1

Téma: Nové zprávy

Byl bych rád, aby se tu rozjela diskuze o tom, jak a kam přehodit kolonku s novými zprávami.

Vrší se lidi a já jsem mezi nimi, kterým vadí umístění, protože není pořádně vidět a "nebije to do očí". Vznikají tak problémy s tím, že lidi nečtou PM včas a komplikuje se komunikace.

Dle mého názoru by bylo fajn, aby nové PM blikalo někde v oblasti, kde je teď umístěno "Přihlášen jste jako: Jewel" nebo aspoň aby se výrazně velikostí a tučným písmem lišilo.... případně nějakou pěknou ikonku obálky kdyby bylo možný přidat.

Byl bych za tuhle vychytávku fóra hodně vděčnej. Díky

Second place is the first LOSER!

Thumbs up −1 Thumbs down

2

Re: Nové zprávy

Jewel napsal:

Byl bych rád, aby se tu rozjela diskuze o tom, jak a kam přehodit kolonku s novými zprávami.

Vrší se lidi a já jsem mezi nimi, kterým vadí umístění, protože není pořádně vidět a "nebije to do očí". Vznikají tak problémy s tím, že lidi nečtou PM včas a komplikuje se komunikace.

Dle mého názoru by bylo fajn, aby nové PM blikalo někde v oblasti, kde je teď umístěno "Přihlášen jste jako: Jewel" nebo aspoň aby se výrazně velikostí a tučným písmem lišilo.... případně nějakou pěknou ikonku obálky kdyby bylo možný přidat.

Byl bych za tuhle vychytávku fóra hodně vděčnej. Díky

stačí dat výraznú farbu.

Thumbs up Thumbs down

3

asi jo... cokoli výraznýho. Třeba červenou barvu. Kdyby to bylo hned u chatu, kterej lidi docela i čtou taky by to asi pomohlo.

Second place is the first LOSER!

Thumbs up −1 Thumbs down

4

Já bych tomu dal nějaký žlutý pozadí a k tomu ikonku obálky + bych dal do názvu stránky nahoře v liště (1) jako je to na FB nebo podobnejch.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

5

Co toto? http://punbb.informer.com/forums/topic/ … -notifier/

Stačilo by se mírně pohrabat v CSS, přidat českej text a je to... (sry za d-post)

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up +1 Thumbs down

6

já už fearovi nějaký pluginy na ty PM notifikace a posílal a kvůli něčemu to snad nešlo...

7

done

Btw. sháním PHP člověka na získání pár dat z webový stránky, nic extra těžkýho. Pokud někdo zrovna neví co, nechť se mi ozve (email/steam/pm) smile

Thumbs up Thumbs down