1

Téma: 7 Místné STEAM_ID

Zdravím,

prodám 7 místné steam ID levně... (200 kč)

platba na účet

bližší informace v PM nebo icq: 246(dash)136-552

2

Re: 7 Místné STEAM_ID

v cem je lepsi 7mistny steam-id to mi rekni big_smile btw 200kc za steam neni levne.... cs 1,6 steam stoji 200kc

Thumbs up Thumbs down

3

deckerkain napsal:

v cem je lepsi 7mistny steam-id to mi rekni big_smile btw 200kc za steam neni levne.... cs 1,6 steam stoji 200kc

tak když je ten steam starší = lepší ID tak je to snad levné ne?

btw.. jesli si myslíš že prodávám jen účet bez hry tak to ne smile

4

no to vim, ze starsi ucty maji kratsi id.. ale furt nechapu v cem je rozdil.. ucet ti nevyzraje jako archivni vino... a samozreme, ze nemyslim jen ucet na steamu... ten je bezplantej.. kdyby to byl treba cs Anthology pack, tak to chapu.. ale jen 1,6...

Thumbs up Thumbs down

5

je to premium pack.. anthology v tý době nebylo

6 Naposledy upravil: Káčko (2012-05-16 21:51:08)

Já už se se sbíráním co nejkratšího SID setkal a přijde mi to, mírně řečeno, ujetý. Mě teda osobně nejdřív zajímá skill s osobnost člověka, než zkoumám délku jeho SID, asi jsem divnej. big_smile
Co je ale důležitější, Steam svůj projekt spouštěl s tím, že bude mít každej člověk svůj účet se svejma hrama, proto je třeba zakázaný stanovama steamu svůj účet někomu dávat, natožto prodávat...

Veritas vincit.

„Je mi lito, ze verite pomluvam, ktere o me rozhlasuji byvali admini.“ —Biosek, 2014

Thumbs up Thumbs down

7

Zakázaný to být může ale řekl bych že nemají právo zakázat ti prodat tvůj majetek smile

Thumbs up −1 Thumbs down

8

Problém bude v tom, že je to jejich majetek a ty platíš za přístup.

Thumbs up +1 Thumbs down

9

Presunuté do koša, porušuje pravidla fóra