1 Naposledy upravil: DeiForm (2013-03-31 12:42:54)

Téma: Funkcionalita webu

Hoj,

napíšte sem svoje návrhy na funkcionalitu webu. Zatiaľ plánujeme

• Registracia / prihlasenie

• Moznost pridavani clankov registrovanymi uzivatelmi - puiblikovanie po schvaleni moderatormi (Mozno nejaka ta karma pre uzivatelov a nejake vyhody / tituly? )

• Vypis z forum chatu - presmerovanie na forum

• Status serverov - mapa, pocet hracov

• Moznost zakupenia steam hier

• Download suborov

• Navody

• Report hráča cez formulár na webe - zoznam reportov pre adminov vyriešene / nevyriešene -  NA ZVÁŽENIE

2

Re: Funkcionalita webu

Mě se líbílo to, co jsme včera probírali s Fearem, takže hádám, že ti svoji vizi předal.

Já web jako takový nepoužívám, protože 99% trávím zde a ne na webu. Možná nějaky přesměrování na forum... nemám zatim představu jak ten web bude jako takový využitelný a jestli je POUZE k nalákání lidí tzn. stahnutí cska, připojení na servery, atd. nebo pouze jako info viz. můj poloblog.

Aby člověk mohl, aby se odvážil říkat velké pravdy, nesmí záviset na svém úspěchu.

Thumbs up Thumbs down

3

Pokud bude mít někdo zájem nebo nápad na napsání článku tak prosím PM.

4

• Propojení s FB

• Začlenění nástrojů jako je connectlog, chatlog, banlist, HLTV atp.

• Tlačítko na příspěvek na servery (PayPal?)

• Dostupnější statistiky hráčů -> vyhlášení nejaktivnějších, nekrvežíznivějších, … hráčů

• Ankety

• Anglická verze stránek

Později něco dalšího vymyslím.

Thumbs up Thumbs down

5

Lokalizácie...

http://yunobuyshirt.nl/image/cache/data/Herfst%20Collectie/T2012%20-%20Oh%20God%20Why/Oh_God_Why-47-650x650.jpg

6

Nemusíš tam dávat z toho nic, jenom tak píšu věci, které by mohl někdo uvítat.

Thumbs up Thumbs down

7

uvidime.. tie statistiky nieje problem len potrebujem pristup do databaz

8

http://onlinemap.waweasy.com/ tohle někam k server statusu, to je tak strašlivě hustá věc! big_smile

Zdrojáky: http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=210029

PS: S delayem, ofc.

Thumbs up +3 Thumbs down

9

Bez delaye pouze pro adminy big_smile

Thumbs up Thumbs down

10

- V kontaktech neexistuje obrazek http://www.soe.cz/images/kontakty.gif
- V serverech mi na chromu v. 30.0 nefungujou zobrazeni podrobnosti jednotlivych serveru
- Po prihlaseni na strance, kdyz dam pod mym avatarem "Prihlasit na forum" tak stranka neexistuje

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

11

ad 1. to tam daval fear a asi to neskopiroval,
ad 2. to nefunguje zatial vobec
ad 3. znovu fear zabudol nakopirovatg subor setcookie.php na forum zo sk fora

12

dik, az na 2) opraveno smile

Thumbs up Thumbs down

13

2. dokoncene + restart hltv

14

Taky bych měl pár drobností
- celý veb je v češtině, ale úprava detailu je ve slovenštině
- pokud se přihlašuji a netrefím jméno nebo heslo, tak se ukáže že je chybné jméno nebo heslo,
ale pod tou hláškou, která je sama na celé stránce by klidně mohl být přihlašovací formulář. Takhle musím zase kliknout na přihlásit a zadávat jméno a heslo znova
- pokud se přihlásím, ukáže se hláška, že jsem přihlášen, ale text v message je překryt přes obrázek (ve FF 24)

Thumbs up Thumbs down

15 Naposledy upravil: Unicorn Unicronsky (2013-10-06 19:34:20)

No tak já taky, možná chyba u mně..
1.Pod nadpisem "CS 1.6 Download" má být obrázek který se neukazuje. Ps. je to všude
2.Článek je napsán jiným písmem a jinou velikostí písma.
3.Steam download - nefunguje.
4.Nešli by tam ty obrázky udělat tak že tam budou hned vidět a doplnil bych autora (Jsem to já - vím celkem sobecké, ale je hezké vidét na webu své méno, že jsem pomohl.).

Edit. Obrázky ve 4 nejdou spustit krom prvního.

Muj Steam
Být debilní znamená ,že máš život v píč* ;D

Thumbs up Thumbs down

16

TOMeek napsal:

Taky bych měl pár drobností
- celý veb je v češtině, ale úprava detailu je ve slovenštině
- pokud se přihlašuji a netrefím jméno nebo heslo, tak se ukáže že je chybné jméno nebo heslo,
ale pod tou hláškou, která je sama na celé stránce by klidně mohl být přihlašovací formulář. Takhle musím zase kliknout na přihlásit a zadávat jméno a heslo znova
- pokud se přihlásím, ukáže se hláška, že jsem přihlášen, ale text v message je překryt přes obrázek (ve FF 24)

Dík za tipy. Časem vše přeložíme a opravíme.

Hotovo, díky smile Autory jsem se snažil psát, ale někdy jsem asi zapomněl...

Thumbs up Thumbs down

17

Pri prohlizeni z tabletu jsem objevil zasadni problem s rozeviracima buttonama. Protoze dotykem mysi jen tak nekam nenajedes :-) . Takze mozna predelat klik na hl. Tlacitko, aby rozevrelo menu?

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

18

To skor smerjte na silenta alebo niekoho kto ovlada htm, css taketo srandy a optimalizacie to uz nie je moja silna stranka