26

Re: Obnova starých super serverů.

Jakej je rozdil mezi oldem a classicem?

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

27

Maplist.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

28

Na oldu je větší skill ;D

Thumbs up +1 Thumbs down

29

A wild Astro appeared!

Nemůžete v tomhle kontextu počítat cenu po slotech, protože starej server nebyl virtuální … vytížení zdaleka se neblížící polovině bylo prostě neudržitelné. Mimo to kromě zachovaných serverů a možná i toho GG byla zaplněnost minimální, případně spíš nárazová než stabilní. V základu vidím problém v tom, že počet hráčů nebyl nějaký nečekaný propad ale dlouho pozorovatelný trend nenaznačující nic o možnosti změny.

@K: Data od toho už nemám, podívám se na nějaký zálohy DB, ale nejsem si jistej, jestli jsem si schovával zrovna tyhle data, ono to bylo dost velké.

It’s super effective!

Thumbs up Thumbs down

30

Astro pokud ti fear posilal pristupy na novou databazi mohl by jsi nam zjistit prubeh treba po mesicich prumernyho zaplneni novych serveru dejme tomu od 2 do 10? Ja na  takovyhle slozitejsi dotazy jsem uplne levej s sql.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

31

Nejakej pokrok?

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

32

V úterý je porada a-teamu, kde se tato tématika bude probírat.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up +1 Thumbs down

33

Pak dej vědět jak to dopadlo hlavně ohledně w3 kvůli, kterému jsem se chodil.. děkuji Káčko.

34

Ten GG byl stejně největší tahoun na w3 ke konci moc lidí nehrálo...

Mami?

Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !

Thumbs up Thumbs down

35

A divíš se když enjoyiiik neměl moc čas.. + eXi taky. A to nemluvím o zbytku admin teamu co tam chodilo >> hellhound skončil, silent a ten spol zběhla na ten slavný JB pak. Takže nečekáš doufám, že tam bude plno když se udělal nový server a na jednou tam napochoduje většina soe. Nic ve zlým Milmiz, ale s takovou nikdy ten server nebude tak hraný když si jdou na jendou všichni jinam.

36

No já tam přestal hrát jelikož už tam byla 0vá aktivita a kvuli toho jsem prestal hrat uplne

Už jsem viděl hodně troubů ale já jsem ten největší big_smile

37

peťa napsal:

A divíš se když enjoyiiik neměl moc čas.. + eXi taky. A to nemluvím o zbytku admin teamu co tam chodilo >> hellhound skončil, silent a ten spol zběhla na ten slavný JB pak. Takže nečekáš doufám, že tam bude plno když se udělal nový server a na jednou tam napochoduje většina soe. Nic ve zlým Milmiz, ale s takovou nikdy ten server nebude tak hraný když si jdou na jendou všichni jinam.

No tak musíš to brát zase tak, že když něco nového začne, tak to staré většinou končí...

Mami?

Thumbs up Thumbs down

38

To jo v tom máš pravdu, ale na druhou stranu škoda serveru, který je pak nevyužitý. Rovnou je pak můžeš zrušit a nechat to v nynější podobě class a jeden mod (jb).

Milmiz napsal:
peťa napsal:

No tak musíš to brát zase tak, že když něco nového začne, tak to staré většinou končí...

39

Nejde hráčům poručit, aby nehráli na JB, ale na W3. Hráči si vyberou co chtějí, ne, co je lepší pro portál. Pokud má toho má JB víc co nabídnout, nedá se nic dělat.

Veritas vincit.

Thumbs up Thumbs down

40

No jo, co se dá dělat nic už. No když už si mi k tomu odpověděl.. tak mám na Tebe jednu otázku. Budou se vůbec ještě zapínat Ty další servery nebo už jen bude ten class a jb?

Káčko napsal:

Nejde hráčům poručit, aby nehráli na JB, ale na W3. Hráči si vyberou co chtějí, ne, co je lepší pro portál. Pokud má toho má JB víc co nabídnout, nedá se nic dělat.

41 Naposledy upravil: Milmiz (2013-12-09 21:18:22)

peťa napsal:

No jo, co se dá dělat nic už. No když už si mi k tomu odpověděl.. tak mám na Tebe jednu otázku. Budou se vůbec ještě zapínat Ty další servery nebo už jen bude ten class a jb?

Káčko napsal:

W3 mód jsem hrával dříve na jiném serveru. Je to výborný mód, ale déle než měsíc jsem u toho nezůstal, za to JailBreak hraji už rok. No co se týče GG a Oldu, tak si osobně myslím, že byli dosti zaplněné a tento portál táhly, což si o W3 nemyslím. smile

Mami?

Thumbs up Thumbs down

42

Servery se zapínat budou, konkrétně je v plánu GG. A snad by to ani nemělo trvat moc dlouho, spuštění je spojeno ještě s jedním projektem.

Veritas vincit.

Thumbs up Thumbs down

43

Dobrá tedy, ale jináč díky, za odpověď. Aspoň nějaká dobrá zpráva.