1 Naposledy upravil: silent (2014-01-05 15:14:33)

Téma: jail_shift, jail_insurrection a jail_metal

Prosil bych o odstranění těchto x map z následujících důvodů:
- pokud se odvotují (nevim proč to ty blbci vůbec votujou když to pak nechtějí, ale to je na delší povídání) tak zaručeně vyprázdní server
- metal má sice dost atrakcí ale je strašně blbě udělaná a na to že na níc nic zvláštního není tak je tam blbé fps + věčné blokování dveří
- shift je sice udělaná vcelku dobře, ale zase je nezajímavá z důvodu jedné přístupové cesty ke všemu a pokaždé na tu mapu všichni nadávají a odpojují se
- insurrection mi z téhle trojky přijde nejlepší, ale stejně je taková divná temná a hráči jí taky moc nemají rádi
Doufám že jsem napsal správné předpony, mám v tom trochu guláš.

Zahlasujte zde

Thumbs up +1 Thumbs down

2

Re: jail_shift, jail_insurrection a jail_metal

Se shiftem se pro smazání počítá, jen se za něj hledá náhrada (nový mapy už tam měly bejt, ale dost jich prostě a jednoduše nefunguje i když by měly).

Co se týče metalu a ins, nechám to na hráčích, já osobně bych je nemazal ani jednu.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

3

Insurrection má boží autíčka!

Thumbs up Thumbs down

4

Smazal bych pouze shift. Jako nahradu bych dal tu mapu co vypada jako snow a oasis. Jsou tam super neohrane atrakce. Jak se rika: do tretice vseho dobreho. Insurrection je jedna z nejlepsich map! Ma nejen auticka, i ostani atrakce jsou super. Lasery, he, to chozeni nad lavou, super kztko...

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

5

Když jsem onehdá horečně bojoval proti Shiftu a Insurection, z toho samého důvodu jako tu popisuješ bylo mi řečeno, že "proč je mazat, když je nikdo nebude chtít, tak je nebude votovat"... s čímž s výhradama souhlasím. Metal je dost nudnej, ale ujde ještě na ty zbylé dvě by se měly dodat guny a budou v pohodě. Rozhodně bych taky upravil celkovou dobu hracího času ze 40 minut na 30. Taky by to mohlo pomoct.

Second place is the first LOSER!

Thumbs up Thumbs down

6 Naposledy upravil: Pekaricek (2014-01-05 16:33:55)

Ja bych byl pro smazani vsech tri

Shift: jedna unikova cesta od cel, zadna sachta, zadne zbrane, dvere se bugujou

Insurrection: sachta je celkem blbe udelana a kdyz ct vi o tom ze tam nekdo je tak mate zarucenou smrt uz jen proto ze celou dobu musite jit v cupu, jdete porad rovne a v ct zone se ta sachta rozbiji strasne dlouho a dela kraval
+ zadne zbrane

Metal: tu jsem hral mozna tak 2x v zivote, nevim jak je tu dlouho ale vubec se mi nelibi, souhlasim s tim ze je spatne udelana a padaji mi tam fps (pro predstavu na pc rozjizdim cs:go na nejvyssi detaily s 30 fps takze nevim v cem je chyba)

Thumbs up Thumbs down

7

No tak na smazání je adept Amazon a vzhledem k tomu, že už se smázl i Phoenix kvůli bugování, tak je dost možný, že zbyde 5 map a pak už žádný další nebudou smile

Second place is the first LOSER!

Thumbs up Thumbs down

8

map je tam furt hodne a kdyz se sezenou nahradni tak kde je problem? Jako pro CTcka je shift i insurection fajn, ale tak moc fajn ze jsou pro T skoro nehratelny

Thumbs up Thumbs down

9

Rats na server !

Hmm ... a čo potom ?

10

Silente tve duvody jsou sice hezke, ale jak uz bylo receno.  Pokud tyto mapy nemaj lidi radi, tak si je jednoduse neodvotujou.
A pokud ano, tak je spis problem s malo CT, ktery by si to ohlidali. Takze pokud se tak stane a nebudou CT, tak se jednoduse prepojte k CT a ono to treba bude vic hratelnejsi.

btw. Pro pany s rycem, ze kdyby se odstranili, tak zbyde na serveru 5 map. Tak aby se tohle stalo, museli bychom odstranit 18 map. Takze zklidnete hormony, dejte si cokoladu a radsi si jdete poradne zastrilet.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

11

Osobně bych smazal všechny 3..
jail_shift : Je to celkem malá mapa s malým počtem atrakcí. Pro CT je to hratelně dobrá mapa, protože je tam jenom jeden východ z areálu cel, ale pro T je minimální šance na této mapě udělat nějákou vzpouru.
jail_insurrection: Tato mapa má o něco více atrakcí, ale nelíbí se mi barevná struktura této mapy (je moc temná)
jail_metal: Velice pěkná, ale nepřehledná mapa, neustále se seká, špatně se tam bere zbraň atd.

