1 Naposledy upravil: v.chodura (2013-12-30 14:00:10)

Téma: Žádost o práva classic

Zdravím.

Takže jak bych začal. Chtěl bych tímto požádat o práva na serveru Classic. Je mi 19 let. Vystudoval jsem na SŠ informačních technologíí ve Frýdku-Místku. Momentálně studuji první semestr na VŠB fakultě stavební. Jsem přátelský člověk,rád poradím,rád pomůžu. Miluju tenis,ale zahraju si i ping-pong,badminton.

Umíte se rozhodovat jako admin?
Myslím si o sobě,že umím. Hlášení jsem sice neudělal na webu ani jedno,ale přes steam jsem už nahlásil Zelenáčovi. Hlášení přes web je pro mě docela zdlouhavé a otravné. Kdysi jsem to dělal na GS,nahlásil jsem asi 20 cheateru a pak mě vzali jako admina na public1. V té době byl myslím u nich jen jeden nebo dva. Tam jsem se práv vzdal sám kvůli školy. Další zkušenosti jako administrátor mám z portálu www.shifters.eu (asi dva roky),kde jsem byl Ligový admin a později Hlavní Ligový admin. Chovat se jako admin a vystupovat slušně jako admin umím a myslím,že kdybych neuměl,tak bych nemohl být Hlavním adminem na již zmiňovaném portálu.

Na soe hraju už nějakou dobu na serveru Classic. Popravdě amx se mi vypařila z hlavy,co jsem skončil na GS,ale určitě není problém se na to podívat a připomenout smile.
Nevím jestli vždycky platí pravidlo,že s upřímností nejdál dojdeš,ale popravdě si nemyslím,že by na Classicu byl potřeba další admin. Jsou tam často a jsou aktivní. Každopádně si myslím,že víc na škodu není.

Takže děkuji za vyjádření. Omlouvám se za případné chyby a přeji Hezký zbytek dne !
S pozdravem Venca

IP: 94.229.92.130
SteamID: STEAM_0:1:30888252

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Žádost o práva classic

Podľa connectlogu hras u nas cca 3 mesiace cize aktivita v hre by bola, ale chyba aktivita na fore s hlasenim cheaterov aby sme vedeli ze ich dokazes odhalit, nadavky v chatlogu som nasiel asi 5 co som hladal cize tiez nic hrozne. Uvidime zatial co povedia ostatni.

3

Tak to máte asi někde chybu. Hrál jsem tu už mnohem dřív. 3 měsíce? Není to náhodou ta doba,kdy se předělávalo soe,jak se dávali ty nové servery? Já tu hrál i předtím mnohem mnohem dříve. Fakt netuším jak dlouho,ale víc jak rok možná dva. Sem tam více sem tam méně. Ty nadávky se chci omluvit,ale když vystupuju jako admin,tak je vše v pořádku. Já se umím ovládat. A to hlášení. To vím že mi chybí,ale doufal jsem,že by mi pomohlo těch 20 z kdysi z GS smile. Protože kdysi jsem se s tím dlouho štval, ukládal si ty dema z GS z hlášení atd. Pohodlnější pro mě při hraní (na různých serverech - vždycky jsem si našel nějaké adminy přidal na steamu atd) vždycky bylo (když jsem neměl práva) napsat adminovi kdo, kde a co má a ten to zabanoval.

Thumbs up Thumbs down

4

Našel jsem v PC ty dema a soubory,co jsem posílal na hlášení cheaterů na GS. Jsou 3 roky staré a jsou v rozmezí jednoho měsíce. Takže jsem ty hlášení dělal 1 měsíc (29.9.2010 až 23.10.2010). To znamená cca 1 denně.

Je tam 19 uznaných a 2 neuznané (teď jsem se na ně nedíval,ale mám pocit,že i ty dva neuznané jsem byl přesvědčen o opaku). U všech důkazů jsem posílal nick,steam ID a demo občas i dvě nebo více dem).

Pokud by jste chtěli,uploadnu a pošlu smile. Aby jste viděli,že nelžu a že jsem opravdu hlásil aktivně cheatery smile big_smile. Bohužel na jiném portálu.

Thumbs up Thumbs down

5

No moze to byt odvtedy, classic moc nehravam, ak si hlasil nejakemu adminovi od nas tak to urcite dosvedci

6

Demo ve většině případů máme, takže stačí udat datum, čas, server a o koho se jedná, případně provinění, které jsi shledal!
Uvidíme, jestli ti ta hlášení potvrdí Zelenáč.

Znám tě ze serveru a hraješ tu dlouho. V chování bych taky neviděl problém, amx se naučí i kdejakej cvičenej Vlk...

Otázkou je, jestli vůbec momentálně potřebujeme nějakého admina, zatím se rozbíhá GG, takže možná by se znalec hodil.
Uvidíme, co na to vedení, ale rozhodně bych se toho nebál...
Ale určitě by to chtělo, aby i nám jsi ukázal nějaký CHH kousek, teda, že vážně poznáš, co a jak. Příležitost k tomu může být, když sám někoho nahlásíš na fóru, nebo to potvrdíš u hlášení někoho dalšího...

