26

Re: Otázky a odpovědi

Drogy sú perfektná vec (v CSku) , ale je tam chyba že keď je na mape futbal tak drogy iba doplnujú HP a nezvyšujú speed big_smile.

Thumbs up Thumbs down

27 Naposledy upravil: tellur (2013-01-04 21:02:05)

Wayne napsal:
Gravitr napsal:

Shop pro CT je podle mě taky kravina. Tellur, ony se ty vzpoury ubránit dají... jen musíš mít kvalitní CTčka (což je pravda že tady moc nejsou)... Kdyby si měl u CT třeba 3 lidi na úrovni a schopnostech Kevina, k žádné vzpouře by nedošlo...

ono by to bola ale potom dost nuda keby sa to hralo stale jak keby tam bol tri krat kevin vies.... big_smile sak o tom to je ze vazni maju robit vzburi ne?? tak aky problem?? ja si myslim ze JB je nastavene akurat len treba opravit tie bugy co su na mapach.. inak je to uplne skvele... ono je pravda ze dve CTcka neubrania 10 Tcok ale to uz je problem toho ze 80% ludi nema ZROZUMITELNY mic a tak malo kto robi CT...

Samozřejmě, že vězeň má na začátku kola volbu. Buďto se bouřit anebo poslouchat Simona. Já si za T volím výhradně tu druhou možnost, jelikož takto mám šanci, že si užiju nějakou srandu při atrakcích či při Simonově slovíčkaření. Ale jestli se někdo chce furt bouřit, nechť tak činí, ale pro mě...JB není o tom se bouřit. smile

Scooby napsal:
Unicorn Unicronsky napsal:

promin ale slovo runovat jsem jeste nikdy v zivote neslysel a to hraju kazdy den se slovakama kteri mluvi do mikraku atd. .

On myslel run jako anglické slovíčko běžet smile Jinak CT shop je kravina ...

Ano, přesně jak říká Scooby. Půjdete runem (či runujte) jsem myslel jako potencionální protiklad k "walkujte", které je taky z angličtiny, což by mělo správně logicky nastat. Ale holt, když jste si to s tím půjdete/půjdete walkem vs. významový rozdíl mezi slovy půjdete/poběžíte nastavili takto, tak vám do toho kecat nebudu no. Ale do té doby, než to nějak nebude zakázáné v pravidlech*, tak si za Simona budu užívat variantu b, tedy buud aplikovat významový rozdíl mezi slovy půjdete/poběžíte. wink

*Dá se to vůbec zakázat v pravidlech, když se jedná o formu slovíčkaření?

Mimochodem! Měly by se brzo definovat pojmy jako lavička či stůl. Pomalu mi začíná vře krev, jak se mnou každý slovíčkaří, když řeknu "půjdete na tamtu lavičku, z ní vám zakazuju odcházet." A přesto se najde nějaký ko***, který odejde a pak se vyžaduje VD za FK, který jsem mu prý dal s tím, že to není lavička, ale stůl. Wolko mě dnes upozornil na mapě jb_snow, že ty dvě lavičky před celami nejsou lavičky, ale jsou to stoly. Ale já si pořád myslím, že i v CS je mezi stolem a lavičkou zásadní rozdíl.

Thumbs up Thumbs down

Aha tak to mě nenapadlo z tou Angličtinou .. jinak s těma stolama a lavičkama je to tak ,že se to prakticky smí říkat jenom na Jb_snow jsou to stoly tellure s tím nic neuděláš :D ,ale klidně můžeš říct běžte na tu lavičku a kdo tam vleze má kill.. :D
a nakonec jsem se rozhodl ,že to s tím běháním budu používat taky :D

Muj Steam
Být debilní znamená ,že máš život v píč* ;D

Thumbs up Thumbs down

29

Unicorn Unicronsky napsal:

Aha tak to mě nenapadlo z tou Angličtinou .. jinak s těma stolama a lavičkama je to tak ,že se to prakticky smí říkat jenom na Jb_snow jsou to stoly tellure s tím nic neuděláš big_smile ,ale klidně můžeš říct běžte na tu lavičku a kdo tam vleze má kill.. big_smile
a nakonec jsem se rozhodl ,že to s tím běháním budu používat taky big_smile

Vypadá snad "ono" na jb_snow jako toto?

