51

Re: Hlašení chyb V JB pluginu

Ok.
Jinak ten campmeter meri i pri pocatecnim freezu CTckum, sice se nenaplni, ale i tak.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

52

O tom vim, napadlo me to pri testovani, ale kdyz jim to neubere, tak nevidim duvod to kvuli HNS nejak menit. Nevyhoda to zadna neni, protoze pri HNS se CT stejne nesmej zastavovat smile

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

53

Biosek napsal:

Do CTzon jsem se jeste nepustil. Ano vim o tom, ze dost CTzony bugujou. Bohuzel to delal Astro a ja se uprimne v jeho kodu moc nevyznam.

Ten cemp meter je nadstavany aj napr na cely/sachty (nech ich to hned zabije?) alebo toto si zatial neriesil, resp to nebudes riesit.

Thumbs up Thumbs down

54

Podivej se na dokument a zaznam z posledni jb porady. Tam najdes odpovedi.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

55 Naposledy upravil: Meverik (2013-10-11 14:53:46)

Biosek napsal:

Podivej se na dokument a zaznam z posledni jb porady. Tam najdes odpovedi.

ja som si poradu vypocul celu smile (krasne stravene 3 hodiny)

Ale potom sme sa bavili o hurt zonach na TSku. Bol tam kacko, ja a ty (mozno aj niekto dalsi). Z toho som pochopil, ze sa budu robit 2 druhy. Jeden v ktorej po chvili zabije - cely, sachty. Druhy, v ktorych bude postupne uberat.

Takze toto sa nahradilo campmetrom?

Dakujem za odpovedi smile

Thumbs up Thumbs down

56

Banned_For_Killing_TeamatesGAYling team!__DoC.Jewel__ killed RafyCZ with knife Kicked by Console

Byl bych velice rád kdyby někdo kompetentní zbavil JB tohohle kickování. Protože, když Simon dá povel k boxu a najednou to začne lítat ze serveru pryč za TK, je to prostě špatně.

PS: Neskutečně často blbne zobrazování jmen a bodů u hráčů. A to v mém případě tak 70:30 že se nezobrazují. Bohužel co jsem zjišťoval to nekravne jen mně. Věřím, že u CT je to hodně otravná věc.

Second place is the first LOSER!

Thumbs up −1 Thumbs down

57

@Meverik
Nenahradilo se to Campmeterem. Campmeter je dalsi vec, ktera se na porade dohodla. Novy zony se samozrejme budou delat taky.

@Jewel
Pro JailHuntery. Od vcera jsem predelaval HUDy, protoze strasne bugujou. Uz jsem musel smazat 3hodinovou praci, protoze to nefungovalo a tak jak to je ted tak to uz zustane. Melo by to bejt jakz takz v normalu.

58

1. velice často se mi nezobrazuje text o tom, kdo je Simon, kdo je VD atd...

2. chyby ve football menu, nejde rozdělovat hráče do týmu a kravne to.... někomu nabídka zmizí, někomu se přepne do jiné nabídky

Bylo VD, další kolo byl MOD koulovačka a pak zase normální kolo a z těch kolo to nešlo 2x

Thumbs up −1 Thumbs down

59

Mlc a hraj! napsal:

Na JB, se pokaždém votování změní mapa na jb_snow, pouze když se votuje na snowu tak se to změní na hráči vybranou mapu...

Jak již zde psal Mlč a hraj, tak tento problém přetrvává nadále.
Když je tam nějáký admin, tak odvootuje mapu znovu, ale já (my) jako Jailhunter/ři
Nemáme právo měnit mapu.
Prosím, jestli by se na to někdo nemohl podívat. Děkuji MilmiZ

Nezakladejte zbytecne nova temata, kdyz pro danou vec existujou jiz vytvorene sekce. ~Bio

Mami?

Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !Nestarám se o nikoho a pálim ZOOT !

Thumbs up Thumbs down

60

Ahoj dnes jsem objevil takovej "bug". Jedná se o to že se kdokoliv může odflešovat z fleku. Totiž když jste flešnutí a hodíte před sebe peníze nebo je prostě máte před sebou a vezmete je odflešuje Vás to. Problém jsem zkoušel několikrát jestli to náhodou nebyl nějak jednorázovej bug a funguje to stále dokola.