Pokud je třeba, jsem pro.

Všichni jste lempli a neumíte to zamčít, tak to nesvádějte na mě! big_smile ~ Boris

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hph … 3443_n.jpg

Thumbs up Thumbs down

7

A co kdybych poslal těch 19 dem,které jsem udal na GS,když mě brali ? Mám naprosto všechny dema i soubory,co jsem jím hlásil tenkrát. Můžu zararovat a uploadnout smile. Pokud chcete smile ?

Thumbs up Thumbs down

8

choduru znám a na Classicu vidím často a dlouho. Počkal bych na vyjádření Zelenáče o případných nahlášených cheaterech a na tom bych stavěl.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

9

Poslední post před vyjádřením Zelenáče:

Choduro (pane Choduro),
nechceme vidět dema z jiných serverů, rádi bychom viděli tvoji dovednost na našich serverech, jak nám pomáháš. Neber to špatně, jen tak, jak to je... Chceme tě vidět na domácím hřišti, jak zvládneš vést utkání, udělovat karty a sepisovat záznam o utkání wink

Všichni jste lempli a neumíte to zamčít, tak to nesvádějte na mě! big_smile ~ Boris

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hph … 3443_n.jpg

Thumbs up Thumbs down

10

Tak ono je podle mě úplně jedno,kde jsem cheatery natočil. Admin má cheatera poznat. Je jedno jestli ho pozná na serveru 1 nebo na serveru 2 nebo na serveru x. Ty dema nabízím proto,abych doložil to,že jsem poznal hráče s hacky smile. Je mi jasný,že admin soe serveru se má snažit na soe serveru,ale já ještě admin nejsem. Podal jsem žádost a nabízím, že dodám mojí vlastní měsíční práci,kdy jsem chytal cheatery smile. Pokud o to není zájem,tak mě to mrzí smile. A klidně mi piš Venco wink

Thumbs up Thumbs down

11

Proti

Thumbs up −6 Thumbs down

12 Naposledy upravil: niemand (2013-12-30 17:17:23)

Luci, máš k tomu nějaký důvod?

Choduru znám, hraje tam často a dobře. Osobně nemám strach, že by nebyl na serveru prospěšný. Ale moje odpověď je zatím ne, kvůli dostatku adminů. Přidám si Tě na svůj osobní waitlist, který rád vytáhnu, jakmile se něco změní.

**
<ironie>
a prosím Tě, víc smajlíků by nešlo?
</ironie>

Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra, ale trám ve svém vlastním oku nepozoruješ?
Lukáš 6, 41

Thumbs up Thumbs down

13

Jsem veselý člověk. Mám smajlíky rád.

Thumbs up Thumbs down

14

Ahoj, hlášení a ochotu pomáhat potvrzuji, "znám" Tě již dlouho a nepamatuju žádný problém.  /Myslim, že i moje kamarádka Koninka Tě zná i osobně./?/. Takže bych se nebál nějakých problémů.
Moc se k žádostem o post admina nevyjadřuji, protože to jsou většinou hráči, co spíše pendlují mezi Jail/Clas a tam zabloudim jen párkrát za rok, takže do toho nechci moc mluvit, ale Ty jsi spíše střílející a troufám říct, že i zkušený hráč, takže sečteno podtrženo, jsem PRO.

Dřív jsem byl namyšlený.....ale teď už nemám chybu !! big_smile

Thumbs up Thumbs down

15 Naposledy upravil: monnet (2013-12-30 19:11:47)

A tak já proti nejsem za předpokladu, že nějak dokážeš splnit podmínky výše, tzn. neškodil by nějakej vyčasovanej cheater v ohlašovně, tak abych si o tobě jako o chh udělal trošku obrázek. Mám jen takovej malinej off topic dotaz: hraješ u nás i z NS? Nedávno sem byl svědek, že se nějakej chodura hádal s někým, že je ten nick jenom jeho a že s ním hraje asi 150 let. A ty máš avatar tuším českou vlajku, jestli si pamatuju dobře.

Life is too short to remove USB safely.

Thumbs up Thumbs down

16 Naposledy upravil: v.chodura (2013-12-30 19:23:49)

Ano ten NS jsem byl já. A nepsal jsem 150 let. To sis vymyslel big_smile. Ale od doby,co jsem s CSkem začal,takže 5 let asi. Nefungovalo mi CSko na steamu v poslední době,ale už jsem to opravil. Ale neboj to nebyla hádka. Ten druhej hráč byl můj kolega ze shifters. Byl to můj bývalý podřízený a asi chtěl hájit moji čest a netušil,že mi nejde steam,tak nevěděl,že to jsem já big_smile. Ano mám českou vlajku jako avatar. Tuším jak na steamu tak spray logo.

Zelenači ano koninku znám osobně big_smile.

