1

Téma: Counter-Strike:Global Offensive číslo 3

Takže nový týden, nový přírůstek do děcáku…

Dříve se hodně rozdělovala scéna na CZ a SVK. Dnes je to spíš na CSS a CS1.6. I když se občas najde nějaký ten hate ze stran obou národů. Já problém mám spíš s lidmi místo národnosti nebo co hrál za předchozí hru.
Nevadí mi ani věk, protože někteří mladíci se opravdu chovají vyspěleji než starší hráč (23+ let). Já hraju jen se slovákama od 19-26 let a vše je OK.

Na scéně jsou asi 2 největší teamy u nás a to je 3DMAX a nEophyte. A existuje mezi nimi HATE takového kalibru, že kdyby jeden team měl z nich chleba a druzí řízky tak se na 100% nerozdělí. Opravdu se nesnášejí.

Dále je tu jediná liga v ČR, která za něco stojí, v CS:GO na PZ, která se rozděluje na 1. Gigabyte Ligu a 1. Amatérskou ligu.

Liga ukázka teamu:
Preview teamu 1/4
Preview teamu 2/4
Preview teamu 3/4
Preview teamu 4/4

V linku se můžete podívat na sestavy a reporty o nich

Amatérská liga:
Všichni, kdo to chce hrat big_smile.

Link na obě ligy:
http://www.playzone.cz/clanky/informace … uto-sezonu

Top teamy ve světě asi nikoho nepřekvapí následující názvy : Ninjas in Pyjamas, Very games, Natus Vincere, ESC Gaming. Zatím v těch lepší pozicích se pohybující. Jsou i další, ale nemají takový význam. Existují  i teamy, které dokáží překvapit jako jsou ex-Anexis, 3DMAX(naše svk/cze team), n!faculty.

Btw. pro shoota… bhop tady neuděláš, ani kdyby ses posral, je to past vedle pasti.
LAKATOŠ takhle jsem nějak vyváděl, když jsem zjistil, že můj naučení bhopu je zde k ničemu.

Závěr:                                                Shrnutí všeho chuti na co jsem zapoměl.

Nick alias přezdívku máte ve hře stejnou jako máte na steamu, takže jestliže na steamu budete mít „Astro, ty jsi moje láska“ tak ve hře v tabulce budete mít „Astro, ty jsi moje láska“
Neexistujou zde příkazy typu reconnect, retry, name „Nikdo me nemá rad“.
Občas nemůžete napsat connect ip;password pzcsgo , ale napsat nejdřív password pzcsgo a poté connect ip. Proč? Kdo ví, asi tam řádí nějakej šotek.

Včera jsem rozebíral s klukama, co se komu líbí na CS:GO.
Všici řekli „Nieje to dodrbana 1.6tka“ je to nové, každého  to baví, protože to není jedno a to samé do kola, ale furt je něco nového i když je to sračka a dělají z toho ještě větší sračku, tak nás to baví. Rozhodně ten engine hl2 nebo css engine nevim (nevim jak se tomu nadává) , je spíchnutý horkou jehlou, proto zbytečně zatěžuje PC a to ani ti jedni z nejvýkonnějších ho nemohou rozject na 300FPS  což je maximum FPS pro CS:GO. Sere mě, že tady borci běhají z prava do leva a drží MOUSE1 a nasadi vám xicht. To prostě NS taktika a u toho teču neskutečným stylem jak krev z ukousnutého ucha od Mike Tysona. Chodí se často s předstřelem a 30 včel vystřílíte mnohem rychlejc než v 1.6. CS:GO je o něco rychlejší než 1.6 takže si potom připadáte jako v matrixu. Panďuláci jsou líp maskovaní takže jste rádi, že je poznáte (např. já) a jestli máte odehraných 150h za 14 dní nebo 5h/14 dní je skoro jedno. Pokud máte nachozené mapy, stáhnuté upd.  a  nějaky ten aim z 1.6 či css tak vám to bohatě stačí.

Aby člověk mohl, aby se odvážil říkat velké pravdy, nesmí záviset na svém úspěchu.

Thumbs up +2 Thumbs down