsalo.

Thumbs up Thumbs down

8

uz to vypisuje dovtedy to nevypisovalo opravovla som to vcera ci kedy

9

Ok ok dobrá práce wink Bude to přehlednější

Thumbs up Thumbs down