Thumbs up Thumbs down

17

Ja bych se cizim hlasenim nebranil. Jen to sem postni, treba se to bude hodit.
Jakykoliv dobry reference by meli byt vitany.
To je odeme jako neadmina Classicu vse.
Hodne stesti s zadosti.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

18

Ještě Astrovi jsem kdysi hlásil nějaký cheatery a taky TeamKilly. Ale to si už asi nebude pamatovat. Taky na shifters serverech jsem hlásil cheatery.

Dobrá reference by mohla být i tohle (Ale 3 a 4 neberte vážně. Byl to jeden,který si na GS sniper war furt dělal srandu se mnou).
http://shifters.eu/profile/4+chodura

Ty dema z hlášení jsou tady smile
http://www.sendspace.com/file/4e9c4m

Thumbs up Thumbs down

19

Až bude vidět nějaká aktivita nejen ingame, ale i na foru, tak bych neviděl problém.

Whit's fur ye'll no go past ye!

20

Důvody mám:
1) Podle mě na ten jeden (často málo zaplněnej) server je adminů dost.
2) Nelíbí se mi jeho vystupování (ale to je spíš osobní důvod, ten nebrat v potaz)

Thumbs up Thumbs down

21

Neznám, adminů je dost, Lucinka má jako žena vždy pravdu... wink

Thumbs up 0 Thumbs down

22

Jména si pamatovat nebude, to máš pravdu, ale zas úplně děravou hlavu nemá, takže může potvrdit, že jsme skutečně nějak spolupracovali. :)

Na druhou stranu…

PunBB pod nick v.chodura napsal:

mesma napsal:
Pro přijetí do admin teamu je nutná aktivita na fóru

nebo doporučení stávajícího admina. Pokud nehlásíte cheatery, Vaše žádost bude zamítnuta.

Aktivitou na fóru se myslí dlouhodobější aktivita

Žádosti zpravidla nečtu, protože povětšinou obsahují informace o ping-pongu, které mi vůbec nic neříkají, protože ping-pong hrát neumím. Navíc mě někdy rozčílí otázky typu „Umíte se rozhodovat jako admin?“ – to je prostě otázka jako z nějakého tuctového formuláře nebo snad automatického generátoru motivačních dopisů … jaký to má smysl? Obzvlášť když na to následující text formou nenavazuje a, co mě teda trochu pobavilo, ani nenabízí rozumnou odpověď, proč si takovou otázku teda pokládáš?
Když se podíváš na ten citát mesmova příspěvku, tak se tam nepíše, že aktivita na fóru = hlášení cheaterů. Pokud je fórum na hlášení cheaterů a řešení žádostí, tak vážně můžeme udělat dva formuláře a link na Rouming místo Zábavy a nezdržovat se něčím takovým jako je (tohle zpropadené) PunBB. Trochu se předpokládá, že se tady budou mj. probírat věci kolem serverů ve formátu návrh -> diskuse -> řešení, neadminovi jsou přístupné první dvě části, to že pak v admin sekci pokračujeme a dokončíme detaily je věc druhá, potřebujeme ale vidět, že uchazeč je schopen s něčím přijít, prodiskutovat to a Soe nějak vylepšit nezávisle na právech. Zrovna teď si myslím, že je toho na serverech různě rozházeného dost a často to jsou jenom chybná nastavení na úrovni CVarů, na která se různě pozapomnělo. Sem tam nefunguje nějaký příkaz, řeší se maplisty, je zapotřebí aktivně vytvářet přístupové cesty pro nové lidi a tak dále. Budoucí admin by se do toho asi měl nějak zapojovat.
Já bych tomu dal ještě trochu času… :)

Thumbs up +3 Thumbs down

23

Odjíždím na silvestra pryč. Tak mi tady napiště někdo ještě co a jak a užíjte si silvestra! Zatím ahoj smile

Thumbs up Thumbs down

24

Chudora hráva na soe určitě dýl jak 3 měsíce. Hodně často jsem ho potkával na classicu a pokud se moje chabá paměť neplete, tak i na Oldu. Připadal si mi vždy jako dobrý a rozumný hráč. Každopádně nevidím hlášení na fóru i když si tady nějaký reference napostoval. Osobně ani v herním světě tě nijak neznám a žádné hlášení jsem od tebe "prakticky" neviděl.

Souhlasím, ale s Lucinkou. Adminů je tu hafo. Ale zase když vezmu fakt, že síce adminů je tu kupa, ale kolik z nich je aktivních a hrajou na serveru.

Za mě zatím neutrálně. Za předpokladu, že úspěsně nahlásíš pár haxorů, tak tě rád podpořím. smile

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

25

Z interního hlasování v admin sekci, choduro, vyplynulo, že máš mezi adminy celkem slušnou podporu, ale docela velký počet se zdržel hlasování. To se zcela určitě změní po tom, co bude vidět aktivita na fóru. Ještě nějaký čas tedy vyčkej, pochytej nějaké raply ze serveru a myslím, že nebude problém.

Přeju hodně štěstí. smile

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down