Tyjo, Uni, děkuji za podporu! Aspoň nebudu jediný, kdo to bude užívat. big_smile Nakonec to dává větší smysl než půjdete a půjdete walkem. Významové rozdíly mezi slovy poběžíte a půjdete zná každé děcko (kterých je na JB nespočet), ale k tomu, aby pochopil, co to znamená "půjdete walkem" musí znát právě ono "walk" z angličtiny. smile

Thumbs up Thumbs down

30 Naposledy upravil: Biosek (2013-01-04 22:31:45)

tellur napsal:

Ne, ale vypada to jako TOTO coz je stul.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

31 Naposledy upravil: tellur (2013-01-04 23:41:27)

Biosek napsal:
tellur napsal:

Ne, ale vypada to jako TOTO coz je stul.

To sice vypadá, ale náskladej si tam minimálně dva lidi, aniž by se tento stůl rozbil. Mám za to, že na lavičce se dá sedět či stát minimálně ve dvou lidech. Na stolu se toto provést nedá (pokud to není velmi dobře stavěný stůl). Tento základní rozdíl mezi lavičkou a stolem v reálném se sice moc v CSku aplikovat nedá, ale alespoň se můžeme během té definice stolu a lavičky v CS o něco opřít.

Z Wikipedie:
"Lavice (nábytek) je sedací nábytek, který většinou nabízí místo k sezení více osobám. Hlavní materiály pro výrobu lavic jsou dřevo, kov, plasty nebo kámen. Přitom dřevo a kov jsou nejvýznamnější. Některé lavice mají také opěrky pro ruce (područky), ale ty nejsou příliš rozšířené. Dřevěné lavice mohou být zhotoveny z kulatiny, z prken nebo latí."

"Stůl je nábytek složený z desky, lubu a nohou. Používá se na odložení objektů, nebo pro stolování v obvyklé nebo pohodlné výšce."

Thumbs up Thumbs down

32

Tellure na jb_snow je to stůl. Rozlišul to prostě podle velikosti. Viděl jsi už někdy tak velkou (širokou) lavičku? Já ne.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up −1 Thumbs down

Tellure a nebo můžeš používat běžte na ten dřevěný nábytek a hotovo :D...

Muj Steam
Být debilní znamená ,že máš život v píč* ;D

Thumbs up +1 Thumbs down

34

Chcem sa spytat. Ked CT povie ze "posledna reakcia na postavit sa" a je zakaz skakat, boxovat atd.... a niekto si cupne a postavi sa tak by za to nemal dostat kill ne? sak postavit sa je ukon na ktory si treba najprv cupnut a potom sa postavit.. to je nieco ako "zakazujem sa vam hybat" a potom "podte za mnou". Cize kedze prikaz rusi zakaz tak ked CT povie postavit sa tak vsetci by si mali cupnut a postavit sa... lebo postavit sa v  C-Sku ide len si treba cupnut

Otvorím pašteku a tam Weiss.... v MOJEJ pašteke...

35

Pokud „postavit se“ = dřepnout si a stoupnout si, tak by kill neměl dostat. Když se řekne nesmíte dřepět a pak se řekne dřepněte si, tak první zákaz pozbývá platnosti.

Thumbs up Thumbs down

36

Wayne napsal:

Chcem sa spytat. Ked CT povie ze "posledna reakcia na postavit sa" a je zakaz skakat, boxovat atd.... a niekto si cupne a postavi sa tak by za to nemal dostat kill ne? sak postavit sa je ukon na ktory si treba najprv cupnut a potom sa postavit.. to je nieco ako "zakazujem sa vam hybat" a potom "podte za mnou". Cize kedze prikaz rusi zakaz tak ked CT povie postavit sa tak vsetci by si mali cupnut a postavit sa... lebo postavit sa v  C-Sku ide len si treba cupnut

Smysl to dava, ale podivej se na to z druhy strany. Myslis ze je rozumny rict "posledni reakce na stat"? Dle meho nazoru to ale CT delaji spravne. pokud uz stojis, tak nemas nic delat.

Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat! by Albert Einstein

37

dnešní situace:
Měli jsme hrát fotbálek 2 v 2, a simon řekl Zápas začne na slovíčko odpískání zápasu. Ozvalo se písknutí, tudíž jsem vyběhl, a následně jsem dostal kill.

Dle mého šlo o FK, jelikož odpískání zápasu NENÍ slovíčko, nýbrž slovní spojení.

situace ze včerejška:
Simon rozkázal po otevření cel jít do skleněného boxu k zadní stěně. Tam jsem šel, k zadní stěně, ale jelikož nerozkázal tam zůstal, vzal jsem kramle. Až sem byl asi o 2 místnosti jinde (pátrajíc po gunu), sebral si tam zbytek T, a rozkázal neodcházet od stěny, kde jsou. Když mě následně objevil jiný CT, dostal jsem kill.