Thumbs up +1 Thumbs down

61

To je featura CSka. Da se to delat i grabem. Jelikoz obe tyto akce ti trosku glowujou obraz. A flash je taky glow. Jenom trosku jasnejsi a bilejsi a delsi. Bohuzel CSko neumi tyhle glowy stackovat a prepisuje je. Tzn jakejkoliv jinej glow vyvolanej hrou ti zrusi flash. To samy bylo napr ve wc3 modu u undeada, kdyz si vysaval HP strilenim do nepritele.

62

No takhle ono to není nějakej extra problem, ale můžu to normálně používat?

Thumbs up Thumbs down

63

Chtěl bych informovat o zrejmě známé chybě .. že při PP se občas bugne duel a dotyčný ho musí dat znovu .. dále že občas když jdou dvě T k sobě tak jedno to bugne na něj nebo se seknou méně stavana chyba ale i tak se stává

Úspěch nás učí, že porážka se dá přežít.
Neuspět není hanba.
Hanba je bát se vstát a nezkoušet znovu.
~Marshall Bruce Mathers III.

Thumbs up Thumbs down

64

to pp nastane vtedy keď sa pripojí ďalší hráč, on sa "narodí" a hneď umre ale zruší to pp...

Thumbs up Thumbs down

65

cool, po zkouskovym na to mrknu

66

Děkuji smile

Neuspět není hanba.

Thumbs up Thumbs down

67

Na mape jail_jungle sa dňa 3.6.2014 o 15:20
sa vôbec nedalo pripojiť ani k ct ani k t resp pripojili sa iba dvaja ostatní museli iba spektovať .

We are the champions - my friends
And we'll keep on fighting till the end.

Thumbs up Thumbs down

68

Ahoj, pristi mapu uz to bude opravene. Dekuji za nahlaseni.

69 Naposledy upravil: BeonSelXi (2014-07-02 10:39:33)

jail_kizkulesi
čas : 11:20++
chtěli jsme se s klukama připojit k ct když tam bylo volno(připojili jsme se tam,ale jakmile jsme se zrodili tak nás to kickovalo ..
píše to tohle :
Kicked by Console: [HLGUARD] Kicked: Reason: Jump-Through-Ceiling bug abuse
Kicked :[HLGUARD] Kicked: Reason: Jump-Through-Ceiling bug abuse

děkuji za vyřešení ..

Neuspět není hanba.

Thumbs up Thumbs down

70

Jen pro objasněnní situace. Mě to tam vklidu pouští. A Hlášku o vyhození Beona mi to nezobrazuje narozdíl od jiných hlášel HLguardu.

Thumbs up Thumbs down

71

Ono to někdy tě tam pustí a někdy tě to neustále kickovalo smile

Neuspět není hanba.

Thumbs up Thumbs down

72

Ja som to videl ako ich to kickovalo. Najviackrát to asi kicklo egrta
Stáva sa to iba keď si t a potom chceš prejsť k ct.

Thumbs up Thumbs down

73

Pro prodiskutování s Bioskem, jsem usoudil a pochopil, že mezi stropem a celou je hlguard zóna která zabraňuje průchodu mezi celou a zbrojnicí, jelikož tam to šlo bugovat. Bohužel, ale ty jak umřeš za T a spawneš se hned za CT, tak to bere jako kdyby si prošel stropem v tom krátkým čase a následně tě to kickne za to, že si prošel stropem. Bohužel tohle není situace která se dá vyřešit, teda aspoň o tom nevím.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

74

Dnes okolo 11:30 to kicklo Bea len keď ako ct umrel v cele a potom v dalšiom kole sa oživil.

P.S.:Nedá sa nastaviť aby to pri ceiling bug kickovalo iba téčka?

Thumbs up Thumbs down

75

Zóna byla přenastavena. Nemělo by už kickovat, pouze vracet na původní místo.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up Thumbs down