1

Téma: Hlášení chyb na serverech

Zdravím,
sem nebo mě na steam nebo na facebook prosím hlašte chyby, co jste našli na našich serverech. Prosím, abyste zde mluvili pouze k tématu.
Nahlášené a hlavně relevantní chyby budu vkládat do tohoto příspěvku.
V hlášení prosím uveďte co nejvíce informací o chybě, hlavně uvést přesně jak chybu zreplikovat, abychom mohli chybu zkontrolovat a odstranit.

Děkuji všem, kteří nám nahlásí nalezené chyby.

Chyby k oprave

- Na classicu nedava ATAC TA/TK bany, pouze hrace vykopne a hrac se muze hned napojit (yoint)

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

2

Re: Hlášení chyb na serverech

Po gulovačke zostávajú rozprsknuté snehové gule aj do ďalšieho kola, ale len niektoré.

Niekedy po gulovačke padne server. Skončí gulovačka, ide nové kolo a padne to. Ale len niekedy.

Mizeni snehovych kouli pri koulovacce je v pluginu napsano spravne. Vsechny abnormality s mizenim zpusobuje nastaveni clienta. ~Biosek

Thumbs up Thumbs down

3

classic nejpsis nefunkcni TA/TK plugin nedava bany za prekroceni limitu ... plus mam pulku textu v nem asi madarsky

Pridano k vyreseni. Ja to bohuzel nemohu udelat, protoze nemam aktualni verzi pluginu, ve ktere to zlobi. Jelikoz Astro dela mrtvyho brouka, tak nemuzu rict, kdy to bude opraveny. ~Biosek

Thumbs up Thumbs down

4

pri pokuse o skrolovanie toho noveho okna na hlavnej stranke mi to hlasi "Potential Clickjacking / UI Redressing Attempt!"
(mam NoScript)

Novy ram pro FB feed muze upravovat pouze fear. Uz jsem mu to napsal, takze az bude mit cas, tak to urco opravi. ~Biosek

Chranim vase digitalne svety  w(~.^)W

Thumbs up Thumbs down

5

<div class="frm-group group1" style="width: 600px; float: left; xborder: 1px solid red; ">
<div class="frm-group group1" style="width: 440px; height: 230px; float: left; border: 1px solid #818181; overflow: hidden; margin-left: 0px;  ">

toto treba zmenit... na nejaku relativu hodnotu napr %. inak to bude skakat:)

Novy ram pro FB feed muze upravovat pouze fear. Uz jsem mu to napsal, takze az bude mit cas, tak to urco opravi. ~Biosek

Thumbs up Thumbs down

6

Link na Hltv chatlog atd je Zly :http://cs.soe.cz/

Meveriku nevim co tim chces rict. Mame bud HLTV rozhrani nebo ChatLog rozhrani. Pokud ctes novinky, ktere jsou jak na FB tak na foru, tak musis vedet, ze http://cs.soe.cz jakozto menu pro vsechna nase webova rozhrani uz neexistuje a prejmenovalo se na http://menu.soe.cz ~Biosek

Thumbs up Thumbs down

7 Naposledy upravil: Káčko (2013-10-03 16:00:01)

Meverik napsal:

...

Kromě toho na tom feedu je ještě blbý to, že ten iframe má nastavenou jinou šířku, než ten div, ve kterym je obalenej, takže ten feed není vidět celej. Konkrétně jde o výše zmíněné řádky (parametry divu)

<div class="frm-group group1" style="width: 440px; height: 230px; float: left; border: 1px solid #818181; overflow: hidden; margin-left: 0px;  ">

a tyto (parametry iframovanýho prvku)

<iframe name="f315b01188" width="495px" height="310px" frameborder="0" allowtransparency="true" scrolling="no" title="fb:like_box Facebook Social Plugin" src="http://www.facebook.com/plugins/like_box.php?app_id=&amp;channel=http%3A%2F%2Fstatic.ak.facebook.com%2Fconnect%2Fxd_arbiter.php%3Fversion%3D27%23cb%3Df30b95698c%26domain%3Dforum.soe.cz%26origin%3Dhttp%253A%252F%252Fforum.soe.cz%252Ff103d044bc%26relation%3Dparent.parent&amp;color_scheme=light&amp;header=false&amp;height=310&amp;href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FSoecz&amp;locale=cs_CZ&amp;sdk=joey&amp;show_border=false&amp;show_faces=false&amp;stream=true&amp;width=495" style="border: none; visibility: visible; width: 495px; height: 310px;" class=""></iframe>

-

Možná kecám, v CSS jsem prakticky laik, ale zkusil bych tomu iframu (a všem ostatním prvkům, u kterejch je ten rozměr 495x310 nastavenej) nastavit 100% width a tomu divu, ve kterym je to obalený taky nějakou relativní hodnotu.