Nejlepší by bylo tyto 3 mapy smazat a vrátit tam staré, dobré osvědčené mapy například jail_rats, jail_infinity.. smile

Mami?

Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !

Thumbs up Thumbs down

12 Naposledy upravil: silent (2014-01-05 19:08:37)

jsem za infinity, i když tam už to byl zas druhej extrém, tam občas Ct ani nestačili otevřít cela a už po nich pálilo 5 AWP big_smile big_smile

a na krysách je sice málo atrakcí, ale většinu lidí ta mapa baví tak proč ne smile

Thumbs up +1 Thumbs down

13

Milmiz napsal:

Nejlepší by bylo tyto 3 mapy smazat a vrátit tam staré, dobré osvědčené mapy například jail_rats, jail_infinity.. smile

http://galeri3.uludagsozluk.com/138/facepalm_227785.jpg

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up +1 Thumbs down

14 Naposledy upravil: silent (2014-01-05 19:13:57)

Bio: to že je nebudou votovat není pravda, na serveru je dost blbců kteří to dělají i když tu mapu vlastně hrát nechtějí smile

Thumbs up Thumbs down

15

Milmiz: Odpověď viz Káčko... A jen tak mimochodem odstraněny nebyly jenom z důvodu, že jsme chtěli my, ale také na základě Káčkova dotazníku o oblíbenosti map mezi hráči, takže se nejspíš nelíbily ani jim.

EDIT: Shift smazat. S insurrection a metal problém nemám.

Thumbs up Thumbs down

16

Kev napsal:

Milmiz: Odpověď viz Káčko... A jen tak mimochodem odstraněny nebyly jenom z důvodu, že jsme chtěli my, ale také na základě Káčkova dotazníku o oblíbenosti map mezi hráči, takže se nejspíš nelíbily ani jim.

EDIT: Shift smazat. S insurrection a metal problém nemám.

Stejny nazor

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

17 Naposledy upravil: CHLEBA SE SOLI (2014-01-06 00:06:38)

kazdej "noob" zmackne 1cku at je tam cokoliv, bohuzel je na n.1 vetsinou crime a nebo shift. Podle me je to statisticky jedina prilezitost proc hrat tyto mapy. Normalni clovek crime nebo shift proste nezvoli. Proto vzdy kdyz jsem online radsi navotuju tak 4-5 map, aby se tyto dve bezcene mapy neobjevili na votelistu. Pouze muj nazor. Pokud se pripojim a vidim crime, shift radsi pockam na jinou mapu...Pro priklad: Na mape Crime jsem jeste NIKDY opakuji NIKDY nehral zadnou atrakci. Tell me why? mozna jsou tam dobre atrakce, ale....Viz silentuv posledni prispevek

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

18

so Shiftom je podla mňa aj taký problém, že ma dobrý a krátky názov, takže kto to nepozná tak volí to smile

Thumbs up +1 Thumbs down

19

CHLEBA SE SOLI napsal:

kazdej "noob" zmackne 1cku at je tam cokoliv, bohuzel je na n.1 vetsinou crime a nebo shift. Podle me je to statisticky jedina prilezitost proc hrat tyto mapy. Normalni clovek crime nebo shift proste nezvoli. Proto vzdy kdyz jsem online radsi navotuju tak 4-5 map, aby se tyto dve bezcene mapy neobjevili na votelistu. Pouze muj nazor. Pokud se pripojim a vidim crime, shift radsi pockam na jinou mapu...Pro priklad: Na mape Crime jsem jeste NIKDY opakuji NIKDY nehral zadnou atrakci. Tell me why? mozna jsou tam dobre atrakce, ale....Viz silentuv posledni prispevek

kdyz je ve votovani crime, tak ho vetsinou volim, protoze se dobre hraje za T, a rekl bych ze za CT si tam aspon zastrilis, shift opravdu nemuze votovat nikdo kdo vi co to je za mapu presto ale vetsinou kdyz ve votovani je tak ho vyhraje

Thumbs up Thumbs down