1

Téma: Poslední reakce na napsání "něčeho" do chatu...

Chci se vás zeptat jak to je. Dnes jsem byl na JB a někdo (nebudu psát kdo) dal poslední reakci na naspání "něčeho" do chatu... Nic jsem nenapsal a dostal jsem kill
Už hodně krát i od adminů jsem slyšel, že se to nesmí. Tak se ptám jak to tedy je...
Byl bych rád kdyby se k tomu vyjádřilo více lidí...

Dum spīrō, spērō

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Poslední reakce na napsání "něčeho" do chatu...

Můj názor je, že když může dát "první reakci s výhodou" nevidim jedinej důvod, proč by nemohl dát "poslední reakci"...

Thumbs up Thumbs down

3

Tak jasný, ale už hodně krát se stalo, že to někdo udělal a admini nebo JH mu poručili ať pak tomu dotyčnému dá VD a zas tak často se tahle reakce nedává. Chvíli jsem se tam soudil o VD, byl naštavanej, ale pak to hodil za hlavu a vytvořil téma abych si to celkově objasnil...

Dum spīrō, spērō

Thumbs up Thumbs down

4 Naposledy upravil: Clay (2014-01-08 19:20:58)

Bola to posledná reakcia na napísanie slova.

Simon nesmí zakázat nakupování předmětů ve vězeňském shopu a psaní do chatu.

Ja som nezakázal písať do chatu ale prikázal, v pravidlách nie je zakázané dávať príkaz ktorý musí hráč splniť pomocou chatu.

Hmm ... a čo potom ?

5

souhlasím s mistrem Jepicí smile když se dává první s výhodou proč ne poslední

Thumbs up Thumbs down

6

Tak se to tedy smi? Pokazde kdyz se neco takoveho davalo, admins rikali ze se to nesmi. Hmm divne

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

7

K tomu me jeste napada... Jak je to s Eckovanim? To se zakazat muze nebo ne?

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

8

Ty vole, už se to slovíčkaření na jailu zanáší trochu do extrémů, nezdá se vám?

Thumbs up Thumbs down

9

Pravidla pro JB: II. d) 2.

Při poslední reakci umírá vězeň, který jako poslední vykoná příkaz, nebo ho nevykoná vůbec.

Co na tom není jasné ?

Rock is overpowered, please nerf. Paper is fine. -Yours, Scissors.

Steam  |  FaceBook

Thumbs up +1 Thumbs down

10

Já teda osobně bych za to nejraději banoval. Dávat poslední reakci na napsaní něčeho do chatu je dle mojeho názoru totální hloupost. Ano když dá příkaz první reakce na napsání do chatu, to už je to ošetřeno pravidly, ale co se poslední reakce týče? Clazi nechci tě teď nějak urazit, takže si to neber osobně, ale tohle je svojím způsobem znevýhodňování hráče. Sám trošku pomaleji píšeš a sám víš, že by si takovou reakci prohrál jako první. Nejsem si úplně jistej, ale tuším, že ohledně tohodle jsme už měli nějakou diskuzi a myslím si, že používat prioritní komunikaci ve hře na zabíjení je pitomost.

Ano dá se říct, že když nebudeš mít jednu ruku a budeš se na to odvolávat je to v celku tvůj problém. Nemáš hrát cs. Ale není na JB spousta jiných věcí jak se zbavit vězňů? Každopádně poslední dobou mě štve, že JB už není o tom co býval, ale o tom dostat vězně z cel a co nejvích jich co nejrychleji zabít a pak hrát celé kolo s dvojicí vězňů. Ano teď by ste někteří řekli, že kdyby jsme nedělli vzpoury, tak se nemusí co nejvíc na začátku zabíjet. Ale není to spíš opačně? Kdyby se simon nesnažil zabít na začátku kola co nejvíc vězňů reakcema a podobnýma hovadinama a vězni by přežili dýl jak 10 sekund a nemuseli by furt utíkat jenom aby zůstali ve hře dýl jak pár sekund hned by to bylo o něčem jiném. Ale třeba já osobně pokud nezabiju simona hned, tak se musím probojovat reakcema aby jsem se dostal do "2. kola" a zahrál si ve dvou atrakce. Teda pokud se ct povede zabít ty ostatní což se stane málokdy.   

No zpátky k tématu. Osobně bych jakékoliv reakce co se chatu týče zakázal a byl by klid. Už jenom proto, že se tam poslední dobou nehraje nic jiného jako reakce a sem tam atrakce a vůbec něco jiného.

Čistě teoreticky když vezmu ty dve pravidla co jste sem napsali, tak to svím způsobem povolené je.

