1

Téma: Admin

Tak ahoj chtěl bych na tomto portálu požádat o práva na Jailbreak serveru.
==========
1.
Předmět: Práva (Jailbreak) Nick ve hře.: .:*-FuNky-*:.

2.
Úvod: Tak ahoj já jsem z České Republiky. Je mi 15 let. Moje zájmy je sport, mechanické věci i technické věci. Dost mě baví Informace (I- Informatika - Informační znalosti) Věnuji se docela dost do učení chci, aby ze mě něco bylo tongue. Jsem hodný, milý, přátelský, zuřivý (Když, už je to potřeba!) S hračema jsem na 99,9% vycházet. Věnuji se Adrenalinovému sportu (PARKOUR)
Chodím do fitka, ale převážně pracuju s vím tělem.

3.
Stať: Tak adminem se chci stát že vám chci samozřejmě pomoci s portálem chci být něčím prospěšný. Admienm chci být taky proto, abych hlídal Jailbreak server, aby si tam někdo nedělal FK,TK a.t.p to je Adminovu samozřejmostí. Taky je potřeba ovládat Gramatiku což u mně není problém. Jak jsem včera byl na Jailbreak serveru bylo tam CT (10-12 let) Nešloho slyšet absolutně šuměl nešlo mu rozumět ani slovo no prostě HRŮZA!. Dále se chci postarat o cheatry to bude taky mou samozřejmostí, aby tam nepřišel jeden klučina co si zapne WH-čko pro srandu.. nenene! to nebude postarám  se o to a budu dodržovat pořádek na serveru! Ještě se chci omluvit rozbily se mi sluchátka takže mikrofon nemám, ale na vánoce budu mít nový. :-)

4.
Závěr: Taky nevím si čím začnu IP netu si myslím že je zbytečné stači STEAM ID!
Bližší informace: Nick na STEAMU:xGigleSs
                        STEAM ID: STEAM_0:1:1436439

=====================
Kdyby náhodou byla nedůvěřivost prosím:

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Admin

Taky je potřeba ovládat Gramatiku což u mně není problém.

Možná by ses jí měl věnovat více wink

Thumbs up −1 Thumbs down

3 Naposledy upravil: Fanky (2013-11-09 13:37:22)

Ano máš pravdu smile

Thumbs up Thumbs down

4 Naposledy upravil: Kev (2013-11-09 14:03:23)

Přesunul jsem to do správné sekce.

Nesplňuješ základní podmínku a to je aktivita na fóru. Máš tady jediné hlášení z classicu, ale z JB nic. Na JB ses podle connect logu poprvé připojil dnes ráno. Mikrofon mít musíš, admin na JB bez něj nemůže správně fungovat. Gramatiku raději komentovat nebudu... PROTI

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

5

Tak abych to nějak shrnul.

1) V tvé žádosti nevidím žádnou zmíňku o tvém domácím mazlíčkovi, která vešla v platnost jako nepsané pravidlo při přijetí Meverika. viz post zde. Žádost neobsahuje dostatečný počet emotikonů.

2)

Fanky napsal:

Moje zájmy je sport ...
S hračema jsem na 99,9% vycházet.
Admienm chci být taky proto, abych hlídal Jailbreak server ...
Nešloho slyšet ...

Gramatika je jistě důležitá. S tím nejde nesouhlasit.

3) Výborná aktivita na tomto fóru ti jistě také pomůže k zisku dostatečného počtu hlasů pro přijetí.

4) Jo, a pro tvou informaci, taky by tvé přijetí mohla zkomplikovat maličkost v podobě STOPSTAVU, který můžeš najít zde v postu č.28 od Kevina.

Ale tak já to ještě promyslím...    https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQS01sY97JdKX_XCruZVxJyPt-vjdoEDt8iAczSGZlTLdLyJSwMIg

Second place is the first LOSER!

Thumbs up +3 Thumbs down

6 Naposledy upravil: Káčko (2013-11-09 13:56:48)

Proti.
Nikdy jsem tě na serveru neviděl, žádost je podprůměrná, aktivita mizerná, absenci mikrofonu nekomentuju. Dej tomu ještě nějaký čas, pár desítek hlášení, zapiš se adminům jako aktivní bezproblémový hráč a myslím si, že nebude problém o nějaké spolupráci začít přemýšlet.

