51

Re: Otázky a odpovědi

@Arkii: Je na simonovi, aby si ověřil, jestli T má nebo nemá zbraň. Pokud jsi ji měl, a drop zbraně toho byl důkazem, mohl si být Uni stoprocentně jistý, že zbraň máš a tím pádem ti mohl dát kill.
Btw. Už bych rád trochu omezil další a další zákazy, ti CT se v tom pak nebudou mít šanci vyznat big_smile

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

52

Arkii napsal:

(je tam pouze zmínka o dropování zbraní vězňům pouze na přímý rozkaz simona)

On byl simon, mohl si dat v duchu rozkaz, protoze na sebe prece nebude mluvit.

Situace: Jsme v Boxu, ktery je rozdelen podle 4 barev. Meli jsme urcity cas vybrat si jednu barvu. Potom (zruraznuji AZ POTOM) si Unicorn vybral barvu a zabil vezne na te barve. => Moznost nadrzovani ostatnim tim, ze si vybere barvu, kde stoji nekdo koho on chce zabit. (Ano umrel jsem, ale ne kvuli tomu ze by vybral moji, ale ze jsem na tu barvu presel, protoze jsem nepochopil pravidla) Pouze se snazim zduraznit tu MOZNOST ze mohl nadrzovat.

Timto se Vas ptam, jestli tuto hru hrat takhle mel nebo ne. Z meho pohledu by takhle tu hru hrat nemel.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

53

@Biosek:
On tu barvu vybral dřív, než se otočil. My jsme si měli vybrat jednu ze 4, na tu se postavit, on pak jednu vybral, otočil se, a kdo stál an té, tkerou vybral, toho zabil. Navíc, jakmile řekl stop, měli jsme všichni pustit klávesnici a myš. Řekl stop, vybral zelené pole, otočil se, a tys stál na oranžovým (po sem dobrý), ale přeběhls na zelený - zákaz + změna barvy na tu "špatnou".

Whit's fur ye'll no go past ye!

54

Taky bych byl radši kdyby to napsal to teamchatu předtím než si vězni začnou vybírat.

55

Je fakt, že taková hra je dost ošemetná, ale určitě to nějak šikovně provést jde. Třeba právě tím teamchatem, jak říká S1.

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

56 Naposledy upravil: Unicorn Unicronsky (2013-01-18 17:55:35)

no ja tedy nevidim moc rozdil kdyz se to rekne nebo napise a to od S1 jsem nejak nepochopil

S1 :  napsal to teamchatu předtím než si vězni začnou vybírat.

Slo tam o to ze jsem se otocil a T se mohli rozmistit .. pak jsem rekl stop a meli pusit klavesnici a mys pak jsem rekl zelena a otocil se kdo byl na zeleny dostal kill (bylo receno pred hrou - kdo bude na te barve ma kill)

--

Jina ale hodne podobna hra se hraje v kuchynce.. jsou tam tri jidla. Kazdy vezen si stoupne k jednomu jidlu .. Simon rekne barvu jidla a otoci se kdo byl u toho jidla ma kill (to jidlo je jako jedovate..)

Muj Steam
Být debilní znamená ,že máš život v píč* ;D

Thumbs up Thumbs down

57

Zadáš rozkaz a napíšeš to teamsaye barvu pak se otočíš a zabiješ ty hráče, kteří stojí na té barvě, co si napsal do toho CT chatu (u jídel je to stejné.)

58

Mno nevedel jsem ze nez rekl barvu, tak na nas nevidel. V tom pripade je vsechno v poradku. Dalsi nedorozumeni sry.
Jinak ten teamchat prave pouzit nemuzes, kdyz jsou u T admini.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

59

Biosek napsal:

ten teamchat prave pouzit nemuzes, kdyz jsou u T admini.

Admini nevidí CT chat, když jsou u T.

60

Arkii napsal:

Já osobně si myslím, že CT mají právo zabít vězně, pokud 100% ví, že vězeň zbraň má, a to aniž by na něj jakkoliv dropovali svou zbraň a podobně.

Tiez si myslim.. ale ved to je v pravidlach myslim ze CT nesmu hadzat zbrane Tckam takze by som to riesil cez to pravidlo ked tak..

Otvorím pašteku a tam Weiss.... v MOJEJ pašteke...

61

To testování by se taky podle mě mělo zakázat, pak postrádá smysl např. gun v celách (pokud zkoušející neudělá tu chybu, že se nechá při zkoušení zabít.)

62

Podle mě je to Simonova věc jak si zjistí jestli mají vězni gun. A pokud se při tom nechá zabít tak je to jeho problém.

Thumbs up Thumbs down

63

Súhlas s Kevinom.

mozog je organ, pomocou ktorého si myslime, že myslime.... smile smile smile smile

Thumbs up Thumbs down

64

Taky.

Veritas vincit.

Thumbs up Thumbs down

65

Taky. Btw. mohl by se udělat ten FreeLook pro adminy, když jsou v nějakém teamu (T, CT).

Dokončené mapy: ka_35hp_winter , fun_aquapark_cz
Pravidla soe.cz,  STEAM_0:0:49400908

Thumbs up Thumbs down

66

Gravitr: Už jsem to Astrovi říkal. Až bude mít čas tak to udělá.

Thumbs up Thumbs down

67 Naposledy upravil: Arkii (2013-01-21 17:33:34)

po dnešním excesu Bioska prosím o aktualizaci pravidla pro Přestřelka Classic a přestřelka 3D

Dozorci se rozprostřou po mapě a bojují zbraněmi z nabídky proti vězňům. Při tomto módu je vězňům zakázáno kempit.

na

Dozorci se rozprostřou po mapě a bojují zbraněmi z nabídky proti vězňům. Při tomto módu je všem hráčům zakázáno kempit a příliš dlouho se zdržovat v částech mapy, do kterých vede pouze 1 přístupová cesta.

68

Souhlas

Thumbs up Thumbs down

69

@Arkii
Uvedomujes si, ze na nekterejch mapach by CT museli bejt pouze na nejvetsich prostranstvich? Protoze vsude jinde je pouze 1 pristupova cesta?
Uvedomujes si, ze CT je oproti T cca 1/3?

Ocividne neuvedomujes, jinak bys nic takoveho nemohl napsat.
Jsem zasadne proti tomuhle navrhu.

70

Souhlas, třeba ten kemp v místě s jednou přístupovou cestou, a to teleportem , do kterýho může naráz vstoupit jen jeden člověk, je podle mě fakt nanic.

Dokončené mapy: ka_35hp_winter , fun_aquapark_cz
Pravidla soe.cz,  STEAM_0:0:49400908

Thumbs up Thumbs down

71 Naposledy upravil: Arkii (2013-01-21 17:39:42)

Pro velectěného Bioska jsem to upravil.

Gravitr napsal:

Souhlas, třeba ten kemp v místě s jednou přístupovou cestou, a to teleportem , do kterýho může naráz vstoupit jen jeden člověk, je podle mě fakt nanic.

Přesně tohle je totiž to, co nastalo u přestřelky. A samozřejmě argument byl, že v pravidlech není, že CT nesmí kempit.

72

OT:

Arkii napsal:

Pro velectěného Bioska jsem to upravil.

Zajimalo by me, proc se chovas jak naprostej *****. Kvuli tomu, ze jsem te jednou zabil? Give me a break...

73

Odpověď na OT:

Proč bych se měl chovat jako naprostý *****? Díky tobě teď víme, že v pravidlech ej díra, a můžeme ji zalepit. A když vzneseš protiargument takovou cestou jako v příspěvku #69, tak v mojí reakci najdeš stejný level of politeness.

74 Naposledy upravil: Káčko (2013-01-21 18:55:49)

Tohle je těžký rozlišit, do pravidel bych necpal úplně všechno. Pravdou ale je, že adminovo slovo je finální. Jinými slovy: když ti, Bio, admin řekne, ať jdeš z toho a toho kempu pryč, tak prostě půjdeš, nebo tě doprovodí.
Pravidla upravit samozřejmě můžeme, ale zdá se mi, že dost těch změn je na základě Biova hledání děr v pravidlech.
EDIT: Když o tom tak přemejšlim, zdá se mi, že v tomhle byla naplněna skutková podstata zdržování hry, takže by flastr byl na místě, ať už to v pravidlech je nebo neni.

Veritas vincit.

Thumbs up Thumbs down

75

A není to tak vpořádku, že někdo hledá nedokonalosti a my je opravujeme?

Thumbs up Thumbs down