51

Re: Maplist

Zdravim,
Takže po důkladném hodinovém hledání jsem konečně našel mapu, která byla kdysi jako hvězdná mapa na cservers. Tato mapa má v sobě nádherně udělané atrakce, krásné únikové cesty, při VD jsou CT prakticky bez šance big_smile prostě je tam toho strašně moc a tuto mapu mam fakt rád a myslím si, že by se mohla líbit i ostatním hráčům. Je velmi prostorná.
A je to mapa : Jail_Infinity_V2_Fixed_Final
Zde můžete mrknout jak mapa vypadá : http://cs.gamebanana.com/maps/154756

Tato mapa má i dokonce komoru ze zbraněmi která je na číselný kod smile to si myslím že je také velmi dobrá věcička smile
Díky

Nesnažte se vyzrát nad ostatníma, hlavně musíte vyzrát sami nad sebou !

Thumbs up Thumbs down

52

Infinity tady už byla a smazala se. Zpátky ji rozhodně nedáme. Trochu pohledej a nejdeš proč (nechce se mi to teď znova psát tongue)

EDIT:

Kev napsal:

Silent: Infinity se tu už několikrát řešila. Ta mapa stála za hov*o. Obrovské nevyužité prostory. Špatný přístup k atrakcím (daleko, muselo se k nim jít přes ty úzké uličky). Z cel se dalo bugnout awp... Jediné plus co ta mapa měla tak to byly vzpoury, ale to je tak všechno..

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

53

Káčko napsal:

ODMÍTNUTÉ A VYŘAZENÉ MAPY (thx Weiss)
...
jail_infinity_v2_fixed
...

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

54

Áha, celkem škoda takový good mapy sad ale ok.

Nesnažte se vyzrát nad ostatníma, hlavně musíte vyzrát sami nad sebou !

Thumbs up +1 Thumbs down

55

Zdravim, po několika minutovém brázdění po gamebana, jsem našel jednu velice pěknou i použitelnou mapu. Její název je jb_mekan37
A naleznete jí zde: http://cs.gamebanana.com/maps/177498
Děkuji

Mami?

Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !

Thumbs up Thumbs down

56

jb_mekan37

+ neuvěřitelnej kotel atrakcí (takových 15 minimálně)
+ atrakce jsou originální
+ box před celami umí hodně věcí
+ textury jsou vcelku pěkné
+ diskotéka
+ k atrakcím je dobrý přístup

- CT se blbě dostávají k atrakcím
- malá šance vězňů na útěk
- turečtina

Pěkná mapa, za mě ano. Pokud ji přidáme, budeme ale muset na někoho počkat, aby ji nahodil na FTP.

Veritas vincit.

Thumbs up +1 Thumbs down

57

Za mě jasné ANO. Na to mapě je neskutečné množství atrakcí (originální a fungující..). Moc se myslím není o čem bavit smile

Thumbs up Thumbs down

58

Jak to vypadá s tím mekakem? smile

Mami?

Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !

Thumbs up Thumbs down

59

jb_rush

super mapa plna atrakci. Jsem pro pridani

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

60

jb_rush je chudej příbuznej jb_snow a oasis, na serveru už byl a neobstál.

Veritas vincit.

Thumbs up Thumbs down

61

Chtel bych se zeptat jak se jmenovala mapa, podobna dustu, kde v horni casti cely byla bedna, kde po rozbiti bedny nejaka slecna hybala s poprsim? Byl tam pro T treba i hod bombou atd. Proc se vyradila z maplistu?  Dekuji CHLEBA

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

62

jb_desperados

Veritas vincit.

Thumbs up Thumbs down

63

A proc se vyradila z maplistu? Byla to podle me super mapa

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

64

Káčko napsal:

Byla odstraněna mapa jb_desperados z důvodu neřízeného kickování hráčů s hláškou "Reliable channel overflowed".

Veritas vincit.

Thumbs up Thumbs down

65

To by Bio snad mohl opravit ne?

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

66

No kdyby to mohl opravit tak tam ta mapa je big_smile  smile

Thumbs up Thumbs down

67

Ok mlcim smile

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

68

CHLEBA SE SOLI napsal:

To by Bio snad mohl opravit ne?

Nemohl. Duvodu je hned kopec.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

69

Třeba KoPeC^ big_smile. Jinak ta mapa byla úplně k prdu a když si někdo hrál s diskotékou tak byla kvůli lagům nehratelná ...

Thumbs up +1 Thumbs down

70 Naposledy upravil: CHLEBA SE SOLI (2013-12-18 03:41:59)

Pokud jde o jb_rush, myslim si, ze tahle mapa je jedna z nejlepsich, ktere jsem kdy videl. Vizualne stejna jako snow, oasis, ale hratelne mnohem lepsi! Spousta atrakci! Kazdopadne lepsi nez anka1, shift, crime, nuke3, flexible amazon....! Mit tu moc, zaradim ji do maplistu. Just a reflex.

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

71

jb_rush se odstranila právě z důvodu přidání snow a oasis, protože jsme usoudili, že obě jsou na vyšší úrovní jak zmíněný rush a právě kvůli tomu, že jsou si vizuálně dost podobné nám přišlo jako blbost mít v maplistu 3 tak moc podobné mapy.

Thumbs up Thumbs down

72

jail_ghost_v1
jb_usb
jail_optimus
jail_zebani
Jail_Gamecenter
jail_wood_v1

jen navrh na nove mapy. jail_wood asi nejlepsi z nich. Jen jestli se na to chce nekdo kouknout, popripade treba nejakou tu mapu pridat.

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

73

Chci se jen zeptat zda se planuji pridat nejake mapy a kdyby ano, budou tam nejake z meho posledniho prispevku?

Pro hlupaka kazdy hloupy

Thumbs up Thumbs down

74

Co takhle jail_atnas_v1?

Thumbs up Thumbs down

75

No ta mapa nevypadá špatně.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up Thumbs down