Mimochodem, kromě gramatiky je pro písemný projev stejně důležitá i stylistika, i na té je potřeba pracovat, abys dokázal vždycky správně vyjádřit to, co chceš :-)

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up +1 Thumbs down

7

No nic nevím jak, už mám psát AJ asi ne tongue...

Thumbs up Thumbs down

8

Tak ahoj chtěl bych na tomto portálu požádat o práva na Jailbreak serveru.
==========
1.
2.
Úvod: Tak ahoj já jsem z České Republiky. Je mi 15 let. Moje zájmy je sport, mechanické věci i technické věci. Dost mě baví Informace (I- Informatika - Informační znalosti) Věnuji se docela dost do učení chci, aby ze mě něco bylo tongue. Jsem hodný, milý, přátelský, zuřivý (Když, už je to potřeba!) S hračema jsem na 99,9% vycházet. Věnuji se Adrenalinovému sportu (PARKOUR)
3.
Stať: Tak adminem se chci stát že vám chci samozřejmě pomoci s portálem chci být něčím prospěšný. Admienm chci být taky proto, abych hlídal Jailbreak server, aby si tam někdo nedělal FK,TK a.t.p to je Adminovu samozřejmostí. Taky je potřeba ovládat Gramatiku což u mně není problém. Jak jsem včera byl na Jailbreak serveru bylo tam CT (10-12 let) Nešloho slyšet absolutně šuměl nešlo mu rozumět ani slovo no prostě HRŮZA!. Dále se chci postarat o cheatry to bude taky mou samozřejmostí, aby tam nepřišel jeden klučina co si zapne WH-čko pro srandu.. nenene! to nebude postarám  se o to a budu dodržovat pořádek na serveru! Ještě se chci omluvit rozbily se mi sluchátka takže mikrofon nemám, ale na vánoce budu mít nový. :-)
4.
Závěr: Taky nevím si čím začnu IP netu si myslím že je zbytečné stači STEAM ID!

=====================
Kdyby náhodou byla nedůvěřivost prosím:

No nic nevím jak, už mám psát AJ asi ne tongue...

Oprava:
Ahoj chtěl bych na tomto portálu požádat o práva na Jailbreak server.
==========
1.
2.
Úvod: Jsem z České Republiky. Je mi 15 let. Moje zájmy jsou sport, mechanické věci i technické věci. Dost mě baví Informace (I- Informatika - Informační znalosti) věnuji se dost učení, protože chci, aby ze mě něco bylo. Jsem hodný, milý, přátelský, zuřivý (Když, už je to potřeba!) S hračema na 99,9% vycházím. Věnuji se Adrenalinovému sportu (PARKOUR)
Chodím do fitka, ale převážně pracuju se svým tělem.
3.
Stať: Adminem se chci stát, protože Vám chci samozřejmě pomoci s portálem a chci být něčím prospěšný. Adminem chci být taky proto, abych hlídal Jailbreak server, aby tam někdo nedával FK,TK atd. to je Adminovou povinností. Taky je potřeba ovládat Gramatiku což u mně není problém. Jak jsem včera byl na Jailbreak serveru bylo tam CT (10-12 let). Nešlo mu absolutně rozumět, šuměl, no prostě HRŮZA!. Dále se chci postarat o cheatery to by bylo taky mou povinností, aby tam nepřišel nějaký klučina, který si zapne WH-čko pro srandu.. Nenene! To nebude. Postarám  se o to a budu dodržovat pořádek na serveru! Ještě se chci omluvit, rozbily se mi sluchátka takže mikrofon nemám, ale na vánoce budu mít nový. :-)
4.
Závěr: IP netu si myslím že je zbytečné psát, když mám STEAM.

No nevím jak už mám psát jinak, AJ asi ne...

Nemohl jsem se na to divat, takze cca takhle bych si predstavoval Kackovu stylistiku.
Pro budouci zpravy co napises. Doporucuji si po sobe precist, co jsi napsal.

@Zadost
Nesplnujes zadne pozadavky pro prijeti. (Aktivita fora, aktivita na serveru, hlaseni ze serveru). Takze i kdyz jsem neaktivni tak za me PROTI

BTW: Jewele ve svym postu mas malo odradkovani... Vic!

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

9

Žiadosť sa zamieta. Ak budeš mať nejaké otázky PM.