1 Naposledy upravil: CHLEBA SE SOLI (2013-11-25 23:50:24)

Téma: NOCNI PARBA

Pratele,
Pojdme se dohodnout, ze v sobotu o pulnoci se sejdeme na JB a poradne zaparime! Poradne to roztocime, zastrilime, zaskaceme, zaFKujeme a rozdame nejake ty bodiky! Taky by jsme mohli pokorit nejaky ten SOE rekord (pokud nejaky je XD), tzn treba nejvetsi lidskou pyramidu, secvicit choreografii, udelat smajlika z veznu apod. Pokud Vam maminka a spanek dovoli, budu rad kdyz Vas uvidim co nejvic. Pojdme si ten JB nejak znevsednit :) Kdo je pro, at prida koment... Kdo je proti, necht promluvi ted, nebo at mlci naveky.

DULEZITE: Pri secvicovacich akcich by bylo dobre nezabijet CT, protoze jinak tato akce ztraci na smyslu.

CHLEBA SE SOLI

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

2

Re: NOCNI PARBA

Je ti jasný že nejvíc hlasů bude mít Karel Gott, jak by někdo mohl hlasovat pro někoho jiného než pro boha big_smile

Thumbs up Thumbs down

3

Věřím, že kdybys vynechal božskýho Káju a místo odpovědi ne, zvolil odpověď Justit Bieber, máš vyhráno! :-D

Second place is the first LOSER!

Thumbs up 0 Thumbs down

4 Naposledy upravil: CHLEBA SE SOLI (2013-11-26 02:07:47)

skoda ze vetsina hracu vubec nevi co to je soe forum

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

5 Naposledy upravil: CHLEBA SE SOLI (2013-11-26 02:06:46)

XD

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

6

Tak já si osobně myslím, že je to zbytečné, jsou tu každý ten pařby s Adminy a většinou to končí pozdě, takže to máš jako noční pařbu..

Mami?

Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !

Thumbs up Thumbs down

7

Milmiz: Možná se ti zdá být zbytečná kravina, ale jenom díky takovým "akcím" ten server není v noci prázdný. Takže já jsem za každou hloupost který by mohla přinést hráče a nějak rozesmát server. smile

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up +1 Thumbs down

8

Na tom co píšeš Ushirewe nejspíš něco bude..

Mami?

Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !

Thumbs up Thumbs down