1

Téma: Otvíračka Gungame

Otvíráme brány Gungame!

Mnozí z Vás si jistě všimli, že od včerejška se náš seznam serverů rozrostl: zřídili jsme Gungame server, který běží na portu 27027.
Je tedy jasné, že to nenecháme jen tak a pěkně se do serveru opřeme!

Zítra, 29. 12. 2013 od 20:00, proběhne Otvíračka Gungamu. O co půjde? Pokud jste někdy navštívili naši Párty, tak víte: parta adminů se ukáže na serveru a TS3, aby změřili síly s Vámi, hráči. Kromě toho budeme i soutěžit o Steam kupón, detaily soutěže přidám zítra.

Nezapomeňte se tedy připojit zítra v 8 na cs.soe.cz:27027 a ts3.soe.cz

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up +1 Thumbs down

2

Re: Otvíračka Gungame

Jak jsme včera slibovali, přinášíme Vám detaily naší soutěže, kterou sponzoruje náš partner Herní-kupony.cz.

Od začátku dnešní Otvíračky, která začíná ve 20:00, budou naše statistiky započítávat každý Váš frag. Střelec, který bude mít na konci příštího týdne (5. 1. ve 20:00) nejvíce fragů na našem Gungame serveru, vítězí.

A o co se bude hrát? Vítěz získá Steam kupon na 10$, kterým si může nabít Steam peněženku a svých 10 dolarů utratit za jakoukoli hru na Steamu.

Tak nezapomeňte dnes v 8 přijít na cs.soe.cz:27027 a na ts3.soe.cz. Držíme Vám palce!

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

3 Naposledy upravil: Mlc a hraj! (2013-12-29 19:50:25)

Chtěl jsem se zeptat jestli bude i after party na TS?
A popřípadě jestli by se zase mohlo napsat co za písničky by jsme tam chtěli...

Dum spīrō, spērō

Thumbs up Thumbs down

4

After párty určitě bude, písničky si napsat můžeš, třeba ti je kluci vyplní smile

Všichni jste lempli a neumíte to zamčít, tak to nesvádějte na mě! big_smile ~ Boris

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hph … 3443_n.jpg

Thumbs up Thumbs down

5

Afterparty bude a samozřejmě, napsat si sem můžeš co chceš za song a možná ho uslyšíš smile

Mami?

Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !

Thumbs up Thumbs down

6

Kdyby to šlo tak tady jsou nějaký ty písničky:
Linkin Park - Numb
Guns ´n´Roses - Welcome to the jungle
Eminem - Survival
12 Stones - We are one
Billy Talent - Fallen leaves
Red Hot Chilli Peppers - Can´t stop

Doufám, že uslyším aspoň jednu z nich big_smile

Dum spīrō, spērō

Thumbs up Thumbs down

7

Tak kdybych věděl, že de vo takový prachy, tak si vezmu brejle a rozsekám vás na mraky!
btw 5.1. mám narozky, tak mi to můžete dát jako dárek smile

Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra, ale trám ve svém vlastním oku nepozoruješ?
Lukáš 6, 41

Thumbs up Thumbs down

8

@ niemand - se slunečníma brejlema bys netrefil vůbec nic big_smile

Všichni jste lempli a neumíte to zamčít, tak to nesvádějte na mě! big_smile ~ Boris

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hph … 3443_n.jpg

Thumbs up Thumbs down

9

Ano, pane ministře smile

Veritas vincit.

Thumbs up +1 Thumbs down

10

Zapomněl jsem hodit tu zprávu sem, sry...

And the winner is...

Po více než týdenním boji můžeme konečně odhalit výsledky naší týdenní soutěže o nejlepšího střelce na Gungame (cs.soe.cz:27027). Pojďme tedy na to:

V těsném závěsu za čtveřicí adminů (konkrétně šlo o Black Wolfa, mayflye, mesmu a Káčka), kteří z pochopitelných důvodů nemohou převzít cenu a rozhodli se přenechat ji prvnímu neadminovi, se umístil hráč, který za týden nastřílel skvělých 623 fragů.

Jedná se o hráče Mldz a hraY!, který na serveru strávil celkem 2 hodiny a 34 minut. Převezme tedy kupon na 10 dolarů, který do soutěže daroval náš partner, Herní-kupony.cz. Vítězi moc gratulujeme a budeme ho kontaktovat.

Děkujeme všem, co se soutěže zúčastnili a věřte, že není poslední.

EDIT 16:23: Kód odeslán.

Veritas vincit.

Thumbs up Thumbs down

11 Naposledy upravil: Mlc a hraj! (2014-01-06 16:23:00)

Jenom taková otázka. Kolik fragů jste měli Vy přede mnou? A jak dlouho jste tam strávili?

Dum spīrō, spērō

Thumbs up Thumbs down

12

Kompletní statistiky jsou zde: http://soeservers.box1.hlxcehost.com/hl … order=desc

Je nutné ale říct, že admini nehráli kvůli výhře, ale kvůli tomu, aby se server rozjel, z toho máme radost daleko větší :-)

Veritas vincit.

Thumbs up +1 Thumbs down

13 Naposledy upravil: Mlc a hraj! (2014-01-06 16:44:40)

Koukám, že to mayfly trochu fetoval big_smile
Skoro 10 hodin tam nahrál big_smile

Jinak kupón funguje. Díky moc!
http://imageshack.com/a/img24/9205/6lr1.png

Dum spīrō, spērō

Thumbs up +1 Thumbs down

14

Spíš sem byl jedinej ochotnej čekat, než se někdo napojí tongue

Thumbs up Thumbs down

15

Tak sakra! To jako zadnej darek?

Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra, ale trám ve svém vlastním oku nepozoruješ?
Lukáš 6, 41

Thumbs up Thumbs down

16

Letenka do Mexika ti nestačí?!

Veritas vincit.

Thumbs up Thumbs down

17

lol@O2 průvodce připojením big_smile

Thumbs up Thumbs down

18

tellur: No ono to možná vypadá vtipně, ale to je program pro připojení k mobilnímu internetu, když máš třeba O2 dongl... bez toho se člověk snad ani nepřipojí
http://www.mojenavigace.cz/o2-usb-modem-huawei-e173_i39992.aspx

19

mesma napsal:

tellur: No ono to možná vypadá vtipně, ale to je program pro připojení k mobilnímu internetu, když máš třeba O2 dongl... bez toho se člověk snad ani nepřipojí

Směj se tellure, ale ty se asi jen tak nenapojíš někde přes O2 do 3G sítě. Např. jsi ve vlaku, ale hrozně se nudíš. Tak píchneš do ntb ten modem (flashku) a hraješ si csko, surfuješ na netu apod.

Dum spīrō, spērō

Thumbs up Thumbs down

20

niemande stejně by ho dostal Black WHolf big_smile

Thumbs up Thumbs down

21

Smradi! No nic, jdu defraudovat..

Lukáš 6, 41

Thumbs up Thumbs down