1

Téma: Žádost o práva Gungame (případně Jailbreak)

Zdravím všechny, moje jméno je Milan B.  a rád bych působil na vašem serveru Gungame, popřípadě i na Jailbreaku jako administrátor. Studuji prvním rokem na gymnáziu v Českém Brodě, kde také žiji. Je mi 16 let, mám psa, kočku, akvarijní rybičky, morčata, králíky smile. Ve hře mě asi každý pozná pod nickem  MilmiZ. Na serveru Jailbreak působím již pár měsíců jako JailHunter. No nebudu toho tu tolik rozepisovat, protože mě tu asi každý zná  smile.

Proč žádám o admin práva na vašem serveru?
Na soe.cz serveru hraji už pěknou dobu cca 2-3 roky, nahlásil jsem nějáké ty nezbedníky a chtěl bych být soe co nejvíce prospěšný.
Co se týče serveru Gungame, tak tam se hrával dříve jako velmi aktivní hráč  a aktivitu nehodlám ani o chviličku zmenšit ! Když byl server zrušen, tak mi to bylo velice líto. Jelikož jsem chtěl, aby server běžel dále, založil jsem topic, kterým jsem chtěl docílit, aby hlas ostatních hráčů, kteří chtějí na gungame hrát, doputoval k adminům a aby admini pouvažovali nad tím, zda gungame dát zpět do provozu. A povedlo se a za to jsem hrozně rád.
A proč případně na jailbreaku?
Na tento server jsem se po zrušení gungamu doslova upnul, hraju tam skoro celý den, hlásil jsem pravidelně neřády, až se mi jednou dostalo sladké odměny v podobě JailHuntera (ANTI-Neřáda).
Co se týče Jailbreaku, myslím si, že adminů je dost,  ale jako hodně aktivní hráč bych se chtěl posunout dál a uvolnit tak místo dalšímu ANTI-Neřádovi.  Vím, že na jailbreaku je stop stav,  ale byl bych na jailbreaku jako admin určitě přínosem smile
Mé plusy :
-Vysoká aktivita
-Řekl bych, že znám dobře pravidla
-Mám steam
-Dobrá nálada
-Každý mě tu zná

Mé mínusy:
-Zkušenosti s amx nulové
-Občas se hádám s hráči, ale nevyhledávám spory

Tak to je snad vše a děkuji všem, kteří si udělali čas tenhle topic přečíst a těším se na případnou spolupráci smile A i když mojí žádost zamítnete, tak život půjde dál .
Jak se říká, zkusit se má všechno.  Děkuji MilmiZ smile

Mami?

Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Žádost o práva Gungame (případně Jailbreak)

Very nice Milmizu.

Jsem jedine PRO. Jsi aktivni, pravidla znas. Kdyz zmirnis svoje chovani k "neradum" budu rad, ze to budes zrovna ty, a ze ti budu moct rikat "sefe". Fandim ti a preju at ti to vyjde. Co se tyce GG, pokud budes aktivni, nevidim jedinej duvod, proc by jsi to nemohl byt zrovna ty. Good luck preje

CHLEBA a pani CHLEBOVA

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

3

Jestli do toho mohu zasáhnout, tak jsem taky PRO.

Smích? Přejde.

Thumbs up Thumbs down

4 Naposledy upravil: Digi (2013-12-30 12:05:09)

upraveno *

Nesnažte se vyzrát nad ostatníma, hlavně musíte vyzrát sami nad sebou !

Thumbs up Thumbs down

5

Nechcem byt nejaky zly ale kde sme sa to dopracovali ze JH hovoria koho by si admini mali zobrat medzi seba a ako admin kolektiv znasat jeho mozne preslapy ? MIlmiz nahlasil 2 hracov z toho jedne bol zabanovany. Hrajte na tych serveroch hlaste cheaterov a potom sa uvidi. (aspon moj nazor)

6 Naposledy upravil: Jewel (2013-12-30 13:40:39)

Jako to, že sem napíšou JH z titulu aktivních a důvěryhodných hráčů ze serveru, není nic proti ničemu. Vypovídací hodnotu to má aspoň v tom smyslu, že je vidět, že daný hráč má podporu od hráčů na serveru. Což by admin mít myslím měl. Nicméně v ničem dalším mu to nepomůže.

Za mě bohužel nic dalšího v tvůj i Digiho prospěch neuslyšíte protože na JB Kevin vyhlásil stopstav a rozhodování na GG není v mých rukách. Takže já vám fandim a to je asi tak všechno co pro vás můžu udělat.

EDIT: Každopádně, aby to nevypadalo, že jsem tvůj obdivovatel. Tvoje horlivost by rozhodně neměla být na takové úrovni jako je teď. To se mi fakt moc nelíbí. Občas na jailu trocha spam voice. Takže trošku slow down a bude to snad lepší.

Second place is the first LOSER!

Thumbs up +1 Thumbs down

7

Kebyze je to ziadost len na JB tak to ani necitam to si rieste ako chcete. Ale ekdze to bolo na GG tak som to precitat musel. Nikomu nezakazujem aby povedal ze dotycny je aktivny, ale vyjadrovat ano/nie to by som nechal na kompetentnych.

