1

Téma: Dota 2 klice zdarma

Ahoj!
Rozdavam 17 svych klicu na Dotu 2.

Pokud mate zajem, napiste mi na foru PM s vasim steam nickem. Behem max par dni jej poslu samozrejme zdarma.

Nabidka plati do vyrozdani zasob. big_smile

http://img441.imageshack.us/img441/8751/42344436.png

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

2

Re: Dota 2 klice zdarma

To ted nabizi skoro kazdej big_smile, ale kdyz budes mit prebytek tak mi klidne posli na steam im_silent, treba si to nekdy zahraju big_smile

Thumbs up Thumbs down

3 Naposledy upravil: Biosek (2013-02-07 23:46:54)

Prece nezustanu pozadu ne? big_smile Mas ho tam.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

4

diky smile

Thumbs up Thumbs down

5

Chlapi nechci to psat sem,ale kdyz uz jsme u ty Doty 2... Muzete mi nekdo vysvetlit pravidla a princip tyhle hry prosim? Absolutne to nechapu a hry tohoto typu jsem nikdy nehral. Predem diky.

,,Hloupost se vyfackováním nedá vyléčit"

Zdarec jak sviňa
Foťa

Thumbs up Thumbs down

6

Wikipedia – Dota1:

DotA (zkratka Defense of the Ancients) je neoficiální mapa hry Warcraft 3 Ledový trůn (anglicky The Frozen Throne), která není technicky podporována společností Blizzard Entertainment. Jedná se o týmovou strategickou hru, která je určena hlavně pro týmy 3v3 a 5v5, ojediněle také 2v2 nebo 1v1 (při 2v2 již není možné pokrýt dostatečně celou mapu a u 1v1 nelze mluvit o hře, jelikož základem je teamplay).
Hlavním úkolem hráčů mapy je proniknout do základny nepřátelského týmu, a tam zničit hlavní budovu, která je chráněna věžemi a jinými strukturami. Ty je třeba zničit nejdříve, protože do té doby je hlavní budova "nezranitelná". To má za úkol bránit předčasnému ukončování hry rebelujícími hráči (budovou je myšlen 3D objekt ve hře, který engine hry ani slang komunity nerozlišuje - strom / ledovec...). U Scourge je hlavní budovou Ledový trůn, u Sentinelu Strom života. Po zničení tohoto hlavního objektu okamžitě vyhrává strana, jež budovu zničila.
Hráč ovládá jednoho hrdinu, se kterým se probíjí dopředu, směrem k soupeřově základně, v čemž se mu snaží zabránit nepřátelské jednotky (Creepové, kteří se rodí automaticky a současně v obou základnách. Creepy nelze ovládat a jejich úkolem je bezhlavě útočit na soupeřovu základnu a všechny nepřátele, které při cestě k ní potkají). Vedlejším, ale ne méně podstatným úkolem je dodávat peníze a zkušenosti hrdinům, kteří je zabijí. Dále hráči v postupu brání hrdinové nepřátelského týmu. Síly obou stran jsou, až na rozdíly ve schopnosti samotných hráčů, vyrovnané a mapa je dokonce osově souměrná.
Každý hrdina je unikátní, má jiné schopnosti a jiná kouzla. Pro každého hrdinu je nejlepší různá kombinace předmětů. Žádný hrdina není nejlepší ani nejhorší, protože proti každému hrdinovi je nějaký, který je proti tomu druhému silný a v boji efektivní. Nejefektivnější je ale týmová hra.

Jinak je to tak (jednodušše) – ovládáš hrdinu a zabíjíš creepy, které Ti přidávají zlato. Zároveň musíš bránit soupeřovo postavy, aby se nedostali dál, nebo Tě nezabili. Za každé zabití hera, dostaneš/dostanou slušný počet zlatých, za které si nakoupí lepší itemy, které jim přidávájí k vlastnostem – síla, atack speed, agility apod.

Ale to je fakt zjednodušeně, protože ono to sice nevypadá, ale ty herní principy jsou tam dosti složité na pochopení pro nováčka, viz třeba junglování, kde padají runy, Roshan, gangování (snad to píšu dobře) a další. Bez itemů a spoluhráčů nevyhraješ. Ta teamplay je tam ve všech směrech, když se hraje 5v5 a jeden se Ti odpojí, už většinou nevyhraješ. To samě když hraješ 5v5 a máš v teamu nějaké ho…. – nervy jsou u toho občas dobré.

Ale když pak hraješ pěkně vyrovnané 5v5, tak je to úplně pecková hra.