A podle mě opět FK, jelikož rozkaz o neopouštění stěny padl až poté, co jsem zmizel, tudíž jsem neměl dostat kill.

A jeden postřeh - HLTV nezaznamenává voicechat, takže se toho spousta špatně dokazuje.

Whit's fur ye'll no go past ye!

38

@Arkii
První situace: Připadá mi, že to říkáš obráceně. Pokud jsi nepovažoval tu větu "Zápas začne na slovíčko odpískání zápasu." za relevantní, neměl jsi na písknutí vyběhnout. Slovíčko odpískánízápasu neexistuje, ale pokud by ho teoreticky řekl v takovém znění jako předtím, o FK by nešlo. Jelikož jsi ale vyběhl po skutečném písknutí, kill jsi dostal oprávněně.

Druhá situace byla tuším ta naše big_smile Uznal jsem, že máš pravdu, pokud jsi odešel předtím, než jsem to zakázal, už jsi neměl povinnost se ke zdi vracet. Takže šlo o FK a pokud jsem ti nedal VD, tak jsi mi ji měl plesknout gumovym zvonem big_smile

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

39

Arki:  V obou případech si dostal FK.

Wayne: Pokud máš zakázáno, skákat, boxovat, begripovat a čupět a Simon řekne poslední reakce na postavit se tak nemáš dělat vůbec nic, protože už stojíš.

Omlouvám se za případné chyby. Píšu z mobilu.

Thumbs up −1 Thumbs down

40

@Káčko:
To mě u té první situace nenapadlo.

A ještě dotaz - když se hraje Nightcrawler mód, je zakázáno doplňování hp v CT zóně? (dostal sem hit zavírajícíma se dveřma někde v areálu, tak jsem si šel doplnit, a někdo začal vybuřovat, že mě dá na forum).

41

Arki: Doplnovani HP je u modu zakazano !

A u toho prvního případu s tím fotbalem. Sem si teď uvědomil že pokud zakázal odcházet z brány tak si FK nedostal.

Thumbs up −1 Thumbs down

42

Při módech je zakázáno doplňovat HP a Armor, kempit v celách nebo v šachtách.

Dokončené mapy: ka_35hp_winter , fun_aquapark_cz
Pravidla soe.cz,  STEAM_0:0:49400908

Thumbs up Thumbs down

43

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lps4e9BtAW1qg6japo1_400.jpg

44

Vytvořil jsem další post v tématu s pravidly, kde by bylo dobré psát změny v pravidlech (snažím se je měnit na základě tohohle tématu, pokud s něčím nebudete souhlasit, tak založte téma v admin sekci).

45

Zasa som si cital pravidla a nasiel som tam par nezmyselnych viet. A to :

7.  FD může dávat Simon jen v případě ,že tomu důvod

Při duelu T ani CT utíkat nebo jinak zdržovat hru.

46

@Wayne

Opraveno, díky.

47

Když přijdu na server s nickem Simon, budou pro mě platit pravidla jako bych byl Simon (myšleno CT, který napsal /simon jako první v tom kterém kole)?

Thumbs up Thumbs down

48

@Astro

Toto je uz asi uplny extrem pitvania pravidiel big_smile myslim ze toto ani netreba riesit. "jeden z Dozorců vezme Simona, což je "šéf" pro dané kolo." a kedze ten hrac si nic nevzal (simona) tak ziadneho ani nema iba sa vola Simon.

49

@Astro
Ne, přidal jsem do pravidel několik základních pojmů, tak by to mělo být jasné a neprůstřelné.

50

Situace:
Měl jsem VD, a dozorce, který mě doprovázel, slatní blbostí umřel. Vzal jsem si jeho gun (aniž by o tom ostatní CT věděli), a jakmile mi VD skončilo, chtěl jsem se připojit k ostatním vězňům. Jenže simon (Unicorn, svině jedna) mi nakázal čelem ke zdi, a hodil na mě gun, aby si zjistil, jestli gun mám či ne. A následně jsem dostal kill.

Jelikož nic takového v pravidlech není (je tam pouze zmínka o dropování zbraní vězňům pouze na přímý rozkaz simona), byl bych rád, aby jsme se nějak domluvili a zanesli to tam. Já osobně si myslím, že CT mají právo zabít vězně, pokud 100% ví, že vězeň zbraň má, a to aniž by na něj jakkoliv dropovali svou zbraň a podobně.