8

Já bych řek, že to není špatnej nápad, Milmiz se podle mě osvědčil dobře jako JH. Jako admina na JB bych problém neviděl (pokud by teda nebyl stopstav). Co se týče GG, tak tam Milmiz hrával dřív hodně, takže bych řek, že až tam začne hrát stabilně víc lidí, bude tam Milmiz nalezlej pořád.

Ohledně hlášení cheaterů, když měl v poslední době práva jako JH, tak se věnoval asi převážně JB a na classic nelezl, vzhledem k tomu, kolik jede serverů těch cheaterů ani moc nahlásit nemohl. Každopádně je to otázka... Poznat cheatera je zásadní věc, ale i přes to (vzhledem k tomu, že se to může člověk doučit, nakoukat dema, w/e) bych byl pro.

Thumbs up +1 Thumbs down

9

Káčko napsal:

Já osobně bych nebyl proti v případě cca. desítky úspěšně nahlášených cheaterů s minimální chybovostí a zároveň mentora, který by na Vás (píšu to i pro Milmize) dohlížel. To všechno je záležitost GG, na JB podle mě úplná nouze o adminy není a sám bych stop stav neporušoval, ale Kevin k tomu může říct opak.
O GG nemáme prakticky žádné přehledy, kolik adminů budeme potřebovat, jak moc budou muset být aktivní apod., to se ukáže během několika následujících týdnů. Zhruba tak dlouhý časový úsek byste podle mě měli i čekat a ukázat něco ze své CHH zahrádky.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

10 Naposledy upravil: Kev (2013-12-30 15:29:59)

Na JB je momentálně vyhlášen stop stav. Každopádně vzhledem k mojí momentální aktvitě nemám úplný přehled jak to tam s aktivitou adminů momentálně je. Respektive jestli by tedy i přes stop stav byl další admin potřeba nebo vyhovuje ta situace, která je tam teď. Prosil bych tedy aby se vyjádřil někdo kdo se tam vyskytuje každý den, protože já osobně bych stop stav nechal platit.

Co se týče GG tak nevím jak jsi to tam měl s aktivitou, ale když jsem se díval na tvé příspěvky tak nahléšené hříšníky máš jen 2 . Takže můj názor je stejný jako u Digiho:

Dal bych tomu ještě nějaký čas, žádost zatím zamknul, počkal bych až se ten Gungame trochu rozjede... Mezitím bys měl dost času na hlášení jak tady na fóru tak i přes steam/TS. Pokud bys měl náhlášené nějaké ty hříšníky a časem se ukázalo, že na GG adminy potřebujeme tak bych byl pro.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

11

Mladíku, přidal bych Tě na waitlist. Zatím kvůli dostatku adminů říkám ne. Pokud se něco změní, rádi Tě oslovíme. Do té doby na nás nezanevři, buď aktivní atd..

Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra, ale trám ve svém vlastním oku nepozoruješ?
Lukáš 6, 41

Thumbs up Thumbs down

12

Dobrá smile
Děkuji všem, co si našli čas přečíst mojí žádost.
Možná máte pravdu v tom, že se ohledně rozeznávání haxů musím ještě zdokonalit. Zkusím nahlásit, co nejvíce cheateru atd.
Můžete lock
S pozdravem MilmiZ smile

Mami?

Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !

Thumbs up Thumbs down

13 Naposledy upravil: CHLEBA SE SOLI (2013-12-30 23:31:50)

Deiforme... Vsak nepisu ano nebo ne, ale pouze ze jsem pro. Jak moc dobre vis, hlas JH nema vahu pri rozhodovani.

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

14

Keve, co se tyce aktivity JB admins na serveru.

Kdo je flexii? A nic proti vam chlapci Clay, Jewel, Meverik, ale aktivitu ma milmiz stejnou jako vy tri dohromady XD. Neznam statistiky, pouze si to myslim, vyvedte me z omylu. Na druhou stranu, pokud je nejakej zasadni problem s kterym si neporadime jako JH, vzdy(skoro) staci zajit na TS,Steam a pokazde(skoro) tam nejaky admin je a pomuze.

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

15

Flexi je bývalý JB admin, který tady už, ale nějakou dobu nemá práva (nechal si je odebrat). Jak jsi teď na něho přišel? big_smile

Bavil sem se o tom včera s Jewelem na TSku a ten mi řekl, že současná situace vyhovuje. Admini to pokrýt většinou stíhají a co nestihnou to pokryjí JH.

Thumbs up Thumbs down

16

soe.cz- admin team

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up +1 Thumbs down

17

Uf, asi jste se nějak do novýho roku s těma žádostama domluvili. No každopádne jak už tu psal Kevin, je vyhlášenej STOP STAV a adminů na JB je zaručeně dost. Moje aktivita trošku poklesla poslední dobou to ano, ale po novým roce se to snad zlepší a zase budu mít takovej přehled jako jsem vždy měl. Určitě bych ti v budoucnu tu šanci, že budeš dobrý admin dal.

Co se GG týče. Nedokážu posoudit zda si schopnej rozeznat haxora, takže v tomhle tom nechám rozhodnutí na ostatních.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

18

Prozatím ne, po splnění výše uvedených podmínek si zkus zažádat znovu.

Veritas vincit.

Thumbs up Thumbs down