1

Téma: misulin's flamewar

"Já bych všechny ty BIOSKy zakázala!"
                                                   - Věra Pohlová (72 let)

Chranim vase digitalne svety  w(~.^)W

Thumbs up +3 Thumbs down

2

Re: misulin's flamewar

Misuline ja vim ze me nemas rad, ale pokud neco citujes a uvadis autora, tak prosimte nemen tu citaci.

viz.
„Já bych všechny ty internety a počítače zakázala“ je výrok, který byl součástí odpovědí na anketní otázku deníku Metro vydaného v září 1999. Jako autorka výroku byla uvedena „Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně“.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

3 Naposledy upravil: misulin (2013-10-18 14:30:06)

Biosek napsal:

Misuline ja vim ze me nemas rad, ale pokud neco citujes a uvadis autora, tak prosimte nemen tu citaci.

viz.
„Já bych všechny ty internety a počítače zakázala“ je výrok, který byl součástí odpovědí na anketní otázku deníku Metro vydaného v září 1999. Jako autorka výroku byla uvedena „Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně“.

https://zqthea.bay.livefilestore.com/y2pVcrG8yFOw-6WsljEcCo9vZe2ZbB2TWlc0ECFka_fuIPWY6NyTHrmRCueHxiIAQYudgW-ryD9GmnPFfz2lpOpDSaNCFvJDM-KyFtUJYcn3WU/tumblr_m645pw8upl1qh8mp0o1_250.gif?psid=1

FYI: pred tym, nez nieco oznacis ako falosne, resp. zmenene, tak si prosim over, ci ten vyrok skutocne povedala ona (a to najlepsie u zdroja).

Chranim vase digitalne svety  w(~.^)W

Thumbs up Thumbs down

4

To ze jsi takovej expert je opravdu videt, kdyz postujes obrazky, ktery potrebujou prihlaseni u microsoftu a ani po prihlaseni ten obrazek neni videt.

A tak mimochodem tu tvou hlasku jsem si vyhledat zkousel a nenasel. Nechapu proc musis reagovat na kazdej muj post nejakou debilni narazkou. Takze stfu dik.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein