26 Naposledy upravil: Biosek (2013-05-15 17:33:36)

Re: Hlašení chyb V JB pluginu

S padama serveru nic neudelam. Z meho pohledu to v pluginu nic shazovat nemuze, cili je na vine neco jineho. Typoval bych DProto.

Do PP na vyber modu jsem pridal omezeni na aspon 2 vezne jako je to u vyberu modu u Simona.
Edit: Oprava bude na serveru snad do vecera.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

27

No dneska som skusil povolit mic a zasa to padlo.. a najviac to pada co som si vsimol ked sa ma mapa menit na jb_temple

Otvorím pašteku a tam Weiss.... v MOJEJ pašteke...

28 Naposledy upravil: Ushirew (2013-05-20 15:08:25)

Wayne napsal:

poslednou dobou sa casto stava ze padne server po konci mapy ale aj pocas..

bug c. 2 mod sa v PP da vybrat aj ked je menej jak 4 hraci.. a potom to buguje

K tomu módu v PP bych ještě dodal, že když si chci vybrat mód na další kolo tak mi to vypíše mód se dá zapnout až když sou živí minimálně 2 vězni. Čož je pitomost protože při PP můžou být těžko živý 2 vězni.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
Jan Werich

Thumbs up Thumbs down

29 Naposledy upravil: Biosek (2013-05-20 15:20:38)

Uz by to melo byt minimalne 2 dny opraveny. Tady zas nekdo neuploadnul novou verzi na server. Chmm. Do vecera to snad bude.

edit: Uz by to melo by na serveru. Po zmene mapy uz by to melo jit.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

30

Pri schovke to samo zrusi model. Zda sa mi ze cca v polke casu schovky.

31

Při pp se nezruší účinek drog (rychlost).

32 Naposledy upravil: cYtronka (2013-06-02 22:32:39)

Dnes sme to s Bioskom na servery testovali, už je to opravené smile

33

True story.

34

Sakra vy fixujete samý dobrý věci big_smile

Thumbs up Thumbs down

35

nejak sa bugly stopy... teraz ich zobrazuje ako jednu dlhu ciernu ciaru.. zaujimave je ze niekomu to robi a niekomu ne.. teda aspon co som sa pytal na serveri

Nieco podobne sa deje aj s mikrofonmi.. Niekto CTcko pocuje dobre a niekto iba tak zrnito.. ale to je asi verziou alebo niecim podobnym

36

@Weiss s tím mikrofonem to bude nejspíš tím, že někdo nemá Steam update a druhej zase jo. Teda, aspoň mi to tak někdo říkal.

Thumbs up Thumbs down

37

@evis lenze to nie je take to charakteristicke "transformers" a deje sa to aj u NS.. ako rozumet mu cca ledva ide a chrci to a niekto ho zasa pocuje uplne normalne

38 Naposledy upravil: Biosek (2013-06-04 05:16:40)

V minulych dnech jsem delal zmenu, ktera  by mela vest k mensi narocnosti pluginu na pamet a dle meho nazoru by to melo vyresit nektere problemy s padanim serveru.

Simonovy kroky uz jsem opravil, hned jak prijde Astro, tak bude oprava na serveru.

39

Neustále mi spamuje konzoli text

Non-sprite set to glow

Je to trochu otravné, protože pak v konzoli nic nenajdu.

40

Ked niekto pouziva auticko tak ho nejde grabom presunut

41 Naposledy upravil: Biosek (2013-07-16 00:49:47)

Nevidel bych to jako bug, ale jako featuru HL enginu.

42

mapa jail_shift

ve zbrojce nejsu vůbec žádné guny... ty dvě nové mimo ybroj jsou tam normálně

Second place is the first LOSER!

Thumbs up Thumbs down

43

Jo, když už sem píše Jewel, tak mám taky jednu věc: při koulovačce všechny ty sprity rozprsklýho sněhu zůstanou až do konce mapy. A hrozně blbě se s tim aimuje, paintball mod jsem nějakou dobu hrál a chovalo se to docela jinak, tak nevim.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up −1 Thumbs down

44

jail_shift zbrojka opravena

Sprity z rozprsknutejch kouli mizej po 5ti sekundach, ted jsem to testoval. Podivej se jestli nemas v configu prenastavenej timer na mizeni spritu. Nevim co je to za prikaz, budes muset hledat.

45

Káčko napsal:

A hrozně blbě se s tim aimuje, paintball mod jsem nějakou dobu hrál a chovalo se to docela jinak, tak nevim.

V pb střílíš zbraní, při koulovačce "házíš rukou".
Jinak mě ta koulovačka fungovala ok, ty sprity jsem tam další round neměl.

Dokončené mapy: ka_35hp_winter , fun_aquapark_cz
Pravidla soe.cz,  STEAM_0:0:49400908

Thumbs up Thumbs down

46

od přechodu na nový hosting po každé změně mapy padá server.... je to dost otravný

Second place is the first LOSER!

Thumbs up Thumbs down

47

Káčko napsal:

Jo, když už sem píše Jewel, tak mám taky jednu věc: při koulovačce všechny ty sprity rozprsklýho sněhu zůstanou až do konce mapy. A hrozně blbě se s tim aimuje, paintball mod jsem nějakou dobu hrál a chovalo se to docela jinak, tak nevim.

tiez mi tam ostávajú.

Thumbs up Thumbs down

48

Zas nekdo neumi cist FB ani Forum, ze Jewele? Hlavne ze jsem tam psal, ze jsou tam neaktualni veci a muze to kvuli nim blbnout.

JB uz je aktualizovanej a vypada rozumne stabilne.

K nemizejicim koulim. Napisu to znova. Najdete si jakej cvar u clienta vam prodluzuje zivotnost spritu a tu hodnotu si hodne na default hodnotu. Neni to problem ani bug v pluginu, ale u vas u televiznich obrazovek.

49

Když už ses teda, Bio, pustil do těch ctzon (gj btw), tak mě ještě napadlo, že ctzony se nějak blbě zobrazujou. Už  je to takhle teda dýl, nápis a ikona ctzony různě problikává, mizí uvnitř zóny, objevuje se mimo ni a tak... Zony jsou nastaveny správně, takže problém je přímo v zobrazování. Jestli už je to opravený, tak sry.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up +1 Thumbs down

50

Do CTzon jsem se jeste nepustil. Ano vim o tom, ze dost CTzony bugujou. Bohuzel to delal Astro a ja se uprimne v jeho kodu moc nevyznam.