CHLEBA: No zakázat to dle mojeho názoru můžeš, ale skoro nikdy přesně neuhodneš kdo to dělá. Já osobně bych to považoval jako kazení hry. A pokud si vězni ečkujou jak pošahaní, následně neslyší příkaz simona je to v celku jejich problém. Ale když zase vezmu v úvahu, že to nedělají všíchni, ale trěba jenom někteří, tak tohle to bych považoval za úmyselné kazení hry t.z. omezit hráčovi přístup na server na dobu tomu odpovědnou.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up 0 Thumbs down

11

Ved reakcia ma byť o tom ako je niekto rýchli.
Keby sme dbali na to že niekto niečo nevie tak ostaneme cele a aj to tam stojíme.
Tu reakciu som dal tuším zato že som to chcel už len urýchliť aby sa nečakalo, ak sa mýlim tak ma opravte.

Hmm ... a čo potom ?

12

Podle pravidel to zakázané není, kdysi tam to pravidlo chvíli bylo, ale zrušilo se kvůli otázkám. Osobně poslední reakci na psaní do chatu taky nemusím, ale zakázaná není a nejspíš ani nebude, to bychom museli zrušit i celý otázky.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up +1 Thumbs down

13

Mlč a hraj!: Jak už napsali kolegové přede mnou. Takováhle reakce není zakázaná.

Ushi: To bys mohl zakázat jakékoliv reakce, protože jak už napsal Clay tak všechny jsou o rychlosti. Někdo pomaleji píše a někomu třeba vrozeně nejde matika (prostě na to od přírody nemá hlavu), tak to nebudeš dávat otázky na matiku aby, jsi ho neznevýhodňoval?

A co se týče úrovně hry na JB. Tak nedávno jsme s Káčkem na tohle téma vedli debatu na TS a došli jsme k závěru, že hráči nemají zájem o zkušené a schopné Simony, kteří s nimi budou hrát atrakce. Hráče totiž atrakce vůbec nezajímají. Chtějí jen co nejrychleji zabít jakýmkoliv způsobem Simona nebo ho na nějakém slovíčku nachytat a pak dalších x kol škemrat o VD. Bohužel úroveň hry bude taková, jakou ji chtějí hráči.

Chleba: Zakázat to můžeš ovšem otázkou je jestli dokážeš rozeznat, kdo to dělá a nedáš FK.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

14

Zajimave je, ze az do ted jsem mel ja a myslim si, ze i drtiva vetsina simonu za to, ze za chat a za eckovani se kill nesmi dat. Sem zvedav na rekce hracu, az zadam prikaz "posledni rekce na napsani do chatu slova bageta" a hned na to zakazu eckovat. Uz vidim ten chat. Mozna by bylo dobre uvest tuto skutecnost nejak podrobneji do pravidel. Mene inteligentni a slabomyslni jedinci jako jsem ja by se v tom nemuseli poradne vyznat. Just idea

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

15

Za E rozhodne nezabijet. Nechat na pokoji. Nikterak to vyrazne nerusi. Vice napisu zitra. Jsem na telefonu....

Second place is the first LOSER!

Thumbs up Thumbs down

16

Zas tak bych to negeneralizoval, Keve. Hráče zajímají atrakce, jen prostě na schopných sajmonech se výborně testují odbojářské dovednosti a vzpoury (vlastní zkušenost). Kvůli pár jedincům z odboje přece nemusí platit, že hráči ztratili zájem o atrakce.

Thumbs up Thumbs down

17

Kev napsal:

Mlč a hraj!: Jak už napsali kolegové přede mnou. Takováhle reakce není zakázaná.

Dobře, dobře. Chtěl jsem si to akorát ujasnit, protože teď o prázdninách jsem to několikrát slyšel. Chtěl jsem si to pouze ujasnit. Vím o tom, že tu kolem toho byly nějaké spekulace tak proto jsem vytvořil tohle téma.
Myslím, že už je to většině lidí co se na to podívala jasné a jednoznačně zvítězil hlas většiny, že ta reakce povolená je a bude.
Tudíž to klidně můžete zamknout... Díky za názory... smile

Dum spīrō, spērō

Thumbs up Thumbs down

18

Když mu řekneš pustit klávesnici a myš a ten vězeň usilovně mačká E a tebe to štve Nevidím důvod proč by jsi ho nemohl zabít když neuposlechl tvůj příkaz...

