1

Téma: Střídání map

Zdravím,

Nevím jestli toto napsal někdo přede mnou, ale je docela únavné hrát ty samé mapy pořád za sebou. Nic proti nim nemám, jsou tu opravdu dobré mapy (myslím classic), ale hraje se pořád to samé. Udělal bych, že by se mohlo votovat max. 3 mapy (to není za až tak důležité), ale dalo by se votovat pouze takové mapy, co se nehráli třeba 3 - 4 kola předtím, např.: Dust2, pak Nuke, Mirage, Tuscan a pak třeba D2. Nejsem si jistý, ale už jsem tenhle plugin viděl.

Ty čísla nejsou tak důležité, ale jde mi o to, aby se pořád nehrálo (co já vím big_smile) Nuke, D2, Nuke, Tuscan, Nuke, atd.

Předem díky smile
escape'

"Člověk je tvor, který byl obdařen rozumem, avšak ne návodem, jak ho použít." smile

Thumbs up 0 Thumbs down

2 Naposledy upravil: wowz0r (2013-06-02 10:43:28)

Re: Střídání map

Dovolím si nesouhlasit. Nutit lidi hrát mapy, které jim server dovolí místo těch, které by si zvolili, vede k vylidnění serveru - mluvím z vlastní zkušenosti z předchozího působení na jiném portálu. Omezovat jakkoli volbu map vede vždycky ke snížení návštěvnosti. Radši budu hrát dokola d2, inf, nuke a mill, než třeba hell smile od toho je to classic smile

I <3 sebe

„Ich bin Nazi und ich habe meine Mutter von hinten gefickt.“ Miluju tu větu.

Thumbs up +1 Thumbs down

3

Dobře díky za názor. Já jsem toto psal pouze za sebe, ne za server. smile

"Člověk je tvor, který byl obdařen rozumem, avšak ne návodem, jak ho použít." smile

Thumbs up Thumbs down

4

Na serveru nastaveno banovani 2 poslednich map. Tzn napr de_dust2 muze byt jednou za 3 mapy.

Zamykam.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein