1

Téma: Obnova starých super serverů.

Ahoj, vzhledem k tomu, že servery gungame, oldschool, sniper, a tak dále, nejsou už pěknou dobu v provozu, zbývá jen otázka
proč?
Když jsem se na tuhle otázku zeptal nedávno, bylo mi řečeno, že některé servery budou spušteny až bude větší návštěvnost na dosavadních dvou serverů (Jb a Classic). Osobně mi tyto 2 servery nepříjdou prázdné, třeba například na jailbreaku se večer sejde kolem 12-16 lidí, což myslím, že není málo. Myslím si, že classic není taky zas až tak prázdný. Proto si myslím já i několik dalších hráčů, že by měl být navráceny alespoň tyto dva super servery: GUNGAME A Old School. Hlavně gungame podle mého názoru přitáhne zpět několik hráčů, kteří si chtějí zahrát super mód. Co já pamatuji ještě předtím, než gungame tady skončil, chodilo tam celkem dost lidí.
Děkuji za přečtení a případné kládné vyřízení smile Milmiz

Mami?

Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !

Thumbs up +7 Thumbs down

2

Re: Obnova starých super serverů.

ja sem hlavně pro gungame taky sem na něm začínal a bavil mě hodně smile a bylo tam vždycky mrtě lidí myslím že by to zas přitáhlo pár zpřízněnců smile

Jak lidi na mě tak já na ně.

Thumbs up +1 Thumbs down

3

Můžu lehce napovědět, že se chystá porada celého admin týmu, kde se kromě jiného hlavně toto bude probírat. Tvůj názor (OS a GG) sdílí více lidí včetně mě, otázka je ale, jak to fear má finančně a z hlediska správy serverů.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up +1 Thumbs down

4

Ahoj, souhlasím s Milmizem. Nejen pro mě byl Gungame velice oblíbený server. Určitě by bylo fajn, kdybyste tyto servery vrátili a tak jak říká Milmiz, myslím si že by to i zvýšilo počet hráčů na vašich serverech. Tak snad dostanu možnost si v blízké době zahrát Gungame na Vašich serverech... S pozdravem, Abe smile

Thumbs up +1 Thumbs down

5

Už jsem několikrát vyjadřoval podporu old schoolu, takže u mě jasné ANO.

Second place is the first LOSER!

Thumbs up +1 Thumbs down

6

Ja som samozrejme za, všetko ale zavisí od Hlavných

Hmm ... a čo potom ?

7

No teď už musíme jen doufat smile

Mami?

Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !

Thumbs up Thumbs down

8

Souhlasím smile

Thumbs up Thumbs down

9

Viz K.

Všichni jste lempli a neumíte to zamčít, tak to nesvádějte na mě! big_smile ~ Boris

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hph … 3443_n.jpg

Thumbs up Thumbs down

10

Je pravda, že jsem se zakecal na mé škole s jedním studentem a povídali si o PC hrách.. V našem rozhovoru jsme došli k tomu, že oba hrajeme Counter Strike 1.6.. Řekl jsem mu, že hraji na soe.cz a on mi odpověděl, že na soe.cz hrál pravidelně s kamarády GUNGAME. Z toho vyplývá, že na těchto vedlejších serverech bylo opravdu dost hráčů a díky jejich zrušení se přišlo tak o několik desítek hráčů.. Myslím si, že kdyby se znovu obnovily, tak by rozhodně tyto servery nebyly prázdné. smile

Smích? Přejde.

Thumbs up +1 Thumbs down

11 Naposledy upravil: Boris (2013-11-21 20:38:48)

GG, Classic a Fun to dycky táhly...

Tam jsem si zahrál i nalitej v týdnu po půlnoci a nebyl jsem tam sám...

Všichni jste lempli a neumíte to zamčít, tak to nesvádějte na mě! big_smile ~ Boris

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hph … 3443_n.jpg

Thumbs up Thumbs down

12

JJ pres GG sem zacal na soe hrat. A hrali tam i moji kamosi z CHLEBA klanu smile Podle me by se hralo hodne.