Thumbs up Thumbs down

7

Warcraft 3 jsem hrál, ale tohle mi spíš připomíná že je to podobné jako LoLko ne? (respektive LoLko vychází z Doty protože byla dřív big_smile)

Thumbs up Thumbs down

8

@silent:
"A rose by any other name would smell as sweet" (DotA byla dělaná ve W3, LoL přesunulo mechanismus hry do jiného enginu s jinými jmény atp.)

Whit's fur ye'll no go past ye!

9

ano - LoL je takova lacina kopie Doty se zmrsenym enginem.

Hral jsem jak LoL, tak ted hravam DotA2 a objektivne musim rict, ze ta DotA2 je lepsi. Hrajou to se mnou lidi, co hrali leta DotA1 i LoLko a rikaji shodne jako ja, ze ta dvojka je takova hezci a zabavnejsi nez LoLko.

Puvodni DotA uz je asi mrtva - tam byl pruser, ze to nemelo vlastni engine, ale pouzivalo to W3, ktery na to nebyl staveny. proto v tom byl pro zacatecniky chaos jako prase.

Thumbs up Thumbs down

10

DOTA (def. of the ancient) byla jedna z nejlepsich, mozna ze i nejlepsi, modifikaci W3.. stejne jako se przni CS 1.6 novymi updaty, verzemi apod. tak se przni i stara dobra DOTA

SOE.cz - jsme jen lidé snažící se vytvořit lepší svět.

Thumbs up Thumbs down

11

wtf? přišel jsem z hospody a na steamu mám 23x dotu.. takže kdyby někdo chtěl tak můžu taky podarovat

Jenom sympaťáci umírají mladí. - A. J. Rimmer

Thumbs up Thumbs down

12 Naposledy upravil: DeiForm (2013-02-09 08:54:07)

@exi me too. podarujem tiez big_smile

// Piste na steam dole alebo PM

13 Naposledy upravil: Gravitr (2013-02-09 11:05:02)

Tak mi jí teda pošlete, díky smile        ---done

STEAM http://askew.nl/images/Arrow-Down-Small.png

Dokončené mapy: ka_35hp_winter , fun_aquapark_cz
Pravidla soe.cz,  STEAM_0:0:49400908

Thumbs up Thumbs down

14

U mě byl taky Ježíšek pánové. Dneska ráno 23x key Dota. Klidně si napiště, protože mámě to jako dárek určitě dávat nebudu. Ta už ode mě k Vánocům dostala CSGO big_smile

,,Hloupost se vyfackováním nedá vyléčit"

Zdarec jak sviňa
Foťa

Thumbs up +1 Thumbs down

15

kdybyste nekdo meli klic na CSGO smile tam mi napiste PM

Soe.cz je best!!! - Daniel E. big_smile

Thumbs up Thumbs down

16

Klic na csgo si musíš koupit, já osobně musím říct že to bylo vyhozených 10 eur.
Měl jsem si radši koupit MW2, má to lepší grafiku i hratelnost a přitom se mi GO docela seká zatímco MW2 jede poměrně plynule

PS: jinak teď je na steamu akce a stojí to tuším 6 eur

Thumbs up Thumbs down

17

Dotu mi můžete poslat hraju jen LoL smile steam : Sp01Lers

Už jsem viděl hodně troubů ale já jsem ten největší big_smile

18

taky mi přišlo deset klíčů, kdo chcete pište, samozřejmě zadarmo:)

Thumbs up Thumbs down

19

jeden bych si vzal smile
na steamu: elaphe001

dík

Thumbs up Thumbs down

20

PerniCZek89 jestli mohu poprosit také... smile

Thumbs up Thumbs down

21

Ahoj,mohl bych taky požádat o nějaký klíč ? předem děkuji. smile
Steam:zlatpotok

Thumbs up Thumbs down

22

Ahoj,
mohl bych také poprosit o pozvánku do doty2? Moc děkuju

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561197965635654/
nick: Robuss
http://steamcommunity.com/id/Robuss/ smile

děkuju smile

Sloučeno ~S

Thumbs up Thumbs down

23

jestli este mas na steam ucet ondrakoberec
jestli posles ta dekujjjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Thumbs up Thumbs down

24 Naposledy upravil: JoeCZ09 (2013-07-04 15:08:49)

Ahoj, chtěl bych poprosit o dota 2 klíč, mé jméno je JoeCZ09

Thumbs up Thumbs down

25 Naposledy upravil: Káčko (2013-07-04 11:53:24)

Taky jsem dostal pár klíčů navíc, házejte do PM nebo sem maily, já vám to tam pošlu.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down