Víc k tomu asi bude mít co říct Deiform, já jsem v tom dost lama big_smile

E: Jo a možná bych ten feed trochu zúžil, přijde mi to zbytečně široký (na můj vkus).

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

8

Dneska ráno se nám stalo tohle: http://i.imgur.com/V7RNVb8.jpg (vote vyhrála koulovačka, zapl se nightcrawler)

Opraveno ~Biosek

Thumbs up Thumbs down

9

Zdravím, ted byla na jailu schovka a ctčko nemohlo zabíjet tčka, takže to tam bylo jako v holubníku..Prostě po nás pan otazník střílel a ono nic. Divné..

Nebyl jenom totalne levej? big_smile Mrknu na to.. ~Biosek

Mami?

Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !

Thumbs up +1 Thumbs down

10

No to snad ne big_smile střílel po všech a nikoho nemohl zabít ani z blízka a ještě je tu jedna věc, nešel zapnout box a tk big_smile

Mami?

Thumbs up Thumbs down

11

Milmizi musis mi rict trosku vic nez jen "Ono to nefungovalo" hodilo by se rict, cas kdy to nefungovalo, mapa kdy to nefungovalo, za jakych podminek to nefungovalo. Bylo PP? Byl mod? Mel nekdo VD? Bylo HVD? atd atd atd.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

12

Mapa byla jail_rehab čas si přesně nedokážu vzpomenout, ale pp nebylo, mod nebyl, vd snad i nikdo nemel, proste normalni kolo a nešel zapnout box a tk..

Mami?

Thumbs up Thumbs down

13

Mate nekdo nejake nove informace ohledne toho ATACu? Jestli uz to banuje? Dik

14

hráči si na classicu stěžují, že je to bezdůvodně kickuje. zmiňují klienta. jestli jim to píše do konsole, netuším.

patří to sem, nebo do bugů?

Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra, ale trám ve svém vlastním oku nepozoruješ?
Lukáš 6, 41

Thumbs up Thumbs down

15

Taky se mi to občas stávalo, psalo to něco o firewallu a portech i když sem jejich nastavení nikde neměnil.

Thumbs up Thumbs down

16

Biosek napsal:

Mate nekdo nejake nove informace ohledne toho ATACu? Jestli uz to banuje? Dik

Nejsem si jistý, minimálně to kickuje, ale borec dostal ban za TK, následně jsem ho šel zabanovat za WH a neměl aktivní ban.. a myslím, že to bylo do 10 minut.

Testoval jsem to a uz to banuje. ~Bio

Life is too short to remove USB safely.

Thumbs up Thumbs down

17

Nefunguje /report, píše to, že to prý server nepovolil.

Mami?

Thumbs up Thumbs down

18

Na JB, se pokaždém votování změní mapa na jb_snow, pouze když se votuje na snowu tak se to změní na hráči vybranou mapu...

Dum spīrō, spērō

Thumbs up Thumbs down

19

Na mapě jail_farmville_brgames se často buguje scout.
Vemete scout a pod tim scoutem je např. dalších 10 scoutů.

Nesnažte se vyzrát nad ostatníma, hlavně musíte vyzrát sami nad sebou !

Thumbs up Thumbs down

20

Nevím jestli to máte schválně nebo to je chyba, ale když je pp tak někdy Téčku naskočí znovu tabulka s výběrem pp a jede se znovu smile

*No sex, Go exp!*

Thumbs up Thumbs down

21

O tomto problemu uz vime a resime ho. Kazdopadne dekujeme za upozorneni. Jen tak dal smile

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

22

Dále bych chtěl upozornit že jak sem byl u ct nenapsal sem /rs a samo mě to zabilo a oživil jsem se až poté co jsem se znovu připojil na server toť vše za dnešek :DD

*No sex, Go exp!*

Thumbs up Thumbs down

23

V tomto pripade by chtelo upresnit situaci pri ktere se to stalo.

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

24

No normálně sem v sm menu na něco kliknul a zabilo mě to

*No sex, Go exp!*

Thumbs up Thumbs down

25

Napadají mě 2 situace:

1. Zabilo tě to, protože jsi se připojil veprostřed kola.

2. Na mapě jail_finishim_v1 (?) jsi zmáčkl tlačítko, které zabije každého, kdo ho zmáčkne.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down