Téma: PROBLEM S PINGEM

Ahoj, mam velikanskej problem. Driv jsem na JB serveru nemel zadne problemy s pingem a lagama, ale po zapnuti noveho serveru a nebo chvilku po spusteni se jakoby lusknutim prstu hra neda hrat. Ping se pohybuje okolo 200-800 a verte ze to nejde za T natoz za CT kde musite i strilet lidi. Pripojeni mam kvalitni a s zadnou jinou hrou takovy problem nemam. Chci se proto zeptat, jestli nekdo nevi v cem by mohl byt problem.? Jsem smutny. CHci hrat...

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

2

Re: PROBLEM S PINGEM

Kolko mas fps?

Otvorím pašteku a tam Weiss.... v MOJEJ pašteke...

3

nevim. nerozumim. vim co je fps ale nevim jak ho mam u cs zjistit

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

4

Ahoj, chci podotknout, že mám úplně stejný problém. Sice dříve jsem měl také lagy, ale teď je to ještě horší.
Ping strašně veliký v rozmezí od 100-1000. Přes celé kolo mi to laguje, ale zajímavé je, že když je pp tak lagy najednou přestanou. Pro mě je to nepochopitelné. A jelikož na žádných jiných serverech je to v pohodě, předpokládám, že chyba nebude na mé straně. Grafiku i procesor mám v pohodě, není to žádný slaboch(notebook).
V případě kdyby mi někdo pomohl byl též rád. Děkuji.

Mami?

Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !

Thumbs up Thumbs down

5

mas pravdu. pri pp je to v pohode. taky nechapu

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

6

Fps zistíš príkazom do konzole net_graph 3
A čo sa týka toho pingu, myslím že to bude tým že máte zle nastavené raty..
Skúste hlavne vypnúť nepotrebné spustené programy ako skype, torrent, google chrome a pod..
Nastavte si raty podľa rýchlosti pripojenia..
Alebo skúste uninstall, prečistiť PC (ccleaner) a nainštalovať csko znovu big_smile

7

co to je a jak upravim raty? btw mam ve hre 15-25 fps

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

8

Já mám 66 fps

Mami?

Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !

Thumbs up Thumbs down

9

Skôr ako vám to začnem opisovať treba si v nastaviť v nastaveniach grafickej karty vertikálnu synchronizáciu na OFF.
Napíšte to buď do konzole, alebo priamo do configu:
Príkazy na zvýšenie FPS

fps_max 101
cl_bob 0
cl_bobcycle 0
cl_corpsestay 10
cl_himodels 0
cl_weather 0
cl_cmdrate 101
gl_picmip 1
gl_spriteblend 0

10

nastavilo jsem a vypada to nadejne. dekuji

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

11

Za málo, ešte si nastav do konzole
ex_interp 0.01
cl_cmdrate 101
cl_updaterate 101
rate 25000

A to by malo byť všetko smile

12

Doporučuji využívat Dedicovanú grafiku namísto integrovaný. Těma příkazam si akurát omezíte hraní t.z. snižujete si "kvalitu" hry. Já měl stejný problém a do teď ho i mám. Neskutočně mi to laguje, hlavně u módu když to mám nastavený na integrovanú grafiku. Když to přenastavím na Dedicovanú grafiku, vyběhne mi FPS na 99 a ping tak cca na 10-15.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

13

to jako kdybych po tobe chtel at naporcujes cely prase...taky bys prd vedel XD to same ja mam s pocitacema...grafiku mam ale jak ji pouzivam to vi jenom panbuh XD

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

14

Jdi na steam vysvětlím. smile Případně se ti na to podívám.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

15

Kdybyste meli problemy s disablovanym vyberem grafiky, tak http://forum.soe.cz/viewtopic.php?id=3932

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

16

Chlebík má problém vyřešen. Ale co se Milmize týče, myslím si, že buď to je jeho internetem nebo se jeho grafika chová velice divně. Má grafiku od AMD, ale když jsem se díval do jeho PC, tak to vypadá, že to má nastavený správně. Dle nastavení využívá Dedikovanú grafiku, ale když jsem pátral hlouběji, tak to vypadá jako kdyby tak grafika byla špatně nainstalována. Dokonce ani AIDA64 jí neidentifikoval. Přitom ovladače na ní tam jsou a má možnost přepínaní grafiky.

Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

17

potvrzuji smile uz nemam sebemensi lagisek XD ping 6 jako vzdy 60 fps pri nejvetsim zavaru.

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

18

Beru to tedy za uzavrene?

Zamykam, kdyby mel jeste nekdo neco k tematu, tak PM me.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein