1 Naposledy upravil: Káčko (2014-05-25 21:22:38)

Téma: Maplist

AKTUÁLNÍ MAPLIST

jail_anka_v1
jail_armageddon
jail_bailonX
jail_brazilian_v3
jail_castle
jail_farmville_brgames
jail_finishim_b1
jail_greytown
jail_guetta_v1
jail_indiana
jail_insurrection
jail_jungle
jail_kizkulesi
jail_minecraft_v3
jail_nuke_v3
jail_osman
jail_pixel
jail_pyramid
jail_waterfall
jail_waterfall_new
jb_flyhigh
jb_dust2_csbr
jb_oasis
jb_projetocs
jb_snow
jb_temple

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Maplist

Co by měla splňovat nově přidaná mapa?

• Pěkný vzhled, atmosféra, posoudíme my

• Dostupné a funkční atrakce

• Přehledně rozmístěné atrakce, ideálně označené textem.

• Originalita

• Týmová vyrovnanost (šachty pro T, rozmístěné zbraně, snadněji dostupná zbrojnice)

• Vyrovnané FPS i na slabších strojích

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

3

ODMÍTNUTÉ A VYŘAZENÉ MAPY (thx Weiss)

Odobrate mapy:
jb_sexydede
jail_rats
jail_andaman
jail_darkover
jail_darkover2
jail_beach_v3
jb_russia_v1
jail_joker
jail_infinity_v2_fixed
jail_psm_fix2_brgames
jb_desperados
jail_fx_aztec_v2
jail_xgames
jail_deadcube
jail_smart_genesis
jail_indiana_v2
jail_ms_shawshank
jail_crime
jail_flexible_amazon
jail_healbrake
jail_midday_v2
jail_shift
jail_rehab_b4
jb_hellfire
jb_metal

Zamietnute mapy:
jail_alcatraz_v1
jail_xmf_renner
jail_nightlife
jail_green_bypd311
jail_justice_brgames
jb_cartoon-have ghost
jb_mintos
jail_teknosmanli
jail_mafia_csbr
jail_sand_and_snow_v7.1
jail_desert
jail_oldtime_b3
jail_warden
jail_niceshoot_v6
jail_bitfactory-5
jail_inception_v1
sm_jailbreak
jail_fightclub_v1
jail_revolution _v3_brgames
jail_atnas_v1
jail_saw
jail_military_DTFinal
jail_atnas_v1
jb_guetta_v1

Veritas vincit.

Thumbs up Thumbs down

4

Dávám sem návrh na mapy, co si myslím, že by se mohly objevit na našem JB serveru.

jail_mafia_csbr [http://cs.gamebanana.com/maps/160683]

Opravdu pěkná mapa, realistická, dobře osvětlená. Mohlo by tam být i více atrakcí, ale myslím, že ty co tam jsou postačí.

Co mapa obsahuje
- Tři boxy (některé i s dalšími tlačítky)
- Bazén
- Fotbal (se špatným míčem, ale ten se dá odstranit)
- Překážková dráha
- "Break race" (vězni mají co nejdříve zničit všechny bloky)
- Židličky
- Hod na koš
- Realistické prostředí, kvalitní zpracování

Na mapě jsem našel dvě zbraně, a to scout a tmp. V jedné cele je šachta, která vede na střechu.

jb_temple [http://cs.gamebanana.com/maps/167903]

Velká, obsáhlá mapa, obsahuje hafo atrakcí...  nevypadá špatně, za vyzkoušení by možná stála...

Dokončené mapy: ka_35hp_winter , fun_aquapark_cz
Pravidla soe.cz,  STEAM_0:0:49400908

Thumbs up Thumbs down

5

A jestli jsi je zkoušel osobně tak tam možná budu mít i dobré fps tongue

Thumbs up +1 Thumbs down

6

Gravitr: Nad Mafii jsme uvažovali, ale nakonec byla zavrhnuta kvůli tomu, že tam není zbrojnice. Na tu druhou mapu se podívám.

EDIT: Nad tou mafií ještě pouvažuju. Ta mapa je fakt dobrá a byla by škoda ji nepřidat.

Thumbs up Thumbs down

7 Naposledy upravil: Scooby (2013-02-10 19:41:18)

Gravitr: Ta mafie je hezky zpracovaná mapa, ale bez zbrojky. Našel jsem tam jednu zbraň, což byla schmidt machine pistol (SMG hned ta první), nahoře ve vodní nádrži. Scouta jsem nenašel.
Mafie: Proti
temple: Pro

Thumbs up Thumbs down

8

Scooby napsal:

ale bez zbrojky

Technicky to není problém, zbraně se dají naspawnovat třeba přes http://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=628910

Thumbs up Thumbs down

9

Tak když to pude, tak nejsem proti smile

Thumbs up Thumbs down

10

Za mě Temple určitě ANO.
Mafii jsem si znovu procházel a až na ten vzhled mě osobně ničím neohromila a příjde mi taková průměrná.

Thumbs up Thumbs down

11

Mě se na tom jb_flyhigh líbí ten strafe race nebo jak to nazvat. Vypadá to složitě ale jen to chce vědět kudy letět, pak to vcelku jde, jako ozměna je tam i vrtačka smile

Přílohy příspěvku

straferace3.dem 1.02 mB, 3 stažení od 2013-02-11 

Nemáte práva ke stažení příloh z tohoto tématu.

Thumbs up Thumbs down

12

Doporučuji mapu jb_oasis. Jde v podstatě o jb_snow hozenou do letního kabátu (stejný autor). Autor upravil většinu atrakcí (bludiště je rozsáhlejší a cíl je ho opravdu projít, Dethrun je propracovanější, KZ je zajímavější a trochu těžší nějaké i přidal (bhop, 2 typy aimů - deagle, m4, házení flashů jako na flyhigh, ale připadá mi to lépe promyšlené, novou náhodu..) a na první pohled je snad lépe zvladatelná za CT.

13

Jo, zapomněl jsem napsat, že jsme na server jb_oasis přidali už v sobotu, jen ještě asi nejsou úplně dooznačený CT zóny. Jinak je to jedna z nejhezčích JB map, co jsem viděl, moc díky :-)

Veritas vincit.

Thumbs up Thumbs down

14

Ked uz ste dali prec tu infinity prave v case ked sa zacala viac hravat, preco nedat prec aj nuke ktora iba laguje a je tam este menej atrakcii jak na infi? nuke sa absolutne neda hrat jak laguje

Otvorím pašteku a tam Weiss.... v MOJEJ pašteke...

15

Souhlas loupezniku, napisu petici za navraceni infinity

Thumbs up Thumbs down

16

U Infinity byl problém, že se pomocí deagla dalo sebrat AWP (tlačítko) a atrakce, kterých tam není moc jsou relativně daleko, takže tam málokdo dojde. Procento kol, kdy se hrála vůbec nějaká atrakce mi připadá hodně mizivé (mimo otázky a to, co se dá hrát v areálu cel), aspoň když tam hraji já.

17

Jak už napsal S1. Problémem bylo, že se pomocí deagla dalo sebrat awp. Každopádně mě na této mapě vadilo více věcí, mimojiné taky to, že k atrakcím bylo strasně daleko a musel si k ním jít přes ty blbé uličky. Většinou ses teda ani k žádným atrakcím nedostal protože CT umřeli dříve než něco takového stačili podniknout takže to většinou končilo reakcemi v boxu. Navíc podle statistik se tato mapa hraje nejméně ze všech a nejvíce se na ni odpojují hráči.
Co se týče Nuke tak ta mě osobně laguje jen když se zhasne světlo každopádně pokud sis všiml tak stále obměňujeme maplist nedávno byla přidána mapa jail_oasis tudíž se dá v budoucnu očekávat, že přibudou další mapy a o odstranění nuke já osobně uvažuji.

Thumbs up Thumbs down

18

Nesouhlasím s tím, že by na nuke bylo méně atrakcí, než na infinity. Pravda, mohlo by jich být víc, některé prostory jsou tam nevyužité, pár atrakcí je zas nepoužitelných, ale s infinity se to nedá srovnávat. Tam těch atrakcí bylo použitelných tak 5 a ještě byly neskutečně daleko a přístupné přes kilometr dlouhé chodby.
Chápu, že se lidem za T ta mapa musela líbit, ale taky by to chtělo to objektivně srovnat s mapovým průměrem a říct si, že ta mapa je jak vzhledově, tak funkčně nemožná. Nuke je nemožná jen vzhledově a architekturou, ale atrakce tam jsou pěkné a originální.

Veritas vincit.

Thumbs up Thumbs down

19

Káčko napsal:

atrakce tam jsou pěkné a originální.

menuj

20

Tyjo, já sem dneska něco psal? Nějak sa nespamátám big_smile

Jinak na infinity byla sranda a lidi bavila. To že se moc nehrála bylo způsobeno hlavně tím, že se začala hrát až v posledních dnech. Jinak takovou insurrection a darkover2 bych taky dal pryč. Ty mapy jsou zbytečně velké a koncepčně se mi zdjí špatné.

Thumbs up Thumbs down

21

Silent:

Kev napsal:

Navíc podle statistik se tato mapa hraje nejméně ze všech a nejvíce se na ni odpojují hráči.

Nevšiml jsem si že se nějak začala hrát v poslední době.

A ano lidi bavila, ale pouze za T.

Thumbs up Thumbs down

22

Osobně nevim, jestli je šťastný, aby mapa bavila jeden tým na úkor toho druhýho. Názor na váš způsob "bavení se" jsem včera vyslovil, opakovat už se nechci. Dopředu ale říkám, že maplist budeme vybírat tak, aby mapy bavily oba týmy. Jedna z hodnot dobré mapy je Týmová vyrovnanost, což infinity nemá.

Veritas vincit.

Thumbs up Thumbs down

23

Já jsem pro zadělat to okno... Pak je to uhlídatelné a hratelné pro oba teamy stejně...

Thumbs up Thumbs down

24 Naposledy upravil: Biosek (2013-04-24 01:28:04)

To neni tak jednoduche. Kazdopadne kdyz by se to povedlo, tak je to stejne mapa na jednu vec. Na ho****, hlavne kvuli tem vzdalenejm atrakcim.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

25 Naposledy upravil: cYtronka (2013-05-22 18:35:54)

Jb_hellfire -  Mne sa páči, myslím že aj atrakcie dobré
http://cs.gamebanana.com/maps/173344

jail_warden - Mapu poznám už dlho, kedysi som hrávala, tak isto slušný počet atrakcii, bugy nepostrehla som žiadne
hlavne ten deathrun sa mi páči :)
http://cs.gamebanana.com/maps/155092

:)