1

Téma: Před napsáním žádosti o UNBAN si pozorně přečtěte

Astro napsal:

Novou, interaktivní verzi (méně textu) naleznete zde.

!!! Před napsáním jakékoliv zprávy do tohoto fóra si prosím přečtěte všechny následující řádky !!! Pokud nebudete dodržovat níže uvedené pravidla, bude žádost smazána a ignorována !!!

Řešíme zde pouze BANy na našich Counter-Strike 1.6 public serverech. Můžete se podle svého svědomí zařadit do 4 skupin:

- BAN jsem dostal já (v naší databázi je u BANu váš nick, na serveru jste byli v době udělení BANu ...) a tento ban jsem dostal právem či neprávem
- BAN jsem nedostal já, pouze mám stejnou IP adresu (Co je IP adresa? Odpověď zde) - v naší databázi je u BANu cizí nick, v době udělění banu jste nebyli na serveru ...)
- Řada mých dynamických IP adres (Co je IP adresa? Odpověď zde) byla zabanována

BAN jsem dostal já právem

Pokud si věci ujasníte ve svém svědomí, můžete si ušetřit čas svůj a hlavně náš. V případě všech naprosto jasných a oprávněných BANů unBANY zásadně NEDÁVÁME. Takže je naprosto zbytečné to zkoušet...
Toto je i případ, kdy cheatoval/porušil pravidla Váš rodinný příslušník, kamarád atd. z Vašeho počítače/IP

BAN jsem dostal já neprávem

Pokud jste dostali BAN na našich public serverech, který podle vás není zcela v pořádku, můžete nám sem napsat zprávu s žádostí o jeho přezkoumání.

Pro vaší stížnost založíte nové téma ve fóru Žádosti o unban, nazvěte ho vaší IP adresou nebo vaším STEAM_ID a nickem admina, který vám dal ban - ten zjistíte v naší databázi po rozkliknutí BANu v řádku "Banovan adminem" - tak ten nick v závorce.

Do zprávy napište:

- na jakém serveru jste BAN dostali, včetně IP serveru a jeho portu 
- vaší IP adresu nebo STEAM_ID
- vaší přezdívku (nick) pod kterým jste hráli
- popis důvodu, proč je BAN neprávem

BANy trvající méně jak 1 týden zde prosím neřešte. Můžete vést pouze diskuzi v sekci Diskuze s adminy public serverů. Žádost zhodnotíme a admin, který vám dal BAN se vám vyjádří ke stížnosti.

BAN jsem nedostal já, pouze mám stejnou IP adresu

Při užívání stejného internetového připojení nebo stejné sítě, které využíval zabanovaný hráč, mohou být zabanováni i ostatní hráči, kteří se nijak neprovinili. Do internetu se totiž připojujete pod stejnou IP adresou, kterou v případě porušení pravidel u hráče BANujeme. UnBANy v těchto případech NEDÁVÁME - tudíž o ně nežádejte - žádosti budou smazány !!! Řešení ("UNBAN") naleznete na konci této zprávy.

Má řada dynamických IP adres byla zabanována

Pokud se vám zobrazuje při připojování na naše servery podobná hláška, pro připojení do sítě internet využívá váš poskytovatel tzv. dynamické IP adresy (Co je IP adresa? Odpověď zde), tedy nemáte jednu stálou IP adresu, jako většina uživatelů internetu, ale časem se vám IP adresa změní, což znemožňuje zabanování cheatera. Toho poslední dobou využívala většina cheaterů.

Proto jsme se rozhodli tyto dynamické IP adresy zabanovat pro Non-Steam hráče, tedy hráče s neoriginálním CS16. Pokud se připojíte s originální hrou tzv. Steamem, tento ban bude ignorován a vy budete vpuštěni bez problémů na server. Viz níže.

Nežádejte prosím o unban, není technicky možný.

Řešení problémů je následující:

Připojovat se na servery se Steamem (originálním Counter-Strike 1.6). Po připojení bude BAN na sdílenou IP adresu ignorován. Counter-Strike 1.6 Steam můžete zakoupit na našich stránkách http://www.soe.cz/steam-koupit/. Poté již nebudete doplácet na neohleduplnost druhých.

Thumbs up +1 Thumbs down