Thumbs up +2 Thumbs down

19

To je to same jako kdyby te nekdo zabil za to, ze pises do chatu a jeho to stve. Mas mit pustenou kl a mys a pritom pises

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up 0 Thumbs down

20

To je velky rozdil Chlebiku.
Kdyz mackas E a mas mit pustenou klavesnici, tak te CT zabit muze resp. musi, protoze by nadrzoval. (Otazkou je jestli to dokaze poznat.) Narozdil od E je Chat zaveden v pravidlech, ze za nej nesmi CT zabijet. Takze kdyz mas pustenou klavesnici a mys, tak psat muzes. Tohle uz se tu resilo a kvuli tomu se to zavedlo do pravidel. (Jen ty pravidla znat ze?)

Na druhou stranu reakce na napsani do chatu je normalni reakce a pouziva se chat jenom jako prostredek pro realizaci reakce, takze za to se normalne zabijet muze a musi.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

21

Keve: Právé to jsem tím říct nechtěl. Proto jsem tam dopsal, že se budete odvolávat na to, že někomu něco nejde. Rozhodně jsem to myslel spíš jenom konkrétně k poslední reakci na napsaní do chatu. To mi přijde hloupý, ale je to můj názor.

Káčko: Ano já to chápu a souhlasím. Opět jsem narážel na poslední reakci na napsání do chatu. Očividně jsem to špatně napsal. Co se těch atrakcí týče. Nemyslím si, že hráči nechtějí hrát atrakce. Myslím, že i chtějí, ale radši zabijou kid simona dřív než on zabije je nějakými reakcemi a pod. Co se chopních simonů týče, bohuže to už bych bral spíš jako výzvu jak psal Tellur. No a s tím huntěním VD...... Co dodat. To je pravda a taky jsem si toho všimnul.

Co se mačkání E týče, Jewele piš si cokoliv, ale mačkání e je rozhodně úmyselné kazení hry a brát to tak budu. A rozhodně zabíjet za to budu. Pokud má jednou hráč mít puštěnou klávesnici a myš, tak nemá co mačkat e. A pokud to e mačká schválně jenom proto aby ostatní neslyšeli simona, tak opět to beru jako úmyselné kazení hry, takže za mě rozhodně za to zabíjet nebo případně trestat jako sabotáž hry.

Bio: Pěkně si si švihnul s karmou. Good job! big_smile
Co je karma? ~Bio
Taková nepodstatná věc co ti svítí pod jménem. big_smile

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

22

Takze tedy shrnme to.
Chat se nesmi zakazat, ale smi se prikazat.
Nelze dat vyhodu nebo posledni reakci na napsani rtv, kill atd.
Eckovani se muze zakazat.

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

23

Chci vás všechny vidět, jak budete posuzovat stížnosti za kill kvůli mačkání E. Vyrojí se miliony žádostí o VD a spam na serveru s tím, že "já to nebyl", "to ten vedle"... Úplně vidim, jak všichni tady budeme čumět na dema kvůli jednomu E, abysme to někomu dokázali. Protože nemáš šanci ani jako admin/jh poznat, kdo ečkoval na druhé straně mapy.

Ještě k tomu poslední reakce na chat. Nemám ji rád, nedoporučuji ji. Ve velmi mnoho případech slabších simonů neskutečně zdržuje pokud je více jak pár vězňů. Ale nakonec proč ne. Dávejte ji, ale je to zlo! :-D

Dál jenom okrajem k tématu "atrakce/kill simona". Pokud upustím od slabších simonů, kde se nikomu nedivim, že nakoupí deagle jen kvůli tomu, aby neumřel po 456-ti opakujících se reakcích za sebou nebo po tom co už ho nebaví minutu a půl mít puštěnou klávesnici nebo neustále a dokola čupět a všude chodit jen v čupu. Nicméně agrese v kupování itemů v shopu mi přijde, že je víceméně konstantní. Zdvihne se jen, když se sejde dobrá parta (čti odboj) na serveru nebo přijde někdo na koho se pár vězňů "hecne". V návaznosti na Silentův screen můžu říct, že to je občas řehole.

Second place is the first LOSER!

Thumbs up −1 Thumbs down

24

Tak zabíjení za mačkání E je celkově problém. Ale za některých situací to není takový problém zjistit. Samozřejmě se to blbě dělá přes celou mapu ale když si přijdeš blíž tak to jde vcelku snadno. A já za to zabíjím jenom když jsem si jistý a když si někdo stěžuje tak mu řeknu ať mi dodá demo a ono je to přejde když ví že mám pravdu big_smile

Thumbs up Thumbs down

25

Kev napsal:

došli jsme k závěru, že hráči nemají zájem o zkušené a schopné Simony, kteří s nimi budou hrát atrakce. Hráče totiž atrakce vůbec nezajímají. Chtějí jen co nejrychleji zabít jakýmkoliv způsobem Simona

Zaujimave je ze pred pol rokom ste tvrdili pravy opak.

Otvorím pašteku a tam Weiss.... v MOJEJ pašteke...