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

13

Já souhlasím taky s Milmizem. Podle mě se na JB a na Classicu schází poslední dobou opět mnoho hráčů a obnovení GG a OS by mohlo přilákat nové či staronové hráče na soe.cz servery. Takže já jsem jednoznačně pro ! smile

Přátelé jsou jako stromy. Když do nich mlátíš sekerou, umřou.

Thumbs up Thumbs down

14 Naposledy upravil: Gravitr (2013-11-21 21:47:23)

GG  byl pořád plnej, já tam moc teda nechodil, ale gm co tam hráli můžou naprosto potvrdit. Jedinej server kterej byl plnej už od rána. Jediná otázka je ohledně financování, je jasný že by ho chtělo hodně lidí zpátky. Každopádně s jistotou bych řekl, že kdyby server byl, ihned by se naplnil.

Dokončené mapy: ka_35hp_winter , fun_aquapark_cz
Pravidla soe.cz,  STEAM_0:0:49400908

Thumbs up Thumbs down

15 Naposledy upravil: Digi (2013-11-21 22:15:33)

Tjn smile Jinak Milmizi taky se trochu po opičim a nemůžu jinak než souhlasit smile GG by to tu zase rozproudilo a lidi by to zase přilákalo, takže si myslím že výsledek by pak byl obdivuhodný.
Lidi by měli věčí výběr a hlavně by Soe zase oživlo do starých kolejí smile

Nesnažte se vyzrát nad ostatníma, hlavně musíte vyzrát sami nad sebou !

Thumbs up +1 Thumbs down

16

kolik stoji provoz takoveho serveru mesicne/rocne? nevim za jake obdobi se plati

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

17

Nevim jestli to muzu zverejnit, takze to radsi neudelam. Doporucuju ti poslat fearovi rovnou PM, nemyslim si ze by to chtel psat do verejne sekce.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

18

Tady jsem našel nějaký ceny. Nevim ale, jak moc se to blíží realitě.

Second place is the first LOSER!

Thumbs up 0 Thumbs down

19

Co si pamatuji ze zaniklé GP tak 20 slotovej server vyšel před x roky na cca 6 000,- něco na rok mám takej pocit, ale teď jsou ceny jiné takže možná to bude dražší když si vezeš ještě kolik serveru máš.. big_smile

CHLEBA SE SOLI napsal:

kolik stoji provoz takoveho serveru mesicne/rocne? nevim za jake obdobi se plati

20

A aim a sniper server? Hlavně teda sniper byl, řekl bych, skoro furt plnej. Chci si zase jednou zastřílet se Zelenáčem big_smile

Thumbs up +3 Thumbs down

21

To já bych byl vděčný max tak za w3 jediný dobrý server, který mě tu snad nejvíce držel, ale to je asi hodně zbožné přání aby šel a byl plný big_smile.

22

Gorgitko +1. Sniper mi me osobne chybi hodne moc, kolikrat po nocich se tam jeste hralo, kdyz ostatni servery byly uz prazdne, parada.

Dřív jsem byl namyšlený.....ale teď už nemám chybu !! big_smile

Thumbs up Thumbs down

23

Bylo by fajn, kdyby někdo (Astro?) vytáhl reálná data o zaplněnosti zmiňovaných serverů. Zatím je to o "Já tam hrával s kámošema a chybí nám to"

Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra, ale trám ve svém vlastním oku nepozoruješ?
Lukáš 6, 41

Thumbs up +2 Thumbs down

24

Reálně zaplněný byl za poslední měsíc před přechodem (kromě Classicu a JB) Gungame, žádný jiný server. Ještě na old občas přišlo 5-10 lidí, ale to spíš zřídka...

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

25

OldSchool, tam se vždy sešlo večer posledních pár hráčů z JB, Classicu a ostatních serverů. Byl narvanej skoro každý večer. Taková uzavřená komunita lidí.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up +2 Thumbs down