1 Naposledy upravil: wowz0r (2013-03-17 14:15:33)

Téma: Spawn protection

Hi,

nedá mi to sem nenapsat, jestli by nebylo lepší zrušit současné nastavení, tj. hitnu-li někoho po spawnu, zabije mě to a zároveň jemu ubere dosti hp, a změnit ho na spawn protection do cca 7 sekund... Protože už mě štve, že si občas upravuji ruku na myši, drknu si do pravýho tlačítka a týpkovi, kterej běží přede mnou říznu 68 a mě to zabije... to je podle mě ptákovina a chtělo by to vyřešit.

Dík

I <3 sebe

„Ich bin Nazi und ich habe meine Mutter von hinten gefickt.“ Miluju tu větu.

Thumbs up 0 Thumbs down

2

Re: Spawn protection

Podle mě je to takhle dobře, pokud to uděláš jednou omylem, tak to přejižeš, ale pokud to někdo chce dělat každé kolo, tak se to tam hodí.

Thumbs up Thumbs down

3

I kdyby, tak proč je to nastavené tak, aby to ubralo spoluhráči, který za to nemůže? Když už, tak aby to zabilo jen tebe a spoluhráči to nic neubralo.

A navíc, pokud přijde někdo s vyloženým úmyslem dělat TA/TK, jsou tam od toho admini a automat, takže tohle spawn nastavení je vyloženě k ničemu.

I <3 sebe

Thumbs up Thumbs down

4

Souhlasím. Udělal bych to tak, že při hitu na spawnu, Tě to killne, ale spoluhráči to nic neubere.

Thumbs up Thumbs down

5

Tak to ano, ale úplné zrušení určitě ne.

Thumbs up Thumbs down

6

Neřekl jsem zrušit, řekl jsem nahradit smile Nahradit to tím, že 7 vteřin budeš moci na spawnu střílet do koho chceš a nic to neudělá ani tobě ani jemu = spawn protection.

I <3 sebe

Thumbs up Thumbs down

7

Když vidím ten poslední příspěvek, wowz0re, tak bych k tomu měl podnět k zamyšlení.

3 sekundy je freeze na začátku kola? Dalších 5 budeš "nesmrtelnej" - pro všechny nebo jen pro "svoje"?

Kam (jak na které mapě) zvládneš doběhnout za 5 sekund a nemůže to působit problémy tě zastřelit, pokud to je protection před všemi nejen "svými"?

Všichni jste lempli a neumíte to zamčít, tak to nesvádějte na mě! big_smile ~ Boris

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hph … 3443_n.jpg

Thumbs up Thumbs down

8

Boris má dobrou připomínku, například na de_dust2 na středu má T slušnou možnost zabít probíhajícího hráče, takhle to znemožníš.

9

Tak se budu opakovat...

Souhlasím. Udělal bych to tak, že při hitu na spawnu, Tě to killne, ale spoluhráči to nic neubere.

Thumbs up +1 Thumbs down

10 Naposledy upravil: Clay (2013-03-17 14:52:14)

Nie je niečo také na gg ?
Ale tam protihrac nehituje

Hmm ... a čo potom ?

11

Boris napsal:

Když vidím ten poslední příspěvek, wowz0re, tak bych k tomu měl podnět k zamyšlení.

3 sekundy je freeze na začátku kola? Dalších 5 budeš "nesmrtelnej" - pro všechny nebo jen pro "svoje"?

Kam (jak na které mapě) zvládneš doběhnout za 5 sekund a nemůže to působit problémy tě zastřelit, pokud to je protection před všemi nejen "svými"?

Neviděl bych problém v tom, aby se to dalo nastavit jen pro teammates. Nebo snad ano? A když už jsme u toho d2, tak snad pravidělně každou mapu se tam stane, že někdo od T chce snipeřit mid, ale jeden z prudce inteligentních spoluhráčů mu proběhne před zoomem zrovna když střílí. Tj. zabije to jeho a tomu spoluhráči to vezme dost hp. Což je přece naprostá hloupost... Proč bych měl trpět jen proto, že mě někdo neumí oběhnout za zády?

I <3 sebe

Thumbs up Thumbs down

12

wowz0r napsal:

někdo od T chce snipeřit mid, ale jeden z prudce inteligentních spoluhráčů mu proběhne před zoomem zrovna když střílí. Tj. zabije to jeho a tomu spoluhráči to vezme dost hp. Což je přece naprostá hloupost... Proč bych měl trpět jen proto, že mě někdo neumí oběhnout za zády?

Sem rejpal, to se ví - jak poznáš (plugin), jestli mu tam někdo proběhl schválně nebo normálně si šel střed a nějakej vlastní sniper ho nezajímá / jak poznáš (plugin), jestli ho vlastní sniper trefil schválně nebo nedopatřením, že mu tam proběhl z jakéhokoliv důvodu?

Nic proti, ale tohle je moc slovíčkaření, souhlasím se skippem.
Střelec zabit pluginem, ať je to jak chce. "Oběť" bez úběru.

Přemýšlet jestli ho měl proběhnout okolo nebo ho přeskočit nebo co udělal "bežec" blbě je nesmysl, dle mě!

Všichni jste lempli a neumíte to zamčít, tak to nesvádějte na mě! big_smile ~ Boris

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hph … 3443_n.jpg

Thumbs up Thumbs down

13

Rozumím tomu správně že na classicu je nastavený TA na reflect? To by němělo být. Prostě někomu ubereš tak mu ubereš, je to tak nejrealističtější. Kdyby to někdo zneužíval je tu plugin

Thumbs up Thumbs down

14

@mastermajnd sajlento

Jen na cca 10 (nevím kolik) vteřin na začátku kola.

15

Upraví se tedy nastavení? Aby to po spawnu zabilo jen útočníka a spoluhráči to neubralo nic?

I <3 sebe

Thumbs up Thumbs down

16

Tady to nějak vyznělo do ztracena.
Je teda možné releasovat plugin, který zamezí ubírání HP po respawnu? Zmiňovalo se 7 vteřin, které mi připadají jako optimální.
Díky za vyjádření

Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra, ale trám ve svém vlastním oku nepozoruješ?
Lukáš 6, 41

Thumbs up +1 Thumbs down

17

A nechteli jste spis to, ze TA bude ubirat pouze utocnikovi?

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

18

Biosek napsal:

A nechteli jste spis to, ze TA bude ubirat pouze utocnikovi?

To je dobrý jen když hrajou zkušenější hráči; když ti lama vleze před awp nebo do héčka, tak je to fakt k nasr.. big_smile

Thumbs up Thumbs down

19

Bio, pozri sa; kvoli somarom, co mi lozia pred gun, kedze chcem strielat, by som to uvital. Ak sa to pokryje aj s nimi, tak hej. Nie som proti.

Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra, ale trám ve svém vlastním oku nepozoruješ?
Lukáš 6, 41

Thumbs up Thumbs down

20

Znova se připomínám se žádostí o odpověď...
díky
n

Lukáš 6, 41

Thumbs up Thumbs down

21

niemande on ted stejne neni nikdo kdo by to udelal. Astro za tyden maturuje a nam se Silentem zacina zkouskovy za tyden.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

22

Uz je odmaturovano a po zkouskovem?

Lukáš 6, 41

Thumbs up Thumbs down

23

Postni to na bugs.soe.cz, aby o zmene byl zaznam a jak to vlastne chcete nastavit.

Dle meho nazoru je tohle ale tak minoritni problem, ze to ani nema cenu predelavat. Protoze pokud to neni nastaveni nejakyho configu, tak to muze byt prace az na nekolik hodin prepsat ten plugin.