1 Naposledy upravil: silent (2012-01-07 23:46:29)

Téma: !!!DŮLEŽITÉ!!! - Přečíst než budete psát žádost o post admina

Pro přijetí do admin teamu je nutná aktivita na fóru nebo doporučení stávajícího admina. Pokud nehlásíte cheatery, Vaše žádost bude zamítnuta.

Aktivitou na fóru se myslí dlouhodobější aktivita

Nepište tedy žádosti, s tím, že máte jeden příspěvek na fóru a že zrovna Vy byste měli být ta výjimka, akorát ze sebe uděláte blbce. Pravidla jsou jasná.

Astro napsal:
Požadavky

Umíte se rozhodovat jako admin?
Dobře se to dá prokázat v sekci „Hlášení cheaterů a stížností na hráče“ – pokud budete pravidelně hlásit teamkillery, campery, cheatery apod. a nebudete dělat chyby (pozn.: hlásit můžete i když si nejste jistí, ale je to tam v tom případě dobré naznačit), tak bude jasné, že se dokážete rozhodovat jako admin. Jedno hlášení ale nestačí.

Umíte se chovat jako admin?
Musíte se vždy chovat slušně a ohleduplně k ostatním. Samozřejmě je možné, že si s někým nebudete rozumět, ale dokud vystupujete jako admin, tedy reprezentujete tým, nesmí to být poznat. Porušování pravidel není přípustné. (-> pokud budete na serverech obviňovat ostatní z cheatingu a nadávat jak špaček, tak mi věřte, že Vám to u žádosti připomenu; pokud budete na fórum psát neustále nesmysly, tak Vám to dost možná „dají sežrat“ moderátoři)

Není nutné: Máte steam?
Máme tu i NS admina, ale myslím si, že je steam nutný. Za sebe můžu říct, že mi většinu cheaterů a problémových hráčů nahlásí hráči přes steam, takže bych bez něj tuhle práci dělat nemohl tak dobře.


Co není důležité?
  1. Doba strávená na serveru. Víme to naprosto přesně (průměrná chyba je v řádu vteřin).

  2. Doba jakou hrajete CS. Je to irelevantní, nic to o Vás neříká.

  3. Znalost AMX. Není se to problém naučit a rádi Vás to případně doučíme.


Co je dobré napsat do žádosti?
  1. Předmět: „Žádost o práva – <sem napište nick>“

  2. Úvod: Představte se, napište kdo jste a co děláte, případně kolik Vám je let atd.

  3. Stať: Napište něco málo k tématu. Např. odpovězte na „Proč si myslíte, že je zapotřebí další admin?“ a „Proč chcete být adminem a nechcete zůstat u hlášení?“

  4. Závěr + přílohy: Umíme si to dohledat, ale napište nám Vaší IP, SteamID a nalinkujte všechna Vaše vlákna v sekci „Hlášení cheaterů a stížností na hráče“.

2

Re: !!!DŮLEŽITÉ!!! - Přečíst než budete psát žádost o post admina

Ještě bych doplnil, že u kandidátů na adminy nás zajímá spíš to jak umíte ovládat sebe něž amx ...

Thumbs up +4 Thumbs down