26

Re: Koš na posty

je no big_smile

neustale se ukazuje [Soe.cz] K teamu T se neda pripojit.

Muj Steam
Být debilní znamená ,že máš život v píč* ;D

Thumbs up Thumbs down

28 Naposledy upravil: Biosek (2013-04-03 14:42:45)

Mohl bys to prosim najit jak to je presne? Takhle se to spatne hleda resp. jsem to nenasel

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

29

1) Když si CT vezme Simona, nezapne se mu automaticky mikrofon.
2) Hráči který vyhraje PP se ukáže že má 150hp.
Pokud se nejedná o chyby prosím vysvětlení, proč tomu tak je. Děkuji

,,Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!"

Steam smile

Thumbs up Thumbs down

30

Když si vezmu pp a některý z CT (jiný než duelant) odpojí nebo umře, naběhne mi pp znovu a současný duel se jakoby zruší (ale pořád oba svítí modře). Dal jsem si duel s granátama s Perníczkem, tuším že Neutíkej se odpojil, menu mi naběhlo znovu a dal jsem si FD. Po pár kolech jsme to vyzkoušeli a stalo se to samé.

Thumbs up Thumbs down

31 Naposledy upravil: Unicorn Unicronsky (2013-04-16 19:32:29)

Mapa jail_phoenix, čas kolem 19:05.
Všechny to koplo kromě mně. Dostal jsem jenom Ban k CT teamu. (Unban sem si dal..).
Hráčům to napsalo toto: "Reliable channel overflowed" (Všem se ukázala tabulka).
NoSwearovi k tomu všemu toto: "Kicked : Jsi zabanovan na nasich serverech. Vice informaci v konzoli" (Ukázalo se jen v konzoli).
- Ban nedostal.
- Podle toho co sem se vyptával, nestalo se jen jemu.
- Tak jsem zjistil, že to napsalo jen Steam hráčům (Ten Ban).

Možná sem způsobil já. Předchozí mapu sem něco zkoušel a tak sem si dal ban k CT a následně unban.
Možná to kvůli tomu není, ale pro jistotu to sem dám.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
K postu @10: "[Soe.cz] Nyni uz neni mozne se pripojit k tymu"
- Co jsem zjistil tak to tam má být, takže se nic neděje.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19:26 - Ta stejná mapa, zase všechny koplo, ale už bez banu.
Toto bylo napsané na serveru: "PerniCZek overflowed" (Pro jiné hráče jiné méno, Před tím na serveru nebylo).
Toto bylo napsané v konzoli   : "Reliable channel overflow" (Zase všem tabulka).

Muj Steam

Thumbs up Thumbs down

32

Na mapě jail_darkover2 dnes kolem půl 9 se vězňům na začátku každého kola objevil DGL. Bylo to po modu přestřekla a přestalo to až po změně mapy...

,,Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!"

Steam smile

Thumbs up Thumbs down

33

Ja se dneska kouknu na ty teambans a pokusim se odstranit tu chybu reliable channel overflowed, protoze to nejspis bylo tim ackoliv teda netusim co to mohlo zpusobit kdyz tam zadne message neposilam

Thumbs up Thumbs down

Možná sem to byl já, předchozí kolo sem něco zkoušel.

Muj Steam

Thumbs up Thumbs down

35

Inak posledne sa mi stava takavec ze mi to prehadzuje zbran z lavej ruky do pravej.. Neviem ci je to mojim CSkom alebo serverom..  to si nie som isty

Otvorím pašteku a tam Weiss.... v MOJEJ pašteke...

36 Naposledy upravil: Biosek (2013-04-18 22:42:17)

Client, moc chodis do winu. btw .... bind o "cl_righthand 1"

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

37

aha ok diky big_smile

38

Ještě jednou děkuju smile

Thumbs up Thumbs down

39

Síce sa o tom už vie, a riešilo sa to na Teamspeaku, napíšem to aj sem.
Cez príkaz /stuck sa dá bugnuť cez zatvorenú celu/šachtu/box ..na druhú stranu

40

Tak jako nejlepší by bylo přespawnovat jb_temple a dát ten příkaz pryč, ne?

41

@S1 True. Ja to bohuzel neumim, takze to provest nemohu. Jediny co umim by bylo automaticke pouziti /stuck na zacatku kazdeho kola na kazdeho teroristu na mape jb_temple. A prikaz /stuck vypnout. Takze by se nedal zneuzivat a problem s jb_temple by se vyresil. Ovsem /stuck muze byt uzitecny i jinde, uz se mi parkrat stalo na oasis, ze jsem se bugnul do textury jedne z tech ctyrkolek a pomohl pouze /stuck.

42

Přespawnovat mapu umí plugin přiloženej k CSDM, takže když ho tam někdo hodí, tak temple klidně přespawnuju...

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

43

Spíš by to chtělo ten auto unstuck co je třeba v surfu nebo zombie, ale mám obavu že to je dost náročné na server

Jinak jsem teda povolil ten /stuck jen na templu

Thumbs up Thumbs down

44

Záleží na frekvenci kontroly, jestli je některý hráč zaseknutý. Vpostatě by k tomu účelu bylo možné použít https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=51409, jen by to bylo vhodné optimalizovat a vymazat z toho ty efekty.

Thumbs up Thumbs down

45

Ok, až budu mít hotovou všechnu práci do školy co se mi teď nakupila tak se na to podívám a zkusím to zoptimalizovat. Jak tak na to koukám asi to bude chtít nacacheovat nějaký věci a trochu snížit frekvenci kontroly a mohlo by to jít.

Hle tak jsem si trochu pohral s kodem pluginu a zda se ze to funguje, takze nejpozdeji vecer to tam dam misto toho soucasneho.

Thumbs up +1 Thumbs down

46

Hlavní jsou tam takové ty pěsti na oči jako is_user_connected() && is_user_alive() po get_players(), já osobně nerad používám fakemetu, protože mě štve, že je o trošku pomalejší… Kdyžtak to pak hoď na git do JB.

Thumbs up Thumbs down

47

Na jb_temple mi to před připojením do teamu neustále do chatu spamovalo:

You have been unstucked
You have been unstucked
You have been unstucked
You have been unstucked
You have been unstucked
You have been unstucked

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

48

Nejen na jb_temple..

49

Astro napsal:

Hlavní jsou tam takové ty pěsti na oči jako is_user_connected() && is_user_alive() po get_players(), já osobně nerad používám fakemetu, protože mě štve, že je o trošku pomalejší… Kdyžtak to pak hoď na git do JB.

Tyhle věci jsem už nacacheoval.

To že to spamuje možná bude tou kulišárnou co tam Biosek dělal s těma mikrákama.

Thumbs up Thumbs down

50

http://www.n0.se/f/n/b6